אזהרה לדוברי עברית

______________________________________________________________

מילות ברכה

שני החברים הכי טובים שלי הם ערבים ויהודיים, אני קתולי, הדת מעולם לא הייתה בעיה ביני לבינם, ואני מאמין שאנשים בדרך כלל הולכים בעקבות הדת של הוריהם.

רוח הקודש תקשרה איתי באנגלית מדוברת, באמצעות טלפתיה ולוקציות פנימיות. הוא ביקש ממני לכתוב את חבילת האזהרה על האזהרה והארת המצפון הקרובה בארבע שפות: אנגלית, פורטוגזית, ספרדית וצרפתית. תופעות אלו יחוו על-ידי כל אדם בגיל החשיבה ללא קשר לדתו. אתה בוודאי תחווה את התופעות, ורוח הקודש ביקשה ממני להודיע לך עליהן.

הוא עוקב אחר כמה תמציות רלוונטיות של המסר של MARY לנביא חנוך במרץ 3, 2021. מרי היא אמו של ישו.

“ילדיי, אני מזכיר לכם שוב: היכונו להגעת האזהרה, כי היא קרובה, הרבה יותר קרובה ממה שאתם חושבים. לבי סובל מלראות שהרוב העצום של האנושות אינו מוכן; אירוע גדול זה ישנה לחלוטין את ההבנה שיש לרבים לגבי החיים הרוחניים. האנושות תיכנס למצב של אקסטזי שיימשך בין רבע שעה לעשרים דקות מזמנך הארצי, שבו יוצג לך מצב נשמתך ביחס לאלוהים ולאחיך.”

“כל בן תמותה יישפט, רק הקטנים שלי שאין להם את השימוש בהיגיון יהיו היוצאים מן הכלל; הכל יישפט אפילו את מילות הסרק שלך. כמה עצוב לי לראות שנשמות רבות יוחלו לנצח בשל כבידת חטאיהן. לכן, ילדים קטנים, אני מבקש מכם להיות מוכנים רוחנית, כדי שתוכלו לעמוד במבחן הזה, שיפתח את הבנתכם וידעכם על קיומו של הנצח ואלוהים.”

“ילדיי, אתם כבר נמצאים בזמני חושך, שבהם עליכם להתפלל בוקר ולילה, כי כוחות הרשע תוקפים אתכם. אם אתם, הקטנים שלי, לא תדחו את ההתקפות הללו, אתם מסתכנים בנפילה למלכודות ולהונאות של יריבי, שיחלישו אתכם רוחנית ויפרידו אתכם מאלוהים, ואז תגנבו את נשמתכם.”

____________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.