Christina Gallagher, 16 липня 2021 року

________________________________________________________________

Повідомлення Крістіні Галлахер – 16 липня 2021 р. | Маленький камінчик (littlepebble.org)

“Поглинання Світу з вами, і ви не бачите”

ІСУС: Мій маленький, я хочу, щоб ти розповів людям світу те, що я тобі відкрив.

Люди світу, я назвав вас своїм народом, але ви відреклися від Мене. Так багато людей не слухають і не піклуються і не будуть відповідати на Мій заклик і заклик Моєї Матері протягом усіх цих багатьох років. Так багато живуть плоттю та світом – тоді ви також помрете плоттю та світом.

Нерозумна людина, як ти страждатимеш через людину загибелі. Він біля ваших дверей. Ви відкрили йому своє життя. Антихрист пожирає вас різними способами. Поглинання світу з вами, і ви не бачите!

Я запропонував тобі стільки захисту, але ти відкинув усе, що я тобі запропонував. Ти відкинув Мене, що є Життям, і пішов за смертю. Моє існування було далеко від твоїх сердець.

За решту Я дав безпеку в Своєму Святому Серці: Я дав їм безпеку життя в Мені. “Мудрі діви” відповіли. На вас, людей, полюють собаки смерті, які готові до вашого падіння. Ви будете змушені прийняти переповнену чашу. Ти відмовився від життя, тепер приймеш смерть від людини смерті.

Ті із залишку будуть благословенні, хто матиме Пелюстку, яка має вилив Мого Серця та Серця Моєї Непорочної Матері .

Фотографія Моєї Матері з Трояндами забезпечить великий захист будинкам, де молиться Вервиця у її присутності, тому що я пронесу через неї багато ласки. Люди світу, як я благав вас відкрити очі і серця, але безрезультатно. Ті, кому могло б бути корисно привернути людей до усвідомлення Моїх повідомлень, віддали перевагу своєму самосвідомості у світі.

У Будинку захисту , який Моя мати благала з вами , щоб поставити на місце були залишені без працівників: так часто тільки ті , хто хоче самостійно посилення увійшов. Не всі, але багато сердець були закриті.

Я благав за Палату в Нью-Йорку, але було стільки конфліктів і недовіри – всі мали своє слово, але без тієї благодаті, яку я запропонував Серцем Матері. Тепер ви побачите, як у вашому світі сповнюється притча про „нерозумних дів”.

Контроль над вами неминучий. Це буде застосовано до вас. Смерть буде вам нагородою, бо ви не слухали. Моя Церква буде знищена. Пастухи дозволили людині загибелі взяти все Моє, але коли все здається загубленим, я прийду і виведу Свою Непорочну Матір, щоб врятувати залишок.

Згадайте подарунки та місця притулку, які я запропонував вам – це буде все, що у вас буде, для тих, хто виживе. Я перед кожним серцем, але мені заборонено входити.

Я врятую тих залишків, які мають відкриті серця і носять на своїй особі дорогоцінну пелюстку, яку я запропонував в єдності Мого Серця і Серця Моєї Непорочної Матері. Немає ніякої безпеки, крім як через Моє життя.

Ті, хто жив у темряві, відкинули Мої найбільші дари і навіть дар свого земного життя. Їхня відмова залишила їх у постійній темряві – через докір Мені, їхньому Господу Богу, який дав їм таке.

Залишку кажу: Моя правда буде з вами через найменших Моїх посланців, яких стільки з вас зневажали стільки років.

Помиріться з Моїми пророками, поки у вас є час, тому що перед багатьма смерть і загибель перед вами, коли наближається людина смерті. Візьміть серце, що ви можете звернутися і послухати і отримати правду, яка вам пропонується. Озбройтеся подарунками, поки не пізно. Для багатьох вже пізно. Як Моє Серце сумує через відсутність людей, щоб зайти на виноградник Моєї Праці – відповісти на заклик Мого Слова в будинках Моєї Матері . Вони порожні – так само, як ви, Народе мій, усі поклоняються світові та плоті, але, народе мій, я – Ісус, Син Божий, який покликав вас, і я також покликав вас через Серце своєї матері, але мало чи ні до чого … але для маленького залишку, який відгукнувся, блаженні ті, хто почув і відповів Мені, що є Життям.

Зараз у вас залишилося небагато часу, щоб відповісти на Моє Милосердя і віддалити речі свого затемненого світу від вас. Моліться про милість.

Я благословляю вас усіх, Отче, Сине і Святий Дух.

________________________________________________________________

This entry was posted in Українські and tagged . Bookmark the permalink.