Бачення Еммеріха про Петра II

_________________________________________________________________

Катерина Еммеріх Бачення Петра II – 10 травня 2021 р. | Маленький камінчик (littlepebble.org)

[Див. Веб-сайт: https://meditationsoncatholicism.blog/2021/05/03/emmerichs-vision-of-peter-ii/ ]

Опубліковано 3 травня 2021 року, натхненний thespirit (Мануель Сільвейра)


Видіння останнього папи святої Катерини Еммеріх:

“Вчора ввечері я бачив папу. Я бачив, як святий Франциск несе церкву та базиліку Святого Петра, несених на плечах маленької людини, котра в обличчі мала щось від єврея. Це виглядало дуже небезпечно. Марія стояла на північній стороні Церкви, простягнувши над нею Мантію. Маленька людина була майже зігнута вдвічі. Він, ще, лаїк. Я знаю, хто він. Дванадцять чоловіків, яких я завжди бачу як дванадцять нових апостолів, мали б йому допомогти, але вони прибули занадто пізно; однак, як тільки він збирався впасти, вони всі підбігли з незліченними ангелами, щоб допомогти йому “. (Т.2 с.299-300).

Це 2020 рік; ми чекаємо, коли події обернуться, як Ісус сказав з листопада 2010 р., що Він повернеться протягом сорока років. То що ж сталося з тих пір? Я особисто вважаю, що нам залишилося п’ятнадцять років до повернення Ісуса – і чому знаки, що приходять, є знаками, яких ми чекаємо. Є тисячі ознак, на які ми чекаємо, але одне можна сказати точно: Ісус повернеться до кінця 2050 року, оскільки період, про який Ісус говорить наприкінці періоду, становить сорок років – це 2050 рік. Але, як я вірю, Ісус не дасть нам часу, але дасть нам підказку. Отож, як минуло десять років з того часу, як Ісус звернувся до Марії з Божим Милосердям 8 листопада 2010 року; це був початок кінця, бо цілих сорок років – це 8 листопада 2049 року, тому я дав нашому Господу 2035 рік, щоб він повернувся,

Як ми зможемо прочитати час? Найперше питання, яке має відбутися, полягає в наступному: ми чекаємо на Третю світову війну. Він розпочнеться на Близькому Сході, оскільки мусульманські групи його сформують, починаючи звідти, оскільки вони сформують групу для нападу на Ізраїль. Для першої атаки вони будуть використовувати ядерні бомби, які розпочнуть війну і втягнуть в неї Туреччину та Росію.

Мусульмани нападуть на Іспанію та Францію, а Росія – на Німеччину та Італію. Китай буде брати участь у нападі на Південну Корею, Тайвань та Гонконг і виведе свою армію на Близький Схід.

Африканські країни будуть невпорядкованими. Деякі будуть воювати. Австралію вторгне Індонезія. Америка буде покарана, а Каліфорнія впаде в море. Гаваї та стільки островів потонуть у морі, тому що води моря піднімуться і поглинуть багато берегів моря, бо море підніметься в кожній країні.

Наступним знаком є ​​всі події, які набудуть чинності до Попередження. Більшість країн будуть у стані війни, а мільйони загинуть. Першим попереджувальним знаком буде темрява, яка вразить Землю. Буде близько шести годин темряви. Ми не знаємо причини, але буде велика паніка, оскільки світ буде в темряві як попередження, щоб підготувати людство до Великого попередження, яке настане.

Париж і Марсель Франції будуть зрівняні з землею, а багато великих міст будуть зруйновані та вирівняні.

Антихрист прийде безпосередньо перед Великим попередженням, але він дасть про себе знати під час Великої війни. Ця війна триватиме кілька місяців, загинувши багато мільйонів. Він зупинить війну і принесе мир усьому світу, але саме в цей час настане Велике попередження і більшість злих людей у ​​світі загинуть мільйонами. Населення світу навернеться, оскільки Попередження покаже Любов і Милість від Бога.

Я, Сам, буду перенесений на Небо на час Попередження і повернусь на землю невдовзі, у віці двадцяти трьох років, і буду високим (6 футів) і матиму зірку на лобі. До мене звернуться св. Павло та св. Петро і нададуть повноваження папи Петра Авраама ІІ. На деякий час антихриста будуть уникати, і я поведу людей усього світу йти за Христом.

Я поведу народ Божий за Ісусом, але саме за цей час Антихрист набере повну силу; деякі з тих, хто впаде знову, підуть за ним, і християнам доведеться ховатися – але Церква буде сильною. Пройде три з половиною роки, коли Антихрист буде правити Землею. Святий монарх поїде до Єрусалима і віддасть своє життя Богу і помре.

Багато має статися між 2020 і 2035 роками – це лише приблизний рік – коли Ісус має повернутися.

Тож давайте подивимось, що буде, як ми зараз перебуваємо у травні 2020 року, де світ страждає від вірусів, закриваючи майже весь світ. В даний час 3219242 особи, які зв’язались з вірусом із 228194 жертвами. Приходить інший вірус, який буде гіршим, оскільки він атакує легені та серце. Отже, світ переживає віруси, щоб повернути людство до Бога. Наш Господь дозволяє цьому повернути Своїх дітей. Світ ось-ось увійде в дуже серйозні справи, поки людство не повернеться до Бога.

Почались перші покарання – тепер приходять інші. Близький Схід, Ізраїль, Іран, Туреччина, Сирія, Ліван та Єгипет розпочнуть війну, але мусульманські країни почнуть війну з Іспанією та Францією для боротьби зі своїм мусульманським населенням, що введе католицького монарха, який захищати католиків.

Понтифік об’єднає всі Віри, проголошуючи єдність усіх. Буде крок до формування Десяти націй Європи.

Останній Папа Римський, Папа Римський Петро Авраам II, переїде на Філіппіни, щоб реформувати Ватикан та забезпечити єдність – і, встановивши це, він поїде до Китаю, Тайваню, Сінгапуру, а потім до Європи, щоб допомогти французькому монарху.

Прийде Третя світова війна, в якій будуть задіяні всі нації, але це буде велике покарання від астероїда, який вріжеться в море поблизу Мексики і призведе до загибелі багатьох людей.

Під час Третьої світової війни Ісус зупинить це прийдешнім Попередженням. Антихрист дасть про себе знати перед тим, як настане Попередження. Багато речей має статися, але найважливішою подією є попередження.

Я поміщу це в систему, щоб ви могли це зрозуміти. Віруси – це лише невеликий крок до подій, що відбудуться. Нижче наведено уявлення про те, як ідуть справи у найближчі роки. 2020 рік – це початок подій, про які йде мова в Апокаліпсисі.

Отже, тепер, коли ми маємо деталі по частині Писання, давайте перейдемо до подій у світі, наскільки ми зможемо їх прочитати:

1. Коронавірус 2020

2. З другим вірусом

3. Близький Схід спалахує з Іраном, Ізраїлем, Туреччиною, Сирією та іншими державами; Росія

4. Ліван зробить серйозні кроки, щоб звільнитися з рук

5. Європейський Союз розділиться, Європа вторгнеться мусульманами – особливо Іспанією, Францією та частиною Німеччини – Португалією.

6. Протягом 2020 і 2030 років з’явиться французький монарх і Папа Римський Петро Авраам II, і протягом наступних двох років розпочнеться Третя світова війна.

7. Це буде в найближчі два роки Маленький камінчик збере провидців.

8. Третя світова війна розпочнеться з того, що Китай захопить всю Азію і перейде до Європи. Росія рухатиметься над Європою і буде задіяна на Близькому Сході. Війна триватиме доти, доки Антихрист не зробить свій крок. Тоді Антихрист зупинить війну до того, як багато чого буде знищено; саме тоді настане Попередження.

9. Я сподіваюся, що Попередження настане в будь-який час у найближчі два роки, тому що Папа Бенедикт повинен переїхати з Італії та втратити життя в країні, до якої він їде.

10. Після Попередження Антихрист буде ненадовго покладений.

11. Усі злі загинуть і підуть до пекла, і світ навернеться.

12. Усі приєднаються до католицької церкви, але я буду таємничим Папою.

13. Багато людей повернуться туди, де вони були до Попередження.

14. Французький король працюватиме зі мною задля зміцнення світу.

_________________________________________________________________

This entry was posted in Українські and tagged . Bookmark the permalink.