पेट्रस रोमानस, जुलाई ३, २०२१

________________________________________________________________

सन्देश 1 83१ – July जुलाई २०२१ | सानो पेबल (littlepebble.org)

हाम्रो प्रभु: “म तपाईंलाई धन्यबाद दिन्छु, मेरो व्हाइट रक – होली मदर चर्चको लागि उद्धारको रक र म तपाईंलाई आज यहाँ स्वागत गर्दछु: बुबा र छोरा र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन म संसारमा मेरा सबै बच्चाहरु लाई अभिवादन गर्न चाहान्छु – विशेष गरी आज। यो तिहाई करारको चाड हो जुन मैले धेरै वर्ष अघि तपाईलाई मेरो पवित्र छोरो बनाएँ। ”

विलियम: द पवित्र चम्काउने कुरा  मेरो शरीर बाहिर आउँदै र हाम्रो प्रभुको शरीर मा रहेको छ; हाम्रो प्रभुबाट यो हाम्रो लेडीमा जान्छ र त्यसपछि मकहाँ आउँदछ।

हाम्रो प्रभु: “यो मेरो छोरो, यो तपाईको विचार भन्दा धेरै महत्वपूर्ण छ। थ्रीफोल्ड करार तपाईसँग बनेको थियो, मेरो छोरा, यति धेरै वर्ष पहिले र यो सम्झौता पोप पिटर II, सानो अब्राहमको रूपमा तपाइँको भूमिकालाई बाहिर ल्याउने छ । यो भूमिका तिमीलाई स्वर्गमा मेरा बुबाले तपाईंलाई दिइसक्नुभएको छ र यो भूमिका छिट्टै पूरा हुनेछ, किनकि पोप बेनेडिक्ट चाँडै स्वर्गमा प्रवेश गर्नेछन्, किनकि ऊ चाँडै नै शहीदको बाटोमा उत्रिनेछ। ”

“यो मेरो बच्चाहरुलाई जान्नुहोस्, समयको समय आइसकेको छ र तपाईसंग थोरै छोटो वर्ष बाँकी छ र संसारमा धेरै समस्याहरु छिटो आउनेछन्। को तेस्रो विश्व युद्ध चाँडै, विश्व प्रविष्ट हुनेछ, र यो म सोध्न यस कारण लागि हो मारिया ईश्वरीय दया मानिसजातिको लागि महान् महत्व को संदेश उद्धार गर्न। तिमीले यो मेरा प्यारा बच्चाहरूलाई बुझ्नु पर्छ, महान् युद्धले लाखौं र लाखौंको जीवनमा प्रवेश गर्नु भन्दा पहिले संसारमा धेरै विचलित हुने कुरा आउनेछ। ”

“चाँडै नै, एउटा अर्को विनाश पनि तपाईंमा आउँदैछ – यो भाइरस हो जसले हृदयलाई आक्रमण गर्ने छ र यो भाइरस संसारभर फैलिनेछ धेरै र धेरै बच्चाहरूलाई मारे। तर त्यो संसारमा आउनु भन्दा पहिले मैले MDM मार्फत मानिसजातिलाई सन्देश पुर्‍याएको छु – मैले संसारमा पठाएको सबै Seers को अन्तिम र अन्तिम दर्शक हो। म हाम्रा बच्चाहरूलाई ध्यान दिएर सुन्न आग्रह गर्दछु। किनकि मानिसजातिले छोटो बत्ती हासिल गरिसकेको छ, महान् युद्ध सुरु हुनु अघि । ”

“प्यारा बच्चाहरु, तपाईलाई थाहा छ, रसिया र चीनले वास्तवमा एकजुट हुनेछन्, तर समय बित्दै जाँदा रूसले देख्नेछ कि यसले ठूलो गल्ती गरेको छ र रूस र चीनले अन्तत: जित्नेछ, तर अन्तमा यी दुबै राष्ट्रहरु हुनेछन्। सजाय पाए र यी राष्ट्रहरूबाट आएका हाम्रा धेरै बच्चाहरू मतिर फर्कनेछन्। ”

“म जर्मनी, पोल्याण्ड, फ्रान्स र इटालीका बच्चाहरूलाई तयार रहन आग्रह गर्दछु , किनकि एन्टिक्राईष्टले युरोपको नियन्त्रणकारी राष्ट्रहरू कब्जा गर्न चाहन्छ र इच्छा छ – एकदम चाँडै आउने द्वन्द्वबाट।”

” फ्रान्सले आन्तरिक रुपमा सजाय पाउनेछ, किनकि क्याथोलिक विश्वासलाई नष्ट गर्न मुस्लिमहरूले ठूलो समस्या खडा गर्नेछन् र जब यो हुन्छ, फ्रान्स गृहयुद्धमा जान्छ। स्पेन र पोर्चुगल पनि यो युद्धप्रति आकर्षित हुनेछन् र लेबनान , सिरिया र इरानसँग गठित देशहरूले मध्य पूर्वका देशहरू ल्याउनेछन र इजरायलमा युद्ध ल्याउनेछ र धेरै प्रिय बच्चाहरू नष्ट हुनेछन्। ”

“इ England ्ल्यान्डका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि चाँडै अंग्रेजी रानीको विनाश हुनेछ र यसका मानिसहरूबीच ठूलो अलमल हुनेछ। मेरा बच्चाहरू, मेरा नानीहरू, तपाईंले के गर्न लाग्नु भएको छ थाहा छैन। हालको महामारी , यसले धेरै आत्मालाई मार्दछ भने पनि, यो केवल घटनाहरू मात्र हुने थियो जसले विश्वलाई कब्जा गर्नेछ, किनकि ज्वालामुखीहरु संसारका धेरै देशहरुमा विस्फोट हुनेछ, विश्वमा अन्धकार ल्याउने छ र यसले धेरैलाई ज्योति दिनेछ। हाम्रा बच्चाहरूको, किनभने तिनीहरूले बुझ्दछन् कि यो सामान्य छैन। “

“ प्यारा बच्चाहरू र ह Hongक Kongका लागि ताइवानका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि यो इच्छा छ कि यी राष्ट्रहरू पश्चिममा रहे, यद्यपि पश्चिम ठूलो अन्धकारमा परेको छ। भारतका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् , प्यारा बच्चाहरू, किनभने महामारी धेरै आत्माहरूमा पुगेको छ, तर मप्रति उनीहरूको भक्ति सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण छ। यो मेरो दिव्यताप्रतिको तिनीहरूको प्रेमले गर्दा तिनीहरू सत्यलाई बुझ्न सक्दछन्। ”

” संयुक्त राज्यका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि यो राष्ट्र चाँडै पतन हुँदैछ, किनकि मेरा बच्चाहरू सत्यमा पर्याप्त विश्वास गर्दैनन्।”

“मेरो डोनाल्ड ट्रम्पका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् कि उसले फेरि शासन गर्नेछ, मेरा बच्चाहरूको मार्ग सच्याउन, किनकि उहाँ सरकारमा नलागेसम्म मेरा छोराछोरीहरू अन्धकारमा जान्छन्।”

” संयुक्त राज्यका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि चीन र रसियाले यस राष्ट्रलाई आक्रमण गर्ने योजना बनाएका छन् – र यो अष्ट्रेलियामा पनि जान्छ – यद्यपि अस्ट्रेलिया अत्यन्त थोरै मानिसहरुको देश हो , तर चीनले यसलाई लिन चाहान्छ, त्यसैले म हाम्रा बच्चाहरूलाई सोध्छु। गहिरो प्रार्थना गर्न। ”

“म तपाईंलाई माया गर्छु, मेरा बच्चाहरू र म तपाईंको प्रार्थनाको लागि धेरै धेरै विन्ती गर्दछौं – विशेष गरी तीन गुणा करारको चाडमा , किनकि यस समयमा यस करारका लागि विशेष अर्थ छ। म तिमीलाई माया गर्छु, मेरो पवित्र छोरा विलियम। साहस राख्नुहोस् र जान्नुहोस् कि तपाईंको लागि मेरो योजनाहरू पूरा हुनेछन्। क्रस बोक्न जारी राख्नुहोस्, किनकि चाँडै नै तपाईं यस क्रसबाट छुट्नुहुनेछ र तपाईं म गर्न चाहानु भएको काम गर्न सक्षम हुनुहुनेछ। तपाईं केहि पटक विश्व भ्रमण गर्नुहुनेछ, तर प्राय जसो तपाईं ती दर्शकहरूसँग भेट्टाउनुहुनेछ जुन सत्यको लागि पर्खिरहेका छन् र निर्देशनका लागि। तिमी धेरै माया गर्छौ, मेरो प्यारो छोरा र म तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु: पिताको नाम र छोरा र पवित्र आत्माको। आमेन

विलियम: यस आशीर्वादबाट पिता र पुत्र र पवित्र आत्माबाट तीन गुणा आशिष्‌ पाउनुहुन्छ। हाम्रो महिला अगाडि आउँछ। उनले गालामा येशूलाई चुम्बन गरी:

हाम्रो लेडी: “बुबा र छोरा र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन

“म तपाईंलाई मेरो प्यारो छोरो विलियमलाई अभिवादन गर्छु, भविष्यमा पृथ्वीमा रहेको परमेश्वरको भवनको विकार। प्रिय पुत्र, अब यो लामो समय हुनेछैन, किनभने समय एकदम द्रुत गतिमा अघि बढिरहेको छ, यद्यपि दुश्मनले तपाईंलाई सा cha्लाले बाँधेर राखेको छ, तर शत्रु पराजित हुनेछ र त्यहाँ स्वतन्त्र हुनेछ, त्यहाँ गर्नुपर्ने अझ धेरै कुरा छ, मेरो पवित्र छोरा, होली मदर चर्चलाई पुनर्स्थापना गर्न, किनकि रोमका विशप फ्रान्सिसले पवित्र मदर चर्चमा ठूलो भ्रम मच्चाएको छ र उसले यसलाई तल झार्नेछ। ”

“म, स्वर्ग र पृथ्वीकी रानी, ​​म तिमीलाई हुर्काउँदैछु, मेरो छोरो, ताकि तपाईले पवित्र मदर चर्चलाई अन्तिम घण्टामा पुन: स्थापना गर्नु हुनेछ। यो हाम्रा बच्चाहरूका लागि ठूलो परीक्षाको समय हो र जब यो परीक्षण बितेर जान्छ, तब ठूलो परीक्षा हुनेछ जुन पछि आउनेवाला महान् युद्ध सम्म हुनेछ। तर यो युद्ध केवल थोरै समयसम्म मात्र रहनेछ, किनकि हाम्रा करोडौं बच्चाहरू नष्ट हुनेछन्, तर त्यसोभए म ग्रेट चेताउनी ल्याउनेछु, चर्चमा जीवन फिर्ता ल्याउन र अरबौं आत्मालाई सत्यमा रूपान्तरण गरिनेछ। यो, मेरा बच्चाहरू, पवित्र मदर चर्चको अन्तिम लडाई हुनेछ, किनकि ख्रीष्ट विरोधी मानिसजातिलाई उहाँको पछि लाग्न लोभ्याउन स्वतन्त्र हुनेछ, तर तपाईं, मेरो पवित्र छोरा, त्यसको विरोध गर्नुहुनेछ र पवित्र मदर चर्चको नेतृत्व गर्नुहुनेछ – यो एकदमै गाह्रो भए पनि – तर तपाईले चर्चलाई अन्तिम विजयमा पुर्‍याउनुहुनेछ। “

“प्रार्थना गर्नुहोस्, हे मेरो छोरा र प्यारा बच्चाहरु, अन्तिम कुकुरको घोषणा गर्नका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् , मेडियाट्रिक्स ऑफ एल ग्रेस एंड को रेडिमट्रिक्स एंड एड्भोकेसी , किनकि यो महान डगमामा छ कि चर्च सुदृढ हुनेछ र क्रूसलाई अन्तिम क्षणमा पुर्‍याइनेछ। “

“तपाईं, मेरो प्यारो छोरा, मेरो हृदयको रहस्यमय पति / पत्नी हुनुहुन्छ र थ्रीफोल्ड करारको माध्यमबाट , जुन तपाईंले बोक्नुहुन्छ र अनन्त आनंदमा प्रवेश गर्न पाउनुहुनेछ, संसारमा फल र खुशी ल्याउनुहुनेछ – र डराउनुपर्दैन, प्रिय छोरा , अष्ट्रेलिया र विश्वको धेरै भागहरूमा के हुनेवाला छ। प्रिय बच्चाहरू, प्रार्थना गर्नुहोस्। ”

“म तिमीलाई माया गर्छु, प्रिय बच्चाहरू र म तपाईंलाई आशीर्वाद दिन्छु: पिताको नाम र छोरा र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन

विलियम: सेन्ट जोसेफ सेन्ट माइकल, सेन्ट पीटर र सेन्ट पलको साथ अगाडि आउँछन्। सेन्ट जोसेफ हामीलाई आशिष्:

सेन्ट जोसेफ: “पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा।”

“म तिमीलाई अभिवादन गर्छु मेरो प्रिय छोरा विलियम। आज स्वर्गमा हाम्रो लागि ठूलो र रमाइलो दिन हो, किनकि परमेश्वरले, उहाँको महान् बुद्धिमा, तपाईंलाई तीन गुणा सम्झौता दिनुभयो, जुन हरेक आत्मालाई आशिष्‌ हो र समयमा परमेश्वरका छोरा-छोरीहरूले यस उपहारलाई बुझ्नेछन्। हे मेरो छोरो, तँ साहसी हो, किनकि परमेश्वरसित तपाईंको समझशक्ति छ र उहाँले तपाईंको खातिर के गर्दै हुनुहुन्छ भन्ने कुरा बुझ्नु भएको छ। ”

“तिमीलाई स्वर्गले धेरै माया गर्छ, प्रिय प्रिय विलियम। नडराऊ, किनभने स्वर्गले तपाईंलाई धेरै बर्षहरूमा भनेको सबै कुरा पूरा हुनेछ, चाँडै नै र म, सेन्ट जोसेफ, तपाईको संरक्षक र संरक्षक हुन सधैं प्रस्ताव राख्दछु, प्रिय भाइ र म तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु: भित्र पिता र पुत्रको नाम र पवित्र आत्माको नाम। आमेन

विलियम: म सेन्ट माइकल र सेन्ट अमोर देई देख्न सक्छु – उनीहरूले मलाई अभिवादन गरे र म उनीहरूलाई धन्यवाद दिन्छु, सेन्ट पीटर र सेन्ट पॉल दुबैले पोपसीको एउटा साँचो समाते। सेन्ट माइकल भन्छन्:

सेन्ट मिशेल: ” चर्चको किंगडमका यी कुञ्जीहरू धेरै समय अघि नै तपाईंलाई दिइइसकेका छन् र चाँडै नै तिनीहरू तपाईको स्तर बन्नेछन्, किनकि तपाईं पिटर द्वितीय-लिटल अब्राहम हुनुहुनेछ।”

विलियम: सेन्ट पिटर र सेन्ट पलले मलाई तिनीहरूको क्रसको साथ आशीर्वाद दिनुहोस्:

सेन्ट पीटर एन्ड सेन्ट पॉल: “बुबा र छोरा र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन

विलियम: येशू अब बोल्नुहुन्छ:

हाम्रो प्रभु: “हे प्रिय पुत्र, तपाईले देख्नु भयो, स्वर्गका हामी केहि पनि बिर्सदैनौं, किनकि प्रतिज्ञा गरिएको कुरा पूरा हुनेछ र तिमीलाई आशिष् दिनेछ, हे मेरो छोरो, तिमीलाई बल दिनुहोस्, किनभने छिट्टै नै तिमी रिहा हुनेछौ र शक्ति तपाईंलाई दिइनेछ: बुबा र छोरा र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन

विलियम: येशू र मरियम सेन्ट माइकलसँगै एन्जलस र सन्तहरूले क्रूसको चिह्न बनाएका छन्: “पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाउँमा। आमेन

सेन्ट जोसेफ: “म तपाईंलाई धन्यवाद दिन्छु, मेरो छोरो र म तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु। बलियो राख। ”

विलियम: येशू फर्कनु हुन्न, तर उहाँ बिस्तारै पछाडि सन्त र एन्जिलहरू संग जानुहुन्छ। त्यहाँ धेरै, धेरै एन्जिलहरू छन् जुन अब स्वर्गमा सामेल भएका छन्, जब तिनीहरू फेरि सेतो क्रसमा फर्कन्छन्। येशूले भन्नुभयो कि सेतो क्रसहरू यहाँ परमेश्वरका मानिसहरूलाई दिइनेछ।

________________________________________________________________

This entry was posted in नेपाली and tagged . Bookmark the permalink.