Petrus Romanus, 11 czerwca 2021

________________________________________________________________

Wiadomość 830 – 11 czerwca 2021 | Mały kamyk (littlepebble.org)

PRZESŁANIE PRZEKAZANE PRZEZ NASZEGO WILLIAMA COSTELLII W PIĄTEK 11 CZERWCA 2021

NASZ PANIE: „Błogosławię cię, Mój umiłowany synu Najświętszego Serca: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Bądź spokojna, bo wiem, że cierpisz w tej chwili, ale bądź pewna, że ​​ten Krzyż wkrótce cię opuści, ponieważ mam dla ciebie wiele do zrobienia”.

„Dzisiaj jest Święto Mojego Najświętszego Serca, a jutro Święto Niepokalanego Serca . Błogosławieni ci, którzy szanują Dwie Uczty, ponieważ ich nagroda będzie obfita, gdy nadejdzie czas”.

„Mój umiłowany Wilhelmie i wszystkie dzieci Boże – jak wiecie, świat nie posunął się zbytnio do przodu z powodu Pandemii , która dusi dusze Mojego ludu, ponieważ ludzkość postrzega tę Pandemię jako fatalny manewr. Zamiast zwracać się do Mnie, zwracają się do znaku nauki. Ta pandemia została sformułowana przez szatana w ręce nieskruszonego pokolenia, powodując śmierć i niepewność w społeczeństwie. Jednak człowiek zapomina, że ​​ludzkość musi tylko Mnie prosić, a zostanie usunięta. Ale ludzkość nie myśli o Bogu i nie zwraca się ku sobie, ale w końcu spowoduje to więcej pandemii, ponieważ wróg Boga chce ustanowić swoje panowanie na Ziemi, odkładając Mnie na bok”.

„Pozwolę, aby to trwało, co usunie o wiele więcej milionów, dopóki świat nie dojdzie do wniosku, że trzecia wojna światowa jest jedynym skutkiem”.

„Moje dzieci, Moje dzieci, obudźcie się, ponieważ szatan wciąga was w swoje szpony, gdzie przedstawi wam siebie jako Chrystusa”.

„ Bliski Wschód tworzy sojusz, aby obalić to, co wciąż jest dobre – a to jest świat chrześcijański. Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki próbuje tworzyć sojusz między światem zachodnim pokonać siły zła, które jest prezentowane w świecie komunizmu .”

„Ostrzeż mój syn Rosji , mój synu, że plan zjednoczenia Chin ze sobą i krajów sprzymierzonych z nimi w celu kontrolowania świata zostanie zrealizowany, ale będzie to krótkotrwałe. Powiedz Mojemu synowi, że ma się od tego odsunąć, bo jeśli tego nie zrobi, Rosja upadnie, podobnie jak Chiny, w krwawej wojnie, która zakończy wszystkie wojny i wiele dusz zawiedzie. Powiedz mu, że chcę, żeby teraz nawrócił się na Prawdę”.

„Powiedz prezydentowi (Joe Biden) , że ma chronić Tajwan , ponieważ ludzie są ode Mnie – i chronić Hongkong , ponieważ Moje Oko jest zwrócone na ten mały naród”.

„Moje dzieci, trzecia wojna światowa jest blisko. Módlcie się za narody, które będą zaangażowane, ale zrozumcie to, chociaż USA zostaną wkrótce zaatakowane, kraj pozostanie lojalny wobec Prawdy, nawet jeśli wiele jego miast zostanie zniszczonych, a Kalifornia wejdzie do morza. Ale siły Rosji i Chin wkroczą przez Alaskę i Meksyk . Zaatakują USA, ale nie potrwa długo, aby siły USA odbudowały się i obroniły Ziemię. Wiele krajów pilnowanych obecnie przez USA wycofa swoje wojska do obrony swojej ziemi, ponieważ Europa zostanie zaatakowana przez Rosję i ChinyBliski Wschód , ponieważ Francja i Hiszpania przejmą większość ataku z Bliskiego Wschodu”.

„Módlcie się za Anglię , ponieważ będzie jęczeć z powodu wielu cierpień, gdy królowa zostanie zabrana, a ludzie będą w żałobie”.

„Módlcie się za Australię , Indonezję i Papuę Nową Gwineę , ponieważ Australia wie, że Chiny obserwują ten kontynent dla własnych korzyści. Karanie spadną na ten kraj Australii i otrzyma pomoc od Organizacji Narodów Zjednoczonych świata”.

„Moje dzieci, Moje dzieci – ludzkość naprawdę nie wie, co ma przyjść na świat. Dlatego błagam wszystkie Nasze dzieci, aby cofnęły zegar, ponieważ ludzkość odłożyła swojego Zbawiciela na bok i ludzkość musi zwrócić się do Mnie, abym mógł ocalić umierający świat”.

„Módlcie się za papieża Benedykta , bo jego czas jest bardzo krótki. Módlcie się za niego, drogie dzieci, aby w swoich ostatnich godzinach przyniósł Wielki Dogmat Matki Najświętszej : Pośredniczki Wszystkich Łask i Współodkupicielki i Świętej Orędownictwa , ponieważ jest to w tej chwili bardzo potrzebne”.

„Módlcie się za kraje Ameryki Południowej , bo wiele ziem będzie karanych z powodu ich braku wiary i módlcie się za kontynent afrykański , bo wielu umrze w nadchodzących latach z powodu głodu .

Czas Antychrysta jest bliski, słodkie dzieci, bo przed wojną świat pogrąży się w recesji z brakiem pieniędzy, tak że nikt nie będzie mógł kupić i przyniosą nowe pieniądze , które będą kontrolować wszystko. Rządy na świecie. Przygotuj się, słodki synu, ponieważ pojedziesz na Filipiny i utworzysz Nową Część Prawdziwego Kościoła , ponieważ Rzym i Watykan upadną”.

„Módlcie się, Moje dzieci i wy, Moja ‘Skało’ – pozostańcie w pokoju, ponieważ wasz krzyż już niedługo zostanie podniesiony, abyście mogli przywrócić część Wiary. Nie bój się, ponieważ twoje zdrowie się poprawi i zmienisz się, aby wydać owoc, o którym ci mówiłem.”

„Dzisiaj, w to wielkie święto Mojego Najświętszego Serca , pragnę błogosławić was i tych, których kochacie, i błogosławię wszystkie dzieci świata: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Bądźcie spokojni i wiedzcie, że Ja, Syn Boga Żywego, Ojciec, Syn i Duch Święty, błogosławię was: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

WILLIAM : Jezus podchodzi i kładzie Swoje Najświętsze Serce na mojej piersi. +

NASZ PAN: „Kocham cię, Williamie: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Jest szesnasta. Jezus prosił nas o modlitwę za Białoruś i Ukrainę , bo tam rozpocznie się III wojna światowa .

________________________________________________________________

Orędzie Matki Bożej W SOBOTĘ 12 CZERWCA 2021 W ŚWIĘTO NIEPOKALANEGO SERCA MARYI

WILLIAM : Jest wielu, wielu Aniołów wychodzących z Białego Krzyża. Wyglądają jak Cherubinowie. Są ich miliony. Wszyscy są ubrani w różne pastelowe ubrania i niosą, jak mi się wydaje, piękne Serce Matki Najświętszej. Śpiewają hymn Matki Bożej Fatimskiej.

Widzę Naszą Świętą Matkę przechodzącą przez Biały Krzyż, a za Nią jest wielu, wielu Seraficznych Aniołów. Mają sześć niebieskich skrzydeł i są bardzo wysokimi aniołami. Przychodzą z różańcem w rękach.

Matka Boża się zbliża. Ubrana jest na czerwono i biało, a Jej Niepokalane Serce świeci. Widzę św. Safira, św. Michała i św. Menolutę – stoją obok Matki Bożej i podchodzą. Matka Boża jest w pokoju i nosi dziś piękną Koronę. To Korona Matki Bożej Fatimskiej. Matka Boża nas błogosławi:

MATKA BOŻA: „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Błogosławię cię, Mój Umiłowany Synu, przyszły Wikariusz Domu Mojego Syna na ziemi. Błogosławię wszystkie Moje dzieci na całym świecie, aby wzmocnić je w tej chwili: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Dzisiaj Moje dziecko i słodkie dzieci jest Wielkie Święto poświęcone Mojemu Niepokalanemu Sercu , ponieważ ludzkość potrzebuje tego Najpiękniejszego Serca, które czci Boga. Moje umiłowane dziecko i drogie dzieci, jak wiecie, Mój Boski Syn przyszedł wczoraj, aby przekazać najpilniejsze Orędzie. Przyszedłem dzisiaj, aby uspokoić Nasze dzieci, że Słowa Jezusa są teraz najpilniejsze, ponieważ świat pogrąża się dalej w ciemności i podczas gdy Nasze dzieci odsuwają się od ochrony Mojego Boskiego Syna, Ja jako Matka Boża i dzieci Boże , przyjdź, aby cię zabezpieczyć, ponieważ najpilniejsze są błogosławieństwa Boga Wszechmogącego”.

„ Wulkany we Włoszech , Meksyku i Islandii są gotowe do wybuchu. Módlcie się, moje drogie dzieci, ponieważ w Stanach Zjednoczonych jest również bardzo aktywny wulkan i jeśli ten wulkan wybuchnie, zginie wiele milionów dzieci. Dlatego proszę, drogie dzieci, rozważcie Słowa, które dawałem wam przez wiele, wiele dziesięcioleci, że czas się kończy, ponieważ ludzkość odłożyła swojego Boga na bok. Odkładając Boga na bok, oddalili również Mnie, swoją Matkę, co przyniesie wiele udręki i cierpienia Naszym dzieciom”.

„Co więcej mogę powiedzieć, kiedy podróżowałem po świecie? Orędzie, które daję ludzkości, pozostaje takie samo, ponieważ Nasze dzieci nie chcą słuchać. Co więcej mogę dla ciebie zrobić. Będziecie kontynuować podróż, aż ludzkość stanie przed wojną światową, a potem co zrobicie, drogie dzieci. Nie ma sensu błagać o Boże Miłosierdzie, ponieważ jeśli cały świat nie zwróci się do Boga, ludzkość znajdzie się w poważnych tarapatach”.

„Dzisiaj jako Królowa Nieba i Ziemi proszę Nasze dzieci o wysłuchanie, bo czasu jest bardzo mało. Proszę Nasze dzieci, aby modliły się za wszystkich Widzących świata, aby zjednoczyli się jako jedno ciało do walki z Antychrystem i jego Dominiami. Módlcie się za Świętą Matkę Kościół, aby rozpoznała wiele błędów, które spowodowała ludzkość. Kocham was, słodkie dzieci, i błogosławię was: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Dzisiaj przywiozłem ze sobą wiele milionów Cherubinów. Ci Cherubinowie mają was chronić, ponieważ wiele rzeczy, które mają nadejść, zniszczy wiele tego, co nadal jest dobre na świecie. Proszę zatem, drogie dzieci, o modlitwę. Kocham was słodkie dzieci i błogosławię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Matka Boża podchodzi do mnie i całuje mnie w czoło.

MATKA BOŻA: „Wiem, drogi synu, że cierpisz, ale zaufaj Mi, bo to cierpienie niedługo minie, abyś mógł wypełnić Świętą Wolę Bożą, która jest dla Kościoła – dla zbawienia ludzkości. Błogosławię cię, mój synu: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Wiele małych Aniołów krąży wokół mnie. Są ich miliony – tylu Aniołów.

MATKA PANI: „Tak Mój synu, jest wielu, wielu Aniołów i wielu z tych Aniołów zostanie postawionych na drodze, aby Moje dzieci nie zniechęciły się. Nie bój się. Kocham cię, słodki synu i Moje dzieci i błogosławię cię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Idź w pokoju Chrystusa, Mojego Boskiego Syna, Jezusa”.

WILLIAM : Matka Boża kłania się, kiwa głową i cofa się, a Anioły unoszą się wokół – tak wiele Aniołów. Wracają z Matką Bożą. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.