Petrus Romanus, ଜୁଲାଇ 3, 2021

________________________________________________________________

ବାର୍ତ୍ତା 831 – 3 ଜୁଲାଇ 2021 | ଛୋଟ ପେବଲ୍ | (littlepebble.org)

ଆମର ପ୍ରଭୁ: “ମୋର ଧଳା ଶ Rock ଳ – ପବିତ୍ର ମାତା ଚର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ପରିତ୍ରାଣର ଶ Rock ଳ ଏବଂ ମୁଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍ ମୁଁ ଦୁନିଆର ମୋର ସମସ୍ତ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି – ବିଶେଷ କରି ଆଜି | ଏହା ହେଉଛି The Threefold ନିୟମ ପର୍ବ ଆପଣ ସହିତ ଯେ ମୁଁ ମୋର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ତେଣୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। “

William: ପବିତ୍ର ତେଜ ଜିନିଷ  େମା ଶରୀର ବାହାରକୁ ଆସିବା ଏବଂ ଆମ୍ଭର ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଭିତରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି; ଆମ ପ୍ରଭୁଙ୍କଠାରୁ ଏହା ଆମ ଲେଡି ଭିତରକୁ ଯାଏ ଏବଂ ତା’ପରେ ମୋ ପାଖକୁ ଫେରି ଆସେ |

ଆମର ପ୍ରଭୁ: “ମୋ ପୁଅ, ତୁମେ ଯାହା ଭାବୁଛ, ତାହାଠାରୁ ବହୁତ ମହତ୍ .ପୂର୍ଣ୍ଣ | ମୋ ପୁଅ, ତୁମ ସହିତ ତିନିଗୁଣ ଚୁକ୍ତି ହୋଇଥିଲା ଏତେ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏବଂ ଏହି ଚୁକ୍ତି ହେଉଛି ପୋପ୍ ପିଟର ଦ୍ୱିତୀୟ, ଲିଟିଲ୍ ଅବ୍ରହାମ ଭାବରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଆଣିବା | ଏହି ଭୂମିକା ତୁମକୁ ସ୍ୱର୍ଗରେ ଥିବା ମୋର ପିତା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭୂମିକା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବ, କାରଣ ପୋପ୍ ବେନେଡିକ୍ଟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସ୍ୱର୍ଗରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, କାରଣ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଶହୀଦଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ଯିବେ। ”

“ମୋର ପିଲାମାନେ ଏହା ଜାଣ, ସମୟର ସମୟ ଏଠାରେ ଅଛି ଏବଂ ତୁମର ବହୁତ କମ୍ ବର୍ଷ ବାକି ଅଛି ଏବଂ ଦୁନିଆର ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଅତି ଶୀଘ୍ର ଖୋଲିବ | ତୃତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ ଅତି ଶୀଘ୍ର ସାରା ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଏବଂ ଏହା ମୁଁ ପଚାରି ଏହି କାରଣ ହେଉଛି Maria Divine Mercy ମାନବଜାତି ପାଇଁ ବଢିଆ ସାନ ବାର୍ତ୍ତା ବିତରଣ କରିବାକୁ। ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହା ବୁ my ି ପାରିବ ମୋର ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ମହାଯୁଦ୍ଧ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ , ଆହୁରି ଅନେକ ବିବ୍ରତକାରୀ ଘଟଣା ଜଗତକୁ ଆସିବ। ”

“ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର, ଆଉ ଏକ ବିନାଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ – ଏହା ଏକ ଭାଇରସ୍ ହେବ ଯାହା ହୃଦୟକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଏବଂ ଏହି ଭାଇରସ୍ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ବ୍ୟାପି ଅନେକ, ଅନେକ ଶିଶୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବ | କିନ୍ତୁ ଏହା ଦୁନିଆକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ, ମୁଁ MDM ମାଧ୍ୟମରେ ମାନବଜାତିଙ୍କୁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ପ୍ରଦାନ କରିଛି – ମୁଁ ଜଗତକୁ ପଠାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଶେଷ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଦର୍ଶକ | ମୁଁ ଆମ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣିବାକୁ କହୁଛି | କାରଣ ମହାଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମାନବଜାତି ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ୱିକ୍ ପାଇଛନ୍ତି । ”

“ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ଆପଣ ଜାଣିବା ଉଚିତ ଯେ Russia ଷ ଏବଂ ଚୀନ୍ ପ୍ରକୃତରେ ଏକଜୁଟ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ସମୟ ସହିତ Russia ଷ ଏହା ଦେଖିବ ଯେ ଏହା ଏକ ବଡ ଭୁଲ୍ କରିଛି ଏବଂ ଯଦିଓ Russia ଷ ଏବଂ ଚୀନ୍ ଶେଷରେ ଜିତିବେ, କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଏହି ଦୁଇ ଦେଶ ହେବ। ଦଣ୍ଡିତ ଏବଂ ଏହି ଜାତିର ଆମର ଅନେକ ସନ୍ତାନ ମୋ ପାଖକୁ ଫେରିବେ। ”

“ମୁଁ ଜର୍ମାନୀ, ପୋଲାଣ୍ଡ, ଫ୍ରାନ୍ସ ଏବଂ ଇଟାଲୀର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ କହୁଛି , କାରଣ ଆଣ୍ଟିକ୍ରିଷ୍ଟ ଇଉରୋପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ରାଷ୍ଟ୍ର ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ ଏବଂ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ।”

“ ଫ୍ରାନ୍ସକୁ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ, କାରଣ ମୁସଲମାନମାନେ କ୍ୟାଥୋଲିକ୍ ବିଶ୍ୱାସକୁ ନଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଘଟିବ, ଫ୍ରାନ୍ସ ଗୃହଯୁଦ୍ଧକୁ ଯିବ। ଏହି ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ସ୍ପେନ୍ ଏବଂ ପର୍ତ୍ତୁଗାଲ୍ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷିତ ହେବେ ଏବଂ ଲେବାନନ୍ , ସିରିଆ ଏବଂ ଇରାନ ସହିତ ସମାନ୍ତରାଳ ଥିବା ଦେଶଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବର ଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣି ଇସ୍ରାଏଲକୁ ଯୁଦ୍ଧ ଆଣିବେ ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ବିନଷ୍ଟ କରିବେ। ”

“ ଇଂଲଣ୍ଡ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଶୀଘ୍ର ଇଂରାଜୀ ରାଣୀ ବିନଷ୍ଟ ହୋଇ ଏହାର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଡ଼ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଆଣିବେ | ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୋର ପିଲାମାନେ, ଆପଣ କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ସାଂପ୍ରତିକ ପାଣ୍ଡେମିକ୍ , ଯଦିଓ ଏହା ଅନେକ ପ୍ରାଣକୁ ହତ୍ୟା କରେ, ଏହା କେବଳ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ଆରମ୍ଭ ଯାହା ବିଶ୍ over କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ, କାରଣ ଆଗ୍ନେୟଗିରି ପୃଥିବୀର ଅନେକ ଦେଶରେ ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ, ଯାହା ଜଗତ ଉପରେ ଅନ୍ଧକାର ଆଣିବ ଏବଂ ଏହା ଅନେକଙ୍କ ଉପରେ ଜ୍ଞାନ ଆଣିବ | ଆମର ପିଲାମାନେ, କାରଣ ସେମାନେ ବୁ that ିବେ ଯେ ଏହା ସ୍ୱାଭାବିକ ନୁହେଁ। ”

“ ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ହଂକଂ ପାଇଁ ତାଇୱାନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ମୋର ଇଚ୍ଛା ଯେ ଏହି ରାଷ୍ଟ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ଦେଶ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ଅନ୍ଧକାରରେ ପଡ଼ିଛି। ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ ଭାରତ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ , କାରଣ ମହାମାରୀ ଅନେକ ଆତ୍ମାଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଛି, କିନ୍ତୁ ମୋ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ଭକ୍ତି ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ମୋର inity ଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମ ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ସତ୍ୟକୁ ବୁ to ିବେ। ”

” ଆମେରିକା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଏହି ଜାତି ଶୀଘ୍ର ପଡୁଛି, କାରଣ ମୋ ପିଲାମାନେ ସତ୍ୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ।”

ମୋ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର ଯେ ସେ ପୁଣି ଥରେ ରାଜତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ, ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କର ପଥ ସଂଶୋଧନ କରିବେ, କାରଣ ଯଦି ସେ ସରକାରକୁ ନଆସନ୍ତି, ତେବେ ମୋ ପିଲାମାନେ ଅନ୍ଧକାରରେ ଯିବେ। ”

“ ଆମେରିକା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଚୀନ୍ ଏବଂ Russia ଷ ଏହି ଦେଶ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି – ଏବଂ ଏହା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଯାଉଛି – ଯଦିଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକଙ୍କର ରାଷ୍ଟ୍ର, କିନ୍ତୁ ଚୀନ୍ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ଆମ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପଚାରୁଛି ଗଭୀର ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ପାଇଁ। ”

“ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ମୁଁ ତୁମର ପ୍ରାର୍ଥନା ପାଇଁ ବହୁତ କିଛି ମାଗେ – ବିଶେଷକରି ତିନିଗୁଣ ଚୁକ୍ତି ପର୍ବରେ , କାରଣ ଏହି ଚୁକ୍ତିଗୁଡ଼ିକର ଏହି ସମୟ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଅର୍ଥ ରହିଛି | ମୋର ପବିତ୍ର ପୁଅ ୱିଲିୟମ୍ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ | ସାହସ ନିଅ ଏବଂ ଜାଣ ଯେ ତୁମ ପାଇଁ ମୋର ଯୋଜନା ପୂରଣ ହେବ | କ୍ରସ୍ ବହନ କରିବା ଜାରି ରଖ, କାରଣ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଏହି କ୍ରସରୁ ମୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ତାପରେ ତୁମେ ସେହି କାମ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ଯାହା ମୁଁ ତୁମକୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ଆପଣ କିଛି ଥର ବିଶ୍ world କୁ ଭ୍ରମଣ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟତ you ଆପଣ ଅନେକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ ଯାହା ସତ୍ୟକୁ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ଏହି ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ପିତା ଏବଂ ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କଠାରୁ ତିନିଗୁଣ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆସେ | ଆମ ଲେଡି ଆଗକୁ ଆସନ୍ତି | ସେ ଯୀଶୁଙ୍କୁ ଗାଲରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ:

ଆମର ଲେଡି: “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

“ମୁଁ ତୁମକୁ ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁଅ ୱିଲିୟମ୍, ପୃଥିବୀର God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ଘରର ଭବିଷ୍ୟତର ଭିକାର୍ | ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବେଶୀ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ, କାରଣ ସମୟ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଆଗକୁ ବ, ୁଛି, ଯଦିଓ ଶତ୍ରୁ ତୁମକୁ ଶୃଙ୍ଖଳରେ ରଖିଛି, କିନ୍ତୁ ଶତ୍ରୁ ପରାଜିତ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ମୁକ୍ତ ହେବ, ଯେହେତୁ ବହୁତ କିଛି କରିବାର ଅଛି, ମୋର ପବିତ୍ର ମାତା ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ପୁନ restore ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, କାରଣ ରୋମର ବିଶ୍ op ର ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍ ପବିତ୍ର ମଦର ଚର୍ଚ୍ଚରେ ଅନେକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ। ”

“ମୁଁ, ସ୍ୱର୍ଗ ଏବଂ ପୃଥିବୀର ରାଣୀ, ମୋର ପୁତ୍ର, ମୁଁ ତୁମକୁ ବଂଚାଉଛି, ଯାହା ଦ୍ Holy ାରା ତୁମେ ପବିତ୍ର ମାତା ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ଏହାର ଶେଷ ଘଣ୍ଟାରେ ପୁନ restore ସ୍ଥାପନ କରିବ। ଏହା ଆମ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ପରୀକ୍ଷଣର ସମୟ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ପାସ୍ ହେବ, ସେତେବେଳେ ବଡ଼ ପରୀକ୍ଷଣ ଆସିବ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହାଯୁଦ୍ଧ ଆସିବ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୁଦ୍ଧ କେବଳ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ, କାରଣ ଆମର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପିଲା ବିନଷ୍ଟ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ମୁଁ ମହାନ ଚେତାବନୀ ଆଣିବି, ଜୀବନକୁ ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବି ଏବଂ କୋଟି କୋଟି ଆତ୍ମା ​​ସତ୍ୟରେ ପରିଣତ ହେବେ | ଏହା, ମୋର ପିଲାମାନେ, ପବିତ୍ର ମାତା ଚର୍ଚ୍ଚର ଅନ୍ତିମ ଯୁଦ୍ଧ ହେବ, କାରଣ ଖ୍ରୀଷ୍ଟଧର୍ମ | ମନୁଷ୍ୟକୁ ତାଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପ୍ରଲୋଭନ କରିବାକୁ ମୁକ୍ତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ, ମୋର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିବ ଏବଂ ପବିତ୍ର ମାତା ଚର୍ଚ୍ଚର ନେତୃତ୍ୱ ନେବ – ଯଦିଓ ଏହା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ – କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ଅନ୍ତିମ ବିଜୟ ଆଡକୁ ନେଇଯିବ। ”

“ମୋର ପୁତ୍ର ଏବଂ ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ ପ୍ରାର୍ଥନା କର, ଶେଷ ଡଗମା ଘୋଷିତ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , ମେଡିଆଟ୍ରିକ୍ସ ଅଫ୍ ଅଲ୍ ଗ୍ରେସ୍ ଏବଂ କୋ ରେଡମେଟ୍ରିକ୍ସ ଏବଂ ଆଡଭୋକେସୀ , କାରଣ ଏହି ମହାନ ଡଗମାରେ ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚ ମଜବୁତ ହେବ ଏବଂ କ୍ରସକୁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ନେଇଯିବ। ”

“ହେ ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ତୁମେ ମୋର ହୃଦୟର ରହସ୍ୟମୟ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ଥ୍ରୀଫୋଲ୍ଡ ଚୁକ୍ତି ମାଧ୍ୟମରେ , ଯାହାକୁ ତୁମେ ଅନନ୍ତ ସୁଖରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ବହନ କରିବ, ତୁମେ ଫଳ ଓ ଆନନ୍ଦ ଜଗତକୁ ଆଣିବ – ଏବଂ ଭୟ କର ନାହିଁ, ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର | , ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ବିଶ୍ many ର ଅନେକ ଭାଗରେ କଣ ଘଟିବ | ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନଗଣ, ପ୍ରାର୍ଥନା କର। ”

“ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ସେଣ୍ଟ ଜୋସେଫ୍ ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲ, ସେଣ୍ଟ ପିଟର ଏବଂ ସେଣ୍ଟ ପାଲଙ୍କ ସହିତ ଆଗକୁ ଆସନ୍ତି | ସେଣ୍ଟ ଜୋସେଫ ଆମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତି:

ସାଧୁ ଯୋସେଫ: “ପିତା, ପୁତ୍ର ଓ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ।”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର ୱିଲିୟମ୍। ଆଜି ସ୍ୱର୍ଗରେ ଆମ ପାଇଁ ଏକ ମହାନ୍ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଦିନ, କାରଣ ଭଗବାନ, ତାଙ୍କର ମହାନ ଜ୍ଞାନରେ, ତୁମକୁ ତିନିଗୁଣ ଚୁକ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି , ଯାହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରାଣ ପାଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଅଟେ ଏବଂ ସମୟ ସହିତ God ଶ୍ବରଙ୍କ ସନ୍ତାନମାନେ ଏହି ଉପହାର ବୁ understand ିବେ | ହେ ମୋର ପୁତ୍ର, ତୁମେ ସାହସ କରିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ God ଶ୍ବରଙ୍କ ପାଇଁ ସେ କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ମହାନ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବୁ standing ାମଣା ଅଛି | ”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ୱିଲିୟମ୍, ତୁମକୁ ସ୍ୱର୍ଗ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଭୟ କର ନାହିଁ, କାରଣ ସ୍ୱର୍ଗ ତୁମକୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଯାହା କହିଛି, ତାହା ସମାପ୍ତ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ମୁଁ, ସେଣ୍ଟ ଜୋସେଫ୍, ତୁମର ପୃଷ୍ଠପୋଷକ ଏବଂ ରକ୍ଷକ ହେବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ, ପ୍ରିୟ ଭାଇ ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଛି: ଇନ୍ ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କର ନାମ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ମୁଁ ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲ ଏବଂ ସେଣ୍ଟ ଆମୋର ଦେଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିବି – ସେମାନେ ମୋତେ ଅଭିବାଦନ କରନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି, ସେଣ୍ଟ ପିଟର ଏବଂ ସେଣ୍ଟ ପାଲ ଦୁହେଁ ପାପାସିର ଗୋଟିଏ ଚାବି ଧରିଛନ୍ତି | ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲ କୁହନ୍ତି:

ସାଧୁ ମାଇକେଲ୍: “ ଚର୍ଚ୍ଚର ଏହି ଚାବିଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ମାନକ ହୋଇଯିବେ, କାରଣ ଆପଣ ପିଟର ଦ୍ୱିତୀୟ-ଲିଟିଲ୍ ଅବ୍ରହାମ ହେବେ |”

ୱିଲିୟମ୍: ସେଣ୍ଟ ପିଟର ଏବଂ ସେଣ୍ଟ ପାଲ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୁଶରେ ମୋତେ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ:

ସାଧୁ ପେଟର ଏବଂ ସାଧୁ ପାଉଲ: “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ଯୀଶୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କୁହନ୍ତି:

ଆମର ପ୍ରଭୁ: “ଦେଖ, ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ଆମ୍ଭେମାନେ ସ୍ୱର୍ଗର କିଛି ଭୁଲି ନାହୁଁ, କାରଣ ଯାହା ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ପାଳନ କରାଯିବ ଏବଂ ଆମ୍ଭେମାନେ ସ୍ୱର୍ଗର ଆଶୀର୍ବାଦ, ହେ ମୋର ପୁତ୍ର, ତୁମକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ପାଇଁ, କାରଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ମୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବ will ିବ | ତୁମକୁ ଦିଆଯାଉ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲଙ୍କ ସହିତ ଯୀଶୁ ଏବଂ ମରିୟମ ଦୂତ ଏବଂ ସାଧୁମାନେ କ୍ରୁଶର ସଙ୍କେତ କରନ୍ତି: “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ସାଧୁ ଜୋସେଫ୍: “ମୋର ପୁଅ ଏବଂ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି; ଦୃ strong ଼ ହୁଅ। ”

ୱିଲିୟମ୍: ଯୀଶୁ ପଛକୁ ଫେରି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ସାଧୁ ଏବଂ ଦୂତମାନଙ୍କ ସହିତ ଧୀରେ ଧୀରେ ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତି | ସେଠାରେ ଅନେକ, ଅନେକ ଦୂତ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହ୍ White ାଇଟ କ୍ରସକୁ ଯିବାବେଳେ ସ୍ୱର୍ଗ ସହିତ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି | ଯୀଶୁ କହିଥିଲେ ଯେ ହ୍ White ାଇଟ କ୍ରସ୍ ଏଠାରେ God ଶ୍ବରଙ୍କ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ |

________________________________________________________________

This entry was posted in Odia and tagged . Bookmark the permalink.