Попередження для українських спікерів

______________________________________________________________

Вітання

Мої двоє найкращих друзів – араб і єврей, і я римо-католик, релігія ніколи не була проблемою між мною і ними, і я вважаю, що люди в цілому дотримуються релігії своїх батьків.

Святий Дух спілкувався зі мною розмовою англійською мовою, через телепатію та внутрішні місця. Він попросив мене написати Пакет попереджень про майбутнє попередження та освітлення совісті чотирма мовами: англійською, португальською, іспанською та французькою. Ці явища будуть переживати кожна людина міркування віку, незалежно від їх релігії. Ви обов’язково відчуєте явища, і Святий Дух попросив мене оголосити про них вам.

Це випливає з деяких відповідних витягів послання Марії пророку ЕНОХ 3 березня 2021 року. Марія є матір’ю Христа.

“Діти мої, ще раз нагадаю: готуйтеся до приходу Попередження, тому що воно близько, набагато ближче, ніж ви думаєте. Моє серце страждає, бачачи, що величезна більшість людства не готова; ця велика подія повністю змінить розуміння того, що багато хто має про духовне життя. Людство увійде в стан екстазу, який триватиме від п’ятнадцяти до двадцяти хвилин вашого земного часу, в якому вам буде показано стан вашої душі по відношенню як до Бога, так і до ваших братів”11.

“Кожен смертний буде суджений, винятком будуть тільки мої маленькі, яким не вистачає розуму; все буде судити навіть ваші неробочий слова. Як мені сумно бачити, що багато душ помруть вічно через тяжкість їхніх гріхів. Ось чому, діти, я прошу вас бути духовно підготовленими, щоб ви витримали це випробування, яке відкриє ваше розуміння і знання про існування вічності і Бога”11.

“Діти Мої, ви вже в часи темряви, де ви повинні молитися вранці і вночі, тому що сили зла нападають на вас. Якщо ви, мої маленькі, не відлякувати ці напади, ви ризикуєте потрапити в пастки і обман мого супротивника, який духовно послабить вас і відокремить вас від Бога, а потім вкраде вашу душу”.

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.