Petrus Romanus, 22 лютого 2021 року

_________________________________________________________________

УІЛЬЯМ: Я бачу Хрест – він дуже білий, і Три Великі Ангели стоять над Хрестом, і від Хреста до мене утворюється біла шовкова «вулиця». Над Білим Хрестом – сім зірок, що світяться вниз.

Білий Хрест відкривається, і я бачу, як Ісус та Богоматір ковзають вниз. Поруч з нашим Господом – святий Петро, а поруч із Богоматері – святий Павло . За ними багато-багато Ангелів. Перед Ісусом, Марією та святими перед ними, вони витягнули руки і поклали їх у пов’язку. Вони торкаються одне одного. Ісус махає мені спостерігати, ніби вони тримаються за руки – але перед ними і тим більше, Ісусе, між їхніми руками утворюється Меч, який прикріплений до цього Меча – Ключі Святого Петра . Ісус говорить:

НАШ ГОСПОДЬ: «Сину мій, це знак того, що настане у твоє правління як Папа Петро II. Ключі – це вже дані вам, а Меч – це те, що святі Петро та Святий Павло дають вам зараз. 

УІЛЬЯМ: Меч – це золотий меч, і Ісус піднімає його та підходить. Ісус подає мені Меч і каже:

НАШ ГОСПОДЬ: “Ось Меч Божественної Істини , яким ти тепер користуватимешся як Петро II”.

УІЛЬЯМ: Ісус подає мені Меч – Ключі Святого Петра знаходяться на ручці Меча.

НАШ ГОСПОДЬ: «Ти, Мій сину, є« Ангелом Божественного Світла і Любові », і цим Мечем ти переможеш Злого особисто і всіх демонів на Землі, коли я дам тобі настанови. Я благословляю тебе, Мій «Ангеле божественної любові і правди» : В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ: Ісус поцілував мене і повернувся назад з Богоматір’ю.

Ісус виходить вперед і робить Хресний знак: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

НАШ ГОСПОДЬ: «Благословляю вас, сину Мій та всіх Моїх дітей Божественного Світла. + Сьогодні ми святкуємо двох пророків Церкви Пресвятої Богородиці, святих Петра та Павла . Сьогодні я призначив їх вашими особливими Ангелами Божественної Істини. Вони будуть вашими супутниками, поки ви нарешті не отримаєте винагороду. Вони допоможуть тобі взяти свій хрест і відбудувати Мою Церкву на Землі та підготувати її до Мого Другого Пришестя , коли я прийду у Великій Славі та Владі ».

«Церква в даний час переживає багато випробувань і випробувань, де Моїх дітей тягнуть з одного кінця Землі на інший. Вони дуже страждають, бо настав час, коли Я пошлю свого Провідника та Намісника, щоб подолати зло і відновити дітей, поки не пізно ».

“ Церква Залишків повинна піднятися, щоб перевірити Злого і його плани. Зараз я посилаю тобі свого «Ангела божественної любові і світла», щоб відновити Моє Царство на Землі, підготувати Моїх дітей до Мого повернення на Землю з усією його Славою ».

“Залишайся в мирі, Мій святий сину, коли я готуюся до твого звільнення, щоб ти міг направляти та годувати Моїх овець, які не мають лідера, бо час відсторонення Папи Бенедикта дуже близький і знищення багатьох Моїх Святих Місця на Землі. Я закликаю людство бути готовим, бо дні відлічені у небагатьох. Час Chastisement поруч, для великих подій повинні відбутися «.

«Я закликаю Мого Святого Французького Монарха бути готовим, бо настав час підготуватися до великого потрясіння. Моліться, народе мій, за наступного Папу Римського, Папу Римського Петра ІІ, і моліться за монарха Франції , бо вони незабаром приєднаються, щоб перемогти Злого та його злі сили, оскільки час Революції наближається ».

«Мій Святий Сину, Вільяме, твій час вже близький, коли я відправлю тебе у багато країн, щоб принести Мої Слова надії та підбадьорення. Не бійтеся і не турбуйте ворогів, бо вони затремтять, опинившись у вашій присутності. Сину, ті, хто ти маєш зустріти тебе з багатьма змінами, приходять у твоє життя, що вразить твоїх ворогів. Візьміть сміливість і візьміть меч із собою, бо ви переможете ворога ».

” Провидці ще не об’єднані, хоча ви дуже старалися, але будьте впевнені, вони знатимуть, коли настане час”.

“Мої діти Японії : Я дуже вдячний дітям вашої нації через тих небагатьох, хто вірить, але знайте це: багато-багато тисяч людей наверняться дуже скоро, оскільки настане багато покарань”.

Мої діти Тайваню , моліться і довіряйте Мені, хоча Ваша країна зазнає важких випробувань. Будьте впевнені, я врятую багатьох. Довірся Мені, бо Я прийду, і я пошлю Свого відданого підданого, який стане Останнім вікарієм Церкви Святої Матері . Не бійтеся, милі діти, бо я вас дуже люблю ».

«Народу Гонконгу : моліться Мені, Божественному Королю, Якого багато хто з вас любить. Я чув ваші молитви, але пам’ятайте, Китай захоче захопити вашу землю, але знайте, це буде ненадовго, тому що я маю свої плани щодо цієї великої землі, оскільки вона перетвориться, як тільки вона буде використана для покарання людський рід, бо багато хто з ваших дітей повірять у Мене. Моліться, дорогі діти, і знайте, що ми з Моєю Святою Матір’ю маємо для Вас особливі плани ».

«Багато людей у ​​світі поступилися планам Злого, і одним із способів Злого вдалося контролювати людський рід – завдяки Вакцині , яка покладена в обійми Моїх милих дітей. Повірте мені, мої солодкі діти, бо щеплення – помилка, хоча багато людей померло, але насправді влада вводить громадськість в оману. Діти мої, не приймайте вакцину, бо вона контролює вас. Вам не потрібно розлучатися, щоб захиститися, бо єдина причина, за якою вони хочуть, щоб ви це зробили, – це те, щоб вони могли вас порахувати та записати, бо коли ви знаходитесь поруч, вони не можуть.

“Діти мої, не думайте, що я дозволив би вас так обдурити. Ні, мої солодкі діти, якщо ви довіряєте і вірите в Мене, жодне з цих речей вас більше не турбуватиме, але людство віддалилося від Любові свого Бога та Святої Матері ».

«Світ йде все далі і далі в темряву, тому що людство стало сліпим, і на світ буде більше хвороб і напастей. Вам дали всі ліки природним шляхом, щоб подолати все, як це було для того, щоб підготувати всіх вас до майбутнього часу ».

“Світ продовжує йти вперед в обійми Злого, тому що він заворожив людство робити те, що він хоче. Але знайте це, мої солодкі діти, його час майже закінчився, тому що незабаром настануть остаточні Кари. Тож я прошу всіх вас молитися – моліться, особливо, Каплиця Божого Милосердя та Вервиця, дарована Моєю Пресвятою Матір’ю. 

“ Австралія, Австралія! Ви по-справжньому вірите, що вам вдалося видалити вірус , але ви мало розумієте, що це лише його початок, оскільки покарання впадуть на вашу країну із сильними землетрусами, яких не бачили у вашій країні, які зруйнують ваші міста та багато, багато пошесті, поки не звернешся до Мене та Моєї Матері. Перш ніж я прийду вдруге, ваша земля зменшиться до 2000 квадратних кілометрів , все тому, що ви відкинули Появи Моєї Святої Матері у вашій прекрасній Землі. Моліться, дорогі діти, бо ви віддані Святому Духу, Який оселяється над вами ».

« Каріння триватимуть у всьому світі і тим більше в США , оскільки вони ввели людей в оману і фальшиво обрали президента, який не повинен знаходитись там, де він зараз знаходиться. Моліться, дорогі люди, щоб розмножилось Боже Милосердя ».

«Сьогодні я привів із собою святих Петра та Святого Павла , тому що сьогодні особливий день, коли і пророки, і святі на початку Нового Завіту прийшли, щоб особливо відкрити остаточного Понтифіка Церкви Пресвятої Матері».

ВІЛЛЯМ: І святий Петро, ​​і святий Павло з Господом нашим, підійдіть до мене і з Ісусом покладіть мені руки на голову і скажіть: “Ми з Божественної волі Всевишнього благословимо і помажемо тебе”. Кілька Ангелів прийшли зі Святим маслом і поклали мені це на голову. Вони кажуть, покладаючи руки на мою голову: «Це на вас, Петро Другий, ми помазуємо вас як останнього верховного понтифіка Церкви Пресвятої Матері, що буде дуже скоро»

Папа Бенедикт прибув і приєднався: «Ми вас благословляємо: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

Вони повертаються, і Папа Бенедикт стоїть поруч із нашим Господом.

НАШ ГОСПОДЬ: “Я дозволю Моїй Пресвятій Матері говорити з Вами зараз”.

УІЛЬЯМ: Богоматір підходить ближче.

НАША ДАМА: «Я благословляю тебе, дорогий мій сину: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь, і я благословляю весь світ: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

“Мій коханий сину, як ти знаєш, час зараз рухається дуже швидко, бо час рухається до Пришестя Мого Божественного Сина, Ісуса, у Його Другому Пришесті , дуже скоро. Ось чому нашим дітям пора взяти це до відома. Дуже скоро світові події будуть зосереджені на Близькому Сході , оскільки Злий рухає землі, які він контролює, до подій, які спричинять Третю світову війну . Моліться і пильнуйте, бо Злий маневрує лідерами для розгортання Третьої світової війни , бо біда почнеться на Близькому Сході та в Європі , щоб вторгнення в Іспанію та Францію. Тому я прошу своїх дітей молитися, бо це буде схоже на час вторгнення маврів , багато століть тому. Світ буде втягнутий у війну, бо Мої діти забули молитися ».

“Моліться, дорогі діти, адже події у світі готуються до цього скорботного часу. Незабаром у місцях явищ у світі будуть чудеса, щоб люди мали надію. Тому я прошу вас молитися ».

“А ти, Мій коханий сину, не турбуйся і не бійся, оскільки час рухається дуже повільно для тебе, бо зараз час все здійснити, і ти зможеш виконувати Божу Святу Волю. Я люблю тебе, Мій “Ангеле Божественної Любові” і Я Благословляю тебе: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. Серце, бо те, що я вам обіцяв, тепер здійсниться ».

УІЛЬЯМ: Богоматір розмовляла зі мною приватно і благословила мене:

НАША ДАМА: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

“Продовжуйте йти вперед у Нашому Світлі. Ваші Повідомлення триватимуть доти, доки ти не підеш на небо, Мій сину, так що не турбуйся. Невдовзі ви зустрінетесь із деякими з тих, кого знаєте, бо Небо задумало їх і вас. Я люблю тебе, мій коханий сину, і я благословляю тебе: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ: Богоматір повертається туди, де перебувають Ісус та інші. Папа Бенедикт підходить до мене і цілує мене, благословляє, а Папа Бенедикт каже, що він повинен повернутися додому, щоб відслужити месу:

ПАПА БЕНЕДИКТ: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ: І святий Павло, і святий Петро підходять до мене, дають мені святий жезл і повертаються до святих місць, де перебувають Ісус і Марія, і всі четверо благословіть мене: +

Усі вони благословляють мене і пробиваються до Неба.

ІСУС, МАРІЯ, СВ. ПЕТР І ПАВЛО: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

_________________________________________________________________

This entry was posted in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink.