Petrus Romanus, 6 ଅଗଷ୍ଟ 2021

________________________________________________________________

https://littlepebble.org/2021/08/07/message-832-6-august-2021/?fbclid=IwAR02ZsvP3EExSf0TmtA0D5Wss9e6ysVvaxVcKUL63sbkuj_oxmI9t1ppaZM

ଆମର ଲେଡି: “ଏହି ମୁକୁଟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମିଳିତ ହୋଇ ଆମେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟ ଯୀଶୁଙ୍କଠାରେ ଜଣେ, ଜଗତକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛୁ, ଯେହେତୁ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବିପଦରେ ଅଛି।”

ୱିଲିୟମ୍: ଆମ ଲେଡି ନଇଁପଡି ମୋ କପାଳକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ କ୍ରୁଶର ସଙ୍କେତ କରେ: + ଆମ ଲେଡି ଯୀଶୁଙ୍କ ପାଖକୁ ଫେରିଯାଆନ୍ତି:

ଆମର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଆମର ଲେଡି: “ଆମେ ମରିୟମଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ତଥା ରହସ୍ୟମୟ ପତିଙ୍କ ପୁତ୍ରଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରୁଛୁ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ଆମର ପ୍ରଭୁ: “ଆଜି ମୋର ସବୁଠାରୁ ପବିତ୍ର ମାତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ – ଯଦିଓ ଏହା ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଚର୍ଚ୍ଚ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରରେ ପାଳନ କରାଯାଏ – କିନ୍ତୁ ଦିନେ ଏହାକୁ ସେପରି ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯିବ |”

“ମୋର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ଏହି ସମୟରେ ରାସ୍ତା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ, କାରଣ ମଣିଷମାନେ ମହାମାରୀର ଯୁଆଳିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅନ୍ଧକାରରେ ଅଛନ୍ତି | ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୋର ପିଲାମାନେ, ତୁମର ଆଖି ଓ କାନ ବନ୍ଦ କରି ଚାଲୁଥିବା ସ୍ୱର୍ଗୀୟ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟି ରଖିବାର ଚାହିଦାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଉ, ଯାହା କେବେ ବି ମରିବ ନାହିଁ | ”

“ବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ମାନବିକତା ପାଇଁ ଏକ ଖରାପ ମହାମାରୀ ଆସିବ, ଯାହା ମାନବଜାତିଙ୍କୁ ଚକିତ କରିବ, କାରଣ ଏହା ଫୁସଫୁସ ଏବଂ ହୃଦୟକୁ ଆଘାତ କରିବ। ଆମେ ଏପରି ମାରାତ୍ମକ ଭାଇରସକୁ ମାନବଜାତିକୁ ଆସିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଉ , ସେମାନଙ୍କୁ ଆମ ପାଖକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି | ଆମ ପିଲାମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ବୁ understand ିପାରିବେ ଯେ God ଶ୍ବରଙ୍କ ଦ୍ such ାରା ନୁହେଁ, ଏପରି ମନ୍ଦତାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛି, ବରଂ ମନୁଷ୍ୟର ସ୍ will ାଧୀନ ଇଚ୍ଛା ଦ୍ୱାରା। ”

“ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତୁମ ଘରକୁ ଫେରିବ , ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ବିଶ୍ୱରେ ଭାଇରସ୍ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ, ଏହା ତୁମକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ଆମର ଇଚ୍ଛା ଯେ ମାନବଜାତି ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବେ ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରଥମେ God ଶ୍ବରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ପାପ ପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗିବେ, ତା’ପରେ ମୁଁ ଏହାର ପ୍ରତିକାର ପଠାଇବି | ହେ ପୁଅ, ତୁମେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଆସିବ | ତେବେ ସାତ (7) ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ। ”

ବିଶ୍ us ଆମକୁ ଅବହେଳା ଜାରି ରଖିଛି, ଯଦିଓ ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ପାଇଁ ଆମର ପବିତ୍ର ଶବ୍ଦ ପଠାଉଛୁ, କିନ୍ତୁ ଆମର ପବିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଅଣଦେଖା ଜାରି ରହିଛି। ”

ମଣିଷ ଦୁଷ୍ଟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରଖିଥିବା ମନ୍ଦ ଲୋକର ପ୍ରେରଣାକୁ ଅନୁସରଣ କରି ଚାଲିଛି। ”

ସେମାନେ ବିଶ୍ realize ଅନ୍ଧକାରରେ ରହିବେ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେମାନେ ଏତେ ଦୁ distress ଖରେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି, କାରଣ ସେମାନେ God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ଅସ୍ତିତ୍ୱରେ ଆଉ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ”

“ ମୋର ମଧୁର ପିଲାମାନେ, ଆକାଶ ଉପରେ ନଜର ରଖ , କାରଣ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଏକ ବିରାଟ ବସ୍ତୁ ତୁମ ଆଡକୁ ଆସୁଥିବା ଦେଖିବ | ଭୟ ଓ ଯନ୍ତ୍ରଣା ତୁମର ହୃଦୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ତାପରେ ତୁମେ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବ। ”

“ସମୁଦ୍ର ବ rise ଼ିବ ଏବଂ ଅନେକ, ଉପକୂଳବର୍ତ୍ତୀ ସହର ଏବଂ ଟାଉନ୍ ବନ୍ୟା ପରି ହେବ – ଜର୍ମାନୀ ଏବଂ ପଡୋଶୀ ଦେଶରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା s ଡ ପରି | ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାହା ଦେଖୁଛନ୍ତି ତାହା କେବଳ ଆରମ୍ଭ | ଏପରି ଏକ ସମୟ ଆସିବ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ଆଗ୍ନେୟଗିରି ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇ ଆମ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ faith ାସ ହରାଇଥିବା ବିନାଶକାରୀ ପାଉଁଶର ମେଘ ଆଣିବ। ”

“ମୋର ପିଲାମାନେ, କେବଳ ମହାମାରୀ ଆପଣଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛି – ଏହା କେବେହେଲେ ସେପରି ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଏହା ଶତ୍ରୁ ହେତୁ, ଇଲୁମିନିଟି – ମାନବଜାତିର ଛୋଟ ଅଭିଜିତ ହୋଇ ପାଣ୍ଡେମିକର ଭୟ ଆଣିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଦୁନିଆର ପ୍ରକୃତ ଡାକ୍ତରଙ୍କଠାରୁ ଶୁଣିବା ଏବଂ ପ read ିବା ଆବଶ୍ୟକ , ଯେଉଁମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାଇରସ୍ ଯେତିକି ଖରାପ ନୁହେଁ ସେତିକି ଖରାପ ନୁହେଁ। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଲା ପକାଇବା ରାସ୍ତା ନୁହେଁ କିମ୍ବା ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ନୁହେଁ, କାରଣ ଏହି ସବୁ ହେଉଛି ଅର୍ଥନୀତିକୁ ଭାଙ୍ଗିବା, ଯାହା ବିଶ୍ the ର ଅଭିଜିତଙ୍କ ଯୋଜନା ଅଟେ | Secret ସମାଜ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଗତର ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଅଛି ଏବଂ ଏକ halt ସଂସାରର ଆଣିବା। ଏହା କରିବା ଦ୍ they ାରା ସେମାନେ ଯେତେ ସମ୍ଭବ ଲୋକଙ୍କୁ ଗଣନା କରିବେ। ”

“ମୋର ପିଲାମାନେ, କଠିନ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ ଯେ ଭାଇରସ୍ ଯାଆନ୍ତୁ – ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ | ଭୟ କର ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ଜଗତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରେ, ଯଦିଓ ମାନବଜାତି ମୋ କଥା ଶୁଣୁ ନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି ସେମାନେ ଭୂତମାନଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ”

“ ଖ୍ରୀଷ୍ଟଧର୍ମ ତାଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମହା ଚେତାବନୀ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ସାର୍ବଜନୀନ ହେବେ ନାହିଁ । ହେ ମୋର ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନଗଣ, ମୋ ‘ନିକଟକୁ ଯାଅ, କାରଣ ତୁମର ଭୟ କରିବାର କିଛି ନାହିଁ। ”

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ମୋ ପିଲାମାନେ ମୋ ପାଖକୁ ଫେରିବେ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର, ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍ – ରୋମରେ – ଏକ ସାର୍ବଜନୀନ ଘୋଷଣା କରିବେ, ଯାହା ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ବିଭକ୍ତ କରିବ | ପବିତ୍ର ପିତା ବେନେଡିକ୍ଟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରୋମ ଛାଡିବେ ଏବଂ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ବିଶ୍ୱକୁ ମହାନ ଚେତାବନୀ ଆଣିବ। ”

“ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ୟୁରୋପ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ବଡ଼ ଘଟଣା ଆସିବ, ଯାହା ଜଗତର ଗତି ବଦଳାଇବ | ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ର ଆମେରିକା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଏହା ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବ | ରୁଷ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଏହା ୟୁକ୍ରେନ ଦେଶକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବ | ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର ଚୀନ , ଏହା ନେବାକୁ ଯୋଜନା ରହିଛି ତାଇୱାନିୟ ଏବଂ ଉପରେ ଦୃଢ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆଣିବା ହାଙ୍ଗ କାଙ୍ଗ । ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଏହାର ଭୂମି କମ୍ପିତ ହେବ ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ମରିବେ। ”

“ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ସୁଖଦ ଖବର ସହିତ ଆସୁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଅନେକ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସୁଛି।”

“ଆଜି ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୋର ଆଶୀର୍ବାଦ ମାତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ | ପ୍ରାର୍ଥନା କର ଯେ ତାଙ୍କ ବିଜୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ | “

ୱିଲିୟମ୍: ମୁଁ ଦେଖୁଛି ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲ ଆମ ଲେଡି ପାଖରେ ଆସୁଛନ୍ତି | ଆମର ପବିତ୍ର ମାତା ଆଗକୁ ବ –ନ୍ତି – ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ଆମ ଲେଡି ମୋତେ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଉଛି:

ଆମର ଲେଡି: “ମୁଁ ଆମର ସ୍ନେହୀ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରେ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରୁଛି: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ଆଜି ଏକ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦିନ କାରଣ ଆମେ ଏହି ଦିନ ମୋର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁ | ମୁଁ ମୋର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପିଲାଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପହାର ପଠାଉଛି – ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲର ଠାକୁରଙ୍କ ସ Sol ନିକ ଦୂତ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୂତଙ୍କୁ God ଶ୍ବରଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୂତଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆତ୍ମାକୁ ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇଛି, ସେମାନଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସେଣ୍ଟ ମେଗୁଲୁରିସ୍ ତୁମର ଦୂତ, ମୋ ପିଲା – ତୁମେ ପରେ କାହିଁକି ବୁ will ିବ। ”

“ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ଜଗତ ଅଧିକ ଅନ୍ଧକାରରେ ଗଲାଣି ଏବଂ ସମୟ ଆସିଛି ଯେ ଜଗତ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ପରିଣତ ହେବ ଯାହା ପରମପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବ। ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର, ଯେପରି ମୋର ପର୍ବ ଦିବସ ଘୋଷିତ ହେବ – ମେଡିଆଟ୍ରିକ୍ସ, କୋ-ରେଡମେଟ୍ରିକ୍ସ ଏବଂ ଆଡଭୋକେସୀ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ – ଯାହାଫଳରେ ଦିନେ ବିଶ୍ୱକୁ ଶାନ୍ତି ଫେରି ଆସିବ | ବ୍ରିଟେନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ବହୁ ପରିମାଣର ଦଣ୍ଡ ଆସୁଛି। ”

ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ମହାମାରୀ ରାଷ୍ଟ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ହୋଲକୋଷ୍ଟ ଆଣିବାରେ ରୋକିବ ନାହିଁ । ”

“ମଧୁର ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ। ଆମେନ୍ ଦୃ strong ରୁହ, କାରଣ ଯଦିଓ କ୍ରୁସ୍ ଭାରୀ ହୋଇଯିବ, ଜାଣ ଯେ ଯୀଶୁଙ୍କ ମାନବଜାତିକୁ ଫେରିବାର ସମୟ ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି ବର୍ଷ ବାକି ଅଛି | ହେ ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ପ୍ରାର୍ଥନା କର। ମୁଁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମ ସହିତ ରହିବି | ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

“ମୋର ହୃଦୟର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ ଯେ ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ରହିବି ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ବାର୍ତ୍ତା ଦେବି ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ତୁମକୁ ସ୍ୱର୍ଗର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହେବ ଏବଂ ଜଗତକୁ ଫେରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯିବ | , ମୋର ine ଶ୍ୱରୀୟ ପୁତ୍ର ଯୀଶୁ, ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଗତକୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ନେତୃତ୍ୱ ଦେବା | ତୁମେ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ତୁମକୁ ବହୁତ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶାନ୍ତିରେ ରୁହ | ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ, ମୋର ମୂଲ୍ୟବାନ ‘ପରିତ୍ରାଣର ଶ Rock ଳ’, ମୋର ଶେଷ ପବିତ୍ର ଭିକାର: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ଉଭୟ ଯୀଶୁ ଏବଂ ମରିୟମ ଆମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ:

ଆମର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଆମର ଲେଡି: “ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉ।”

ୱିଲିୟମ୍: ଉଭୟ ଯୀଶୁ ଏବଂ ମରିୟମ କ୍ରୁଶର ଚିହ୍ନ ତିଆରି କରନ୍ତି:

ଆମର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଆମର ଲେଡି: “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ଦୂତମାନେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି | +

________________________________________________________________

This entry was posted in ଓଡ଼ିଆ, and tagged . Bookmark the permalink.