Петрус Роман, 31 травня 2021 року

________________________________________________________________

Повідомлення 829 – 31 травня 2021 | Маленький камінчик (littlepebble.org)

НАШ ГОСПОД: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. Вітаю вас, мій коханий сину, майбутній вікарій Мого Святого Дому на Землі! “

УІЛЬЯМ : Наша Благословенна Матір крокує вперед і вітає мене теж.

НАША ДАМА: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

НАШ ГОСПОДЬ: «Кожна душа є у світі – і лише деякі душі духовно підготовлені в цей час, бо Злий намагається переконати їх і Моїх дітей на Землі, що Бога немає і що життя не варте того, але насолоджуватися тим, як живеш, бо це все, що ти отримаєш. Це віра невіруючого. Я благословляю тебе, мій сину Вільяме, і дякую тобі за те, що ти був тут сьогодні ввечері. Я знаю, що ти страждаєш, але це страждання пройде дуже-дуже скоро. 

УІЛЬЯМ: Ісус тепер звертається до Своєї Благословенної Матері. Його Пресвята Мати виступає вперед і хоче також говорити.

НАША ДАМА: «В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь ”

«Мої улюблені діти світу. Я, ваша Небесна Мати, приходжу сьогодні, щоб попросити вас молитися особливо в цей час, тому що світ переживає багато-багато випробувань. У вакцинацій , що людство примушують Мої солодкі діти повинні: не приймати це, дорогі діти, тому що щеплення шкідливі для організму і скоро буде ще один Вірус , який буде поширюватися в світі і заподіяти більше шкоди, тому що еліта і ілюмінати бажання керувати світом , і вони роблять це, спонукаючи світ приймати ліки, яке є шкідливим для людства «.

“Я стільки разів просив, дорогі діти, щоб ви молились, приносили жертви та покутували. Моліться за своїх братів і сестер; багато хто впав у пітьму, бо Злий керує світом, а речі святості підкоряються [для] людства. Ідіть до Святих Місць, бо ви отримаєте багато Благодатів, щоб зміцнити вас. Є багато місць, куди не можна поїхати, але не довіряти Богові, продовжувати пропонувати Вервицю та Чашку Милосердя , бо завдяки цим молитвам світ отримує Великі Благодаті »

“Людство вкрите попелом – не попелом вулканів – а попелом гріха. Я прошу вас, дорогі діти, моліться, покутуйте і слухайте Небо, тому що Ми вас дуже любимо і шукаємо спасіння кожної живої душі на Землі ».

« Ілюмінати намагаються зменшити кількість населення у світі, бо знають з багатьма людьми, коли вони звернуться до Бога, це переверне серця Наших дітей, але з мільйонами вмираючих – і їх буде набагато більше – Ілюмінатів і що еліта досягти своїх цілей. Антихрист знаходиться в Римі , і він чекає моменту , щоб принести вниз Церкви. Тому багато Церков закрилися, бо людство нас не слухало ».

«У Каліфорнії трапляться великі катастрофи , мої дорогі діти. Я прошу вас молитися, бо саме завдяки молитві Злий зупиняє – роботу проти Божого Царства. Я люблю вас, дорогі діти, і я лише шукаю вашого порятунку, бо це єдине, що варто ».

“Моліться за Нідерланди , бо ця країна буде сильно затоплена. Моліться за Англію , бо ця нація буде покарана ».

“Дорогі мої діти, ви вже знаєте про всі пророцтва, але пам’ятайте, що Велике попередження, про яке ми говорили майже 100 років, з’явиться у світі дуже скоро. Тому я прошу вас молитися. Я прошу вас, дорогі діти, і я посилаю вам своє благословення: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа Амінь ».

“Будьте міцні, мої дорогі діти, бо Ісус, Мій Божественний Син і Я, ваша Небесна Мати, дуже любимо вас, і Я благословляю всіх, хто чує Мій Голос в цей час: Іменем Отця і Сина і Привид Хой. Амінь “.

“Слідкуйте за всіма явищами, які зараз є у світі, тому що ми з Божественним Сином передамо людству певні Повідомлення, щоб вони були підготовлені до найближчих 12 місяців. Я люблю вас дорогі діти і благословляю вас. Будьте міцні: в ім’я Отця і Сина, і Святого Духа “.

УІЛЬЯМ : І Ісус, і Марія приходять до мене.

НАШ ГОСПОДЬ І НАША ДАМА: «Ми благословляємо тебе, сину мій: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

“Не бійся, дорогий сину, твої страждання пройдуть дуже скоро, і ти поновишся, бо я знаю, що ти маєш зробити багато за дуже короткий час”.

ВІЛЬЯМ : Святий Мелхіседех приходить до мене, цілує мене в лоб і кладе щось на зразок Вервиці над моєю головою і каже:

СВЯТИЙ МЕЛЬХІСЕДЕХ: «Мій коханий сину, я дарую тобі подарунок – дар, який я маю; цей подарунок дасть вам Благодать чіткіше розпізнати і точно знати, що потрібно робити. Я завжди буду з тобою, синку. Будьте в мирі: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

Падре Піо також визнає:

ПАДРЕ ПІО : «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ : І Ісус, і Марія сказали, що повернуться і поговорять зі мною далі. І Ісус, і Марія ковзають з іншими святими до Білого Хреста. Я бачу Місяць – Щось вдарило Місяць, я не знаю …

________________________________________________________________

This entry was posted in Українські and tagged . Bookmark the permalink.