Petrus Romanus, 18 травня 2021

________________________________________________________________

Повідомлення 827 – 18 травня 2021 | Маленький камінчик (littlepebble.org)

УІЛЬЯМ: Небо сповнене активності. Білий Хрест вже деякий час блищить і формує дорогу до мене, що є блискучим. По обидва боки дороги тисячі і тисячі Хрестів, таких самих розмірів, як Хрест Господній. Вони різних кольорів: білий, коричневий і чорний. Білі Хрести мають «Перемогу»; коричневі чекають, а чорні мають знак питання.

Білий Хрест відкривається, і тисячі і тисячі Ангелів виходять з Нашою Святою Матір’ю та Дитинком Ісусом. Богоматір підпадає під її титул: «Богоматір Ковчегу, Марія, Мати наша, Помічник християн». Св. Михайло, мій Ангел-Хранитель і Св. Амор Деї приходять з Богоматері. Богоматір виходить вперед і вітає мене:

НАША ДАМА: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь”.

УІЛЬЯМ: Святий Дух, як голуб, відпочиває на Руці Богоматері зі Святим Розарієм. Богоматір цілує Святого Духа і посилає Його до мене. Святий Голуб лягає мені на голову і каже: “Я благословляю тебе, мій святий сину”. Він повертається і зникає.

НАША ДАМА: «Я благословляю тебе, Мій Святий сину, Вільяме та я благословляю тебе на твій день народження кілька днів тому: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь”.

УІЛЬЯМ: Ангели, що стоять за Богоматері, тримають довгий Розарій. Богоматір ступає ближче до мене.

НАША ДАМА: «Вітаю тебе, коханий сину. Будьте в мирі, хоча світ у такому безладді. Сьогодні я прийшов поновити серця Моїх дітей, щоб зміцнити їх, коли хрест стає важчим, оскільки Ви вступаєте у дуже складний час, бо всі Мої діти готуються до майбутніх покарань і Великого застереження , оскільки час дуже короткий”.

«Мій улюблений син та діти – світ готується до Великої війни, яка розв’яже сонне людство. Країни готуються до нападу на вільні нації: Тайвань готується до китайському вторгненню , яке потягне Америку в конфлікт, як він буде захищати маленьку націю, але тим самих США будуть захоплені, тому що Росія є готує атаку на Україну та Європу та буде використовувати свої підводні човни вздовж узбережжя США . Китай прийме на Гонконг з повною військовою силою, плюс він буде рухатися в напрямкуЯпонія , але Японія буде сильною і захищатиметься”.

“У світі буде хаос, оскільки Китай та Росія зроблять цей крок. Туреччина буде маневрувати країнами, які її оточують, оскільки всі мусульманські нації атакуватимуть Європу та Ізраїль “

“Моліться, милі діти, бо людство йде до часу, коли нація буде боротися проти нації, приносячи світу багато смерті та руйнування”.

« Австралія також буде втягнута в конфлікт, оскільки Китай буде загрожувати цій країні, і війна почнеться по всіх азіатських країнах Тихого океану. Моліться, дорогі діти, бо ви не усвідомлюєте, наскільки це серйозно для цієї Нації. Моліться, щоб Моя Свята Земля в Австралії дуже скоро повернулася до Моїх дітей, тому що якщо вона залишиться в руках тих, хто прагне знищити Мою Землю, то Австралія впаде, оскільки в Австралію прийде багато покарань , щоб очистити свій народ, як на кону багато чого”.

“Моліться, милі діти, за Близький Схід, оскільки Ліван , який контролюється ХАМАСом , піде під силу силам зла. Моліться, дорогі діти, щоб святиню св. Шарбеля було захищено, бо Ліван присвячений Моєму непорочному Серцю і Серцю Мого улюбленого сина, св. Шарбела . Моліться за Ізраїль , мої діти, бо ворог хоче контролювати народ Божий, збивати тих, хто вірить у Істинного Бога. Моліться за Англію , мої діти, бо незабаром вона сильно постраждає».

“Діти мої, що мені робити, щоб допомогти врятувати людство від самознищення? Я благаю людство понад 100 років, і досі людство закриває вуха і серця, бо людство не слухало криків своєї матері. Незабаром, дорога дитино, прийде ще один вірус – він атакує легені, і людство буде шукати повітря, щоб дихати, але, мої діти, все, що вам потрібно зробити, це молитися і просити прощення. Зрозумійте, будь ласка, що людство зараз на Суді, і ви можете змінити це, взявши намистинки любові, Мій Святий Розарій, і попросити у Бога прощення. Незабаром у Південній Америці відбудеться Велика кара, яка відкриє серця Мого народу”.

«Моліться за США, бо вони усунули президента Дональда Трампа , дозволивши ворогу продовжувати опанувати країною. Мої діти, мої діти: ви не бажаєте миру у своїх країнах, тому Небо дозволить світу зануритися в хаос і руйнування”.

“Кожна країна світу отримає частину світових покарань, тож будьте готові, мої діти. Тримайте церкви відкритими та йдіть на месу, де ви зможете зробити репарацію».

«Південна Африка та Африканський континент : про вас не забули, тому що багато країн вашого континенту підуть нижче. Буде війна проти егоїстичних Націй, котрі використовували Західний Світ задля наживи, але не заради добра людей. Я попереджаю вас зараз: змініть шлях, яким ви пройшли, і змініть спосіб, як ви поводилися зі своїм народом”.

“Моя дитино, я дуже сумую за те, що сказав сьогодні, але все повинно бути відкрито, щоб Мої діти сприйняли правду і молилися, бо людство знаходиться на межі покарань”.

«А ти, Моя солодка« Скеля любові », будь у Мирі, бо твоя свобода близька, так що ти можеш вести народ Божий за допомогою Святого Монарха , щоб привести їх до підніжжя Хреста, як зараз часу дуже мало. Ми направляємо вас на ваш шлях, ненадовго ті, хто має бути з вами, будуть виконані».

“Я люблю тебе, Мій дорогоцінний Ангеле Божественної Любові. Сміліть і не бійтеся, бо я завжди з вами. Я благословляю вас: Іменем Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь”.

УІЛЬЯМ: Немовля Ісус приходить до мене і обгортає мене, цілуючи. Він робить Хресний знак:

БЕБЕ ІСУС: “Я люблю тебе Вільяме: Іменем Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь”.

НАША ДАМА: «Наразі це все, мій коханий сину. Незабаром прийде Мій Божественний Син і дасть вам подальші вказівки. Я люблю тебе і благословляю тебе та весь народ Божий: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

“Моліться за Папу Бенедикта , бо його час наближається до кінця: Іменем Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. Я тебе всіх люблю +. Я благословляю вас + “.

УІЛЬЯМ: Ісус, і Марія благослови нас:

НАШ ГОСПОД і НАША ДАМА: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь”.

________________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.