Petrus Romanus, 3 липня 2021 року

_______________________________________________________________

Повідомлення 831 – 3 липня 2021 | Маленький камінчик (littlepebble.org)

НАШ ГОСПОДЬ: «Я благословляю тебе, Моя Біла скеля – Скеля спасіння для Церкви Святої Матері, і я вітаю тебе сьогодні тут: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. Я хочу привітати всіх Моїх дітей у світі – особливо сьогодні. Це свято Троїстого завіту, який я уклав із вами, мій святий син, стільки років тому ».

ВІЛЬЯМ: Святий Сяючий Thing  виходить з мого тіла , і входячи в тіло Господа; від нашого Господа воно входить до Богоматері, а потім повертається до мене.

НАШ ГОСПОД: «Це, сину мій, дуже значуще, набагато більше, ніж ти думаєш. Тричісний завіт був укладений з вами, сину мій, так багато років тому, і цей завіт має пояснити вашу роль Папи Петра ІІ, Маленького Авраама . Цю роль дав вам Мій Небесний Батько, і ця роль буде виконана дуже скоро, тому що Папа Бенедикт незабаром увійде на Небо, тому що він дуже скоро піде шляхом мучеництва ».

“Знайте це, мої діти, що час часів настав, і у вас залишилося дуже мало коротких років, і багато негараздів у світі розкриються дуже швидко. Третя світова війна увійде в світ, дуже скоро, і саме з цієї причини я прошу Марію Божественного милосердя , щоб доставити повідомлення великого значення для людства. Ви повинні це зрозуміти, мої дорогі діти, до того, як Велика війна увійде в життя мільйонів і мільйонів людей, у світ з’явиться ще багато тривожних речей “.

“Дуже скоро до вас прийде чергове спустошення – це буде вірус, який атакує серце, і цей вірус пошириться по всьому світу, вбиваючи багато-багато дітей. Але до того, як це з’явиться у світі, я передав Повідомлення людству через MDM – останнього і Остаточного Провидця з усіх Провидців, котрих я послав у світ. Я прошу наших дітей слухати дуже уважно. тому що людство отримало короткий гніт до початку Великої війни “.

“Ви повинні знати, дорогі діти, що Росія та Китай справді об’єднаються, але з часом Росія побачить, що вона зробила великий промах, і хоча Росія та Китай врешті переможуть, але в підсумку обидві ці Нації і багато Наших дітей із цих Націй звернуться до Мене “.

“Я прошу дітей Німеччини, Польщі, Франції та Італії бути готовими, тому що Антихрист хоче взяти на себе контролюючі країни Європи і буде – через конфлікт, який настане дуже скоро”.

“ Франція буде покарана внутрішньо, оскільки мусульмани створюють великі клопоти, щоб знищити католицьку віру, і коли це станеться, Франція вступить у громадянську війну. Іспанія та Португалія також будуть приваблені цією війною, а ті, що знаходяться в країнах, приєднаних до Лівану , Сирії та Ірану , приведуть країни Близького Сходу та приведуть до війни Ізраїль, і багато загинуть дорогі діти “.

“Моліться за Англію , бо незабаром англійська королева загине і внесе велику плутанину серед свого народу. Мої діти, мої діти, ви не розумієте, що задумали. Нинішня пандемія , хоча вона вбиває багато душ, є лише початком подій, які захоплять світ, тому що вулкани вибухнуть у багатьох країнах світу, приносячи темряву на світ, і це принесе просвітлення багатьом наших дітей, бо вони зрозуміють, що це не нормально “.

“Моліться за Тайвань , дорогі діти, і за Гонконг , бо я хочу, щоб ці Нації залишились від Заходу, хоча Захід впав у велику темряву. Моліться за Індію , дорогі діти, бо пандемія охопила багато душ, але їхня відданість Мені є найважливішою. Завдяки своїй любові до Моєї Божественності вони зрозуміють Істину “.

“Моліться за Сполучені Штати , тому що ця Нація швидко падає, тому що Мої діти недостатньо вірять у Істину”

“Моліться за мого Дональда Трампа, щоб він знову взяв царювання, щоб виправити шлях Моїх дітей, бо якщо його не приведуть до уряду, мої діти підуть все далі і далі в темряву”.

“Моліться за Сполучені Штати , бо Китай і Росія планують напасти на цю націю – і це стосується і Австралії – хоча Австралія є нацією з дуже мало людей, але Китай хоче взяти її на себе, тому я прошу наших дітей молитися глибоко ».

«Я люблю вас, мої діти, і я дуже прошу ваших молитов – особливо у свято Троїстого завіту , тому що цей Завіт має дуже особливе значення для цих часів. Я люблю тебе, мій святий сину Вільяме. Сміліть і знайте, що Мої плани для вас будуть здійснені. Продовжуйте нести Хрест, бо незабаром вас звільнять від цього Хреста, і тоді ви зможете виконувати роботу, яку я бажаю від вас. Ви подорожуватимете світом кілька разів, але здебільшого будете білокатитися до багатьох провидців, які чекають Істини та підказок. Вас дуже люблять, мій дорогий сину, і я благословляю тебе: Іменем Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ: З цього Благословення випливає Потрійне Благословення від Отця і Сина і Святого Духа. Богоматір виходить вперед. Вона цілує Ісуса в щоку:

НАША ДАМА: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

«Вітаю вас, мій улюблений син Вільгельм, майбутній вікарій Божого дому на Землі. Це буде недовго, дорогий сину, бо час рухається вперед дуже швидко, хоч ворог утримував тебе в кайданах, але ворог буде переможений, і ти будеш вільний, як можна зробити так багато, мій святий сину, відновити Церкву Пресвятої Матері, тому що Франциск, єпископ Риму , вчинив велику плутанину в Церкві Пресвятої Матері, і він її зруйнує ».

«Я, Цариця Неба і Землі, виховую тебе, Мій сину, щоб ти відновив Церкву Святої Матері в її останню годину. Це час великих випробувань для Наших дітей, і коли це випробування пройде, будуть наступні більші випробування, аж до Великої війни, яка настане. Але ця війна триватиме дуже короткий час, тому що загинуть багато мільйонів Наших дітей, але тоді я принесу Велике попередження , щоб повернути життя в Церкву, і мільярди душ будуть перетворені в Істину. Це, мої діти, буде останньою битвою Церкви Пресвятої Матері, бо Антихрист буде звільнено спокушати людство йти за ним, але ти, Мій святий сину, будеш протистояти йому і керувати Церквою Святої Матері – хоча це буде дуже важко, – але ти призведеш Церкву до Остаточної Перемоги ».

«Моліться, сину мій і дорогі діти, моліться за проголошення Остання догми , Посередницею всіх благодатностей та Ко Викупу та адвокацією , бо саме у цій Великій догмі Церква зміцниться і несе Хрест до останнього моменту. “

«Ти, мій дорогий сину, є містичною дружиною мого серця, і завдяки Триєдиному завіту , який ти несеш і нестимеш, щоб увійти у Вічне Блаженство, принесеш плід і радість світові – і не бійся, дорогий сину , що буде з Австралією та багатьма частинами світу. Моліться, дорогі діти, моліться ».

“Я люблю вас, дорогі діти, і благословляю вас: Іменем Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ: Св. Йосип виступає разом зі св. Михайлом, св. Петром і Павлом. Святий Йосип благословляє нас:

СВЯТИЙ ІОСИФ: “В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа”.

“Вітаю вас, мій коханий сину Вільяме. Сьогодні великий і радісний день для Нас на Небі, бо Бог у Своїй Великій Мудрості дав Вам Триєдний Завіт , який є Благословенням для кожної душі, і з часом діти Божі зрозуміють цей дар. Ти муси сміливий, мій сину, бо Бог має велику Мудрість і Розуміння того, що Він робить для тебе “.

“Небеса тебе дуже люблять, мій дорогий Вільяме. Не бійся, бо все, що тобі сказано Небом протягом багатьох років, завершиться дуже скоро, і я, святий Йосип, пропоную бути тобі завжди Покровителем і захисником, і я люблю тебе, дорогий брате, і я тебе благословляю: ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ: Я бачу св. Михайла та св. Амора Дей – вони вітають мене, і я дякую їм, св. Петро та св. Павло тримають один Ключ Папства. Святий Михайло каже:

СВЯТИЙ МІХАЙЛ: «Ці Ключі Царства Церкви були даровані вам вже давно, і дуже скоро вони стануть вашим стандартом, тому що ви будете Петром II – Маленьким Авраамом».

ВІЛЬЯМ: Святі Петро та Павло Благослови мене своїми хрестами:

СВЯТИЙ ПЕТР І СВЯТИЙ ПАВЕЛ: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

ВІЛЬЯМ: Ісус зараз говорить:

НАШ ГОСПОДЬ: «Розумієш, коханий сину, Ми з Неба нічого не забуваємо, бо обіцяне буде дотримано, і Ми Небесні благословимо тебе, сину мій, щоб зміцнити тебе, бо дуже скоро ти будеш звільнений і сила буде буде вам дано: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ: Ісус і Марія зі святим Михайлом Ангелами та святими роблять Хресний знак: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

СВЯТОЙ ІОСИФ: «Я дякую тобі, мій сину, і я благословляю тебе; будь сильним “.

УІЛЬЯМ: Ісус не повертається спиною, але повільно рухається назад зі святими та ангелами. Є багато, багато Ангелів, які тепер приєдналися до Неба, коли вони повертаються до Білого Хреста. Ісус сказав, що Білі Хрести тут, щоб їх подарували Божому народові.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Ukranian and tagged . Bookmark the permalink.