Christina Gallagher, 16 ביולי 2021

______________________________________________________________

הודעה לכריסטינה גלאגר – 16 ביולי 2021 | חלוק קטן (littlepebble.org)

“השתלטות העולם איתך ואתה לא מצליח לראות”

ישוע: ילדתי הקטנה, אני רוצה שתגיד לאנשי העולם את מה שאני מגלה לך.

אנשי העולם, קראתי לך העם שלי אבל התנערת ממני. כל כך הרבה אנשים לא מצליחים להקשיב או לדאוג ולא יגיבו לקריאה שלי ושל אמי במשך כל השנים הרבות האלה. כל כך הרבה חיים על פי הבשר והעולם – אם כן, אתה תמות על ידי הבשר והעולם.

איש טיפש שלך, איך תסבול דרך איש הכיליון. הוא בפתחך. פתחת בפניו את חייך. האנטיכריסטוס זולל אותך במספר דרכים. השתלטות העולם איתך ואתה לא מצליח לראות!

הצעתי לך כל כך הרבה הגנה אבל דחית את כל מה שהצעתי לך. דחית אותי מי החיים והלכת בעקבות המוות. קיומי היה רחוק מליבכם.

לשארית נתתי ביטחון בלבי הקדוש: נתתי להם את ביטחון החיים שבי. ‘הבתולות החכמות’ הגיבו. אתם אנשים ייצודו על ידי כלבי המוות שנפילתם מוכנה. תאלצו לקחת חלק בגביע העולה על גדותיו. סירבת לחיים, עכשיו תשתתף במוות בידי איש המוות.

אלה מהשאריות יתברכו שיש להם את עלי הכותרת שיש בהם את שפיכת הלב שלי ושל הלב של אמא שלי ללא רבב .

התמונה של אמא שלי עם הוורדים תביא הגנה רבה על הבתים שבהם מתפללים המחרוזת בנוכחותה כי אני אזרום דרכה חסדים רבים. אנשי העולם, איך התחננתי בפניכם לפתוח את עיניכם ולבכם אך ללא הועיל. מי שהיה יכול להועיל למשוך אנשים למודעות למסרים שלי העדיף את מעמדם העצמי בעולם.

הבתים להגנה אשר שלי אמא הפצירה לך לשים במקום נותרו ללא עובדים: פעם רק לאלו שרצו נכנסו-רווח עצמי. לא כולם, אבל לבבות רבים נסגרו.

התחננתי לבית בניו יורק אבל היו כל כך הרבה סכסוכים וחוסר אמון – כולם אמרו את דברם, אך ללא החסד שהצעתי דרך לב אמי. עכשיו תראה את משל ה’בתולות המטופשות ‘מתגשם בעולמך.

השליטה בכם קרובה. זה ייאכף עליכם. המוות יהיה הגמול שלך כי לא הקשבת. הכנסייה שלי תושמד. הרועים אפשרו לאיש הכיליון לקחת את כל מה שנמצא שלי, אבל כאשר כל הדברים נראים אבודים אני אבוא ואביא את אמי ללא רבב להציל את השארית.

זכרו את המתנות ומקומות המקלט שהצעתי לכם – זה יהיה כל מה שיהיה לכם, לאלו מכם ששורדים. אני לפני כל לב, אך לא יורשה לי להיכנס.

אני אחלץ את אלה מהשאריות שיש להם לב פתוח ולבש על עצמם את עלי הכותרת היקרה שהצעתי באחדות לבי ולב אמי ללא רבב. אין שום בטיחות אלא דרך חיי.

אלה של העולם שחי בחושך דחו את המתנות הגדולות ביותר שלי ואפילו את מתנת חייהם הארציים. סירובם הותיר אותם בחושך קבוע – בגלל תוכחתם עלי, אלוהי אלוהים שנתן להם כאלה.

לשריד אני אומר, האמת שלי תהיה איתך דרך הקטנים שליחים שלי שכל כך הרבה מכם בזו כל כך הרבה שנים.

השקט את שלוםך עם נביאייי בזמן שיש לך זמן כי הרי מוות והרס רבים לפניך כאשר איש המוות מתקרב. קח לב שאתה יכול להסתובב ולהקשיב ולקבל את האמת שמוצעת לך. התחמשו במתנות המוצעות לפני שיהיה מאוחר מדי. זה כבר מאוחר מדי עבור רבים. איך ליבי מצער על המחסור באנשים שייכנסו לכרם של עבודתי – כדי לענות לקריאה של מילה שלי בבתים של אמי . הם ריקים – בדיוק כמוך, עמי, כולם סוגדים לעולם ובשר, אבל עמי, אני ישוע, בן האלוהים שקראתי אליך ואני גם קראתי לך דרך לב אמי, אך ללא הועיל … אבל עבור השריד הקטן שהגיב, אשרי אלה ששמעו והגיבו לי שהם החיים.

נותר לך אך מעט זמן להגיב לרחמי שלי ולהרחיק ממך את הדברים של עולמך החשוך. התפלל לרחמים.

אני מברך את כולכם, אבא, בן ורוח קודש.

______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.