Petrus Romanus, 23 травня 2021 року

_________________________________________________________________

Повідомлення 828 – 23 травня 2021 | Маленький камінчик (littlepebble.org)

НАШ ГОСПОД: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

“Вітаю вас, мій коханий сину, який скоро стане вікарієм мого дому на Землі. Святий Дух надихатиме вас , [а] , що робити в найближчі місяці і роки, перш ніж Він приходить , щоб забрати тебе до того місця , де Пророки, в Царстві Божому, бо там ви дізнаєтеся , що вам потрібно знати , коли я поверну вас назад на Землю, щоб вести Церкву Святої Матері в останні моменти, перш ніж я повернуся “.

“Моліться, мої діти, за догму, посередницю всіх благодатностей і спільну викуп і захист Моєї Святої Матері , яка незабаром повинна бути проголошена, бо Перемога Моєї Святої Матері скоро стане реальністю”

“Моліться, дорогі діти, тому що світ дуже скоро впаде у великий страх, бо астероїд увійде в земну атмосферу і завдасть великих страждань кільком Націям, бо людство досі не дізналося того, про що я просив стільки років щоб людство змінило і відвернуло [від] свого грішного життя і повернулося назад до Бога. Моліться, мої дорогі діти. Я дам вам Знак, що світ буде покараний, бо Знак з’явиться на небі перед тим, як прийде Астероїд, тож будьте готові, дорогі діти, бо людство не послухає Моїх благань ”.

«Час людству прислухатися до Голосу Святого Духа, який постійно попереджає людство, і у День свого Святого свята Він бажає, щоб світ покликав Його, бо Він є Любов Отця і Сина, Ісуса Христос і Він шукає лише любові Свого народу. Моліться, милі діти, до Святого Духа, щоб людство могло насолоджуватися Любов’ю і Благословеннями від Бога ».

«Моя дитино, я хочу сказати тобі, що коли ти станеш Моїм вікарієм Церкви Пресвятої Матері, першим дією, яке ти повинен зробити, є проголошення   Святого року, присвяченого Святому Духу, бо перший рік цього правління бути присвяченим Святому Духу, щоб підготувати людство до Мого Другого Пришестя . Від сьогодні ви повинні присвятити 7 років, роки на честь Святого Духа, бо кожен рік буде присвячений Сім Великим Знакам Святого Духа “.

УІЛЬЯМ : Тепер я бачу, що Святий Дух, який спочив мені на голову, проходить по світу, видаючи вогонь Святого Духа на людей у ​​всьому світі.

НАШ ГОСПОД: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. Сьогодні дуже коротке Повідомлення, мій сину. Я буду говорити з вами приватно “.

УІЛЬЯМ : Ісус звернувся до мене, і я подякував Йому.

НАШ ГОСПОД: «Це все на сьогодні. Ми з Святою Матір’ю повернемося до вас за короткий час. Я благословляю 31 травня – це буде Велике свято – і дуже скоро ви зрозумієте його значення. Я благословляю тебе, сину мій: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

ВІЛЬЯМ : Ісус благословив мене, прийшов і зробив Хрест на моєму чолі. +

НАШ ГОСПОДЬ: «Я люблю тебе, мій солодкий Ангеле Божественної любові: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ : Я люблю Тебе, мій Ісусе, і дякую тобі, і я люблю Святого Духа.

_________________________________________________________________

This entry was posted in Українські and tagged . Bookmark the permalink.