Попередження для українських спікерів

______________________________________________________________

Вітання

Святий Дух спілкувався зі мною розмовою англійською мовою, через телепатію та внутрішні місця. Він попросив мене написати Пакет попереджень про майбутнє попередження та освітлення совісті чотирма мовами: англійською, португальською, іспанською та французькою. Ці явища будуть переживати кожна людина міркування віку, незалежно від їх релігії. Ви обов’язково відчуєте явища, і Святий Дух попросив мене оголосити про них вам.

Це випливає з деяких відповідних витягів послання Марії пророку ЕНОХ 3 березня 2021 року. Марія є матір’ю Христа.

“Діти мої, ще раз нагадаю: готуйтеся до приходу Попередження, тому що воно близько, набагато ближче, ніж ви думаєте. Моє серце страждає, бачачи, що величезна більшість людства не готова; ця велика подія повністю змінить розуміння того, що багато хто має про духовне життя. Людство увійде в стан екстазу, який триватиме від п’ятнадцяти до двадцяти хвилин вашого земного часу, в якому вам буде показано стан вашої душі по відношенню як до Бога, так і до ваших братів”11.

“Кожен смертний буде суджений, винятком будуть тільки мої маленькі, яким не вистачає розуму; все буде судити навіть ваші неробочий слова. Як мені сумно бачити, що багато душ помруть вічно через тяжкість їхніх гріхів. Ось чому, діти, я прошу вас бути духовно підготовленими, щоб ви витримали це випробування, яке відкриє ваше розуміння і знання про існування вічності і Бога”11.

“Діти Мої, ви вже в часи темряви, де ви повинні молитися вранці і вночі, тому що сили зла нападають на вас. Якщо ви, мої маленькі, не відлякувати ці напади, ви ризикуєте потрапити в пастки і обман мого супротивника, який духовно послабить вас і відокремить вас від Бога, а потім вкраде вашу душу”.

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.