Petrus Romanus, 6 अगस्त 2021

________________________________________________________________

https://littlepebble.org/2021/08/07/message-832-6-august-2021/?fbclid=IwAR2VzTtCaqCPtNPQcvhMgvrPFeIcO8iUuazdKu56YQo1UttynXwgpCdqbiU

हाम्रो महिला: “यो क्राउन तपाइँ संग एकताबद्ध संग, हामी ख्रीष्ट येशूमा एक हौं, संसारलाई बचाउन को लागी काम गर्दैछौं, किनकि यो अहिले ठूलो खतरामा छ।”

विलियम: हाम्रो महिला तल झुकेर मेरो निधार चुम्बन र क्रस को चिन्ह बनाउँछ: + हाम्रो महिला येशू को छेउमा फिर्ता जान्छ:

हाम्रो प्रभु र हाम्रो श्रीमती: “हामी तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छौं मरीया को सर्वोच्च र रहस्यमय जीवनसाथी को छोरा: पिता र पुत्र को नाम मा र पवित्र आत्मा को। आमेन। ”

हाम्रा प्रभु: “आज मेरो सबैभन्दा पवित्र आमा को जन्मदिन हो – भले ही यो अर्को महिना चर्च क्यालेन्डर मा मनाईन्छ – तर एक दिन यो जस्तै मान्यता प्राप्त हुनेछ।”

“मेरो पवित्र छोरो, यस समय बाटो गाह्रो छ, किनकि मानवजाति अझै ठूलो अन्धकारमा छ, मेरा बच्चाहरु महामारीको जुवामुनि पीडित भएपनि । मेरा बच्चाहरु, मेरा बच्चाहरु, तिम्रो आँखा र कान बन्द गरी स्वर्गीय चीजहरु मा तिम्रो नजर फेर्ने हाम्रो माग को लागी हिड्दै, जुन कहिल्यै बितेर जाने छैन। “

“विश्वास को कमी को कारण, एक नराम्रो महामारी मानवजाति मा आउनेछ, जसले मानव जातिलाई स्तब्ध पार्नेछ, किनकि यसले फोक्सो र मुटुमा प्रहार गर्नेछ। हामी त्यस्ता घातक भाइरस लाई मानव जाति मा आउन को लागी, उनीहरुलाई फिर्ता ल्याउन को लागी अनुमति दिन्छौं , जो उनीहरुको पश्चाताप को लागी पर्खिरहेका छन्। हाम्रा छोराछोरीले बुझ्नु पर्छ कि यो भगवान द्वारा छैन जसले यस्तो दुष्ट लाई अनुमति दिएको छ, तर मानिसको स्वतन्त्र इच्छा द्वारा। “

“जब तपाइँ तपाइँको घर फिर्ता जानुहुन्छ भाइरस अष्ट्रेलिया र विश्व मा प्रभाव पार्नेछ । आश्वस्त हुनुहोस्, प्यारो छोरा, यो तपाइँलाई असर गर्दैन, किनकि यो हाम्रो इच्छा हो कि मानव जाति यो साक्षात्कार मा आउछन् कि उनीहरु पहिले भगवान मा फर्कनु पर्छ र उनीहरुका सबै पापहरु को लागी माफी माग्नु पर्छ, तब म उपाय पठाउनेछु। तिमी धेरै चाँडै घर आउनेछौ, मेरो छोरो। तब, ()) महिना भित्र अष्ट्रेलियालाई सजाय दिइनेछ।

“संसारले हामीलाई बेवास्ता गर्न जारी राखेको छ, यद्यपि हामी उनीहरुलाई बलियो बनाउन हाम्रो पवित्र शब्दहरु पठाउन जारी राख्छौं, तर हाम्रा पवित्र निर्देशनहरु लाई बेवास्ता गर्न जारी छ।”

“संसार दुष्ट एक बाट प्रेरणा को अनुसरण गर्न को लागी जारी छ, जसले मानिसलाई उसको दुष्ट इरादाहरु लाई सेट गरेको छ।”

“संसार अन्धकारमा रहन्छ जब सम्म उनीहरुलाई थाहा हुदैन, कि उनीहरु यति दु: खमा परेका छन्, यसको कारण यो हो कि उनीहरु ईश्वरको अस्तित्वमा विश्वास गर्दैनन्।”

” मेरो प्यारो बच्चाहरु, आकाश मा एक नजर राख्नुहोस् , किनकि चाँडै नै तपाइँ एक विशाल वस्तु तपाइँको तिर आउँदै गरेको देख्नुहुनेछ। डर र पीडा तिम्रो मुटुमा पस्नेछ, तब तिमी मसंग पुकारेर सहयोग माग्नेछौ। ”

“समुद्रहरु उठ्नेछन् र धेरै बाढी आउनेछन्, धेरै तटीय शहरहरु र शहरहरु – जर्मनी र छिमेकी देशहरुमा उठेको तूफान जस्तै। तपाइँ के देख्दै हुनुहुन्छ अब मात्र शुरुवात हो। एक समय आउनेछ जब सबै ज्वालामुखीहरु बिश्वास भैसकेका हाम्रा बच्चाहरु मा विनाशकारी खरानी को बादल ल्याउनेछ। “

“मेरा बच्चाहरु, केवल यस कारणले कि महामारीले तपाइँको कल्याण को बन्द गराईरहेको छ – यो त्यस्तो कहिल्यै हुनुहुन्नथ्यो। यो दुश्मन को कारण हो, इलुमिनाटी – मानव जातिको सानो कुलीन हुनु – महामारीको डर ल्याउँछ । तर तपाइँ सुन्नु र पढ्न को लागी विश्व को साँचो डाक्टरहरु बाट , जो भनिएको छ भाइरस को रूप मा बाहिर बनेको जस्तो खराब छैन। सबैलाई तल ताला लगाउने तरीका छैन, न त मास्क लगाउनु, किनकि यो सब गरीरहेछ अर्थव्यवस्था भंग गर्दैछ, जुन विश्वको कुलीन वर्गको योजना हो। यो रहस्य समाज अब संसारको नियन्त्रणमा छ र एक हल्ट संसारमा ल्याउनेछ। यसो गरेर उनीहरु सकेसम्म धेरै मानिसहरुको संख्या हुनेछन्। “

“मेरा बच्चाहरु, कडा प्रार्थना गर्नुहोस् कि भाइरसहरु जानुहोस् – र तपाइँको सुरक्षा को लागी प्रार्थना गर्नुहोस्। नडराउनुहोस् किनकि म संसारलाई नियन्त्रणमा राख्छु, जे होस् मानवजातिले मेरो कुरा नसुनेको कारण, उनीहरु राक्षसहरुलाई पछ्याउन छनौट गर्छन्।

” एन्टिक्राइस्टले आफ्नो चाल बनाइरहेको छ, तर महान चेतावनी नआएसम्म उनी सार्वजनिक हुने छैनन् । त्यसोभए, मेरो प्यारो बच्चाहरु, म तिर फर्कनुहोस्, किनकि तपाइँसँग डराउनु पर्ने केहि छैन।

अष्ट्रेलिया को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि मेरा बच्चाहरु मलाई फर्काउनु पर्छ। चाँडै, फ्रान्सिस – रोम मा – एक सार्वजनिक घोषणा, जो चर्च विभाजित हुनेछ। पवित्र पिता, बेनेडिक्ट , चाँडै रोम छोड्नेछन् र घटनाहरु संसारमा महान चेतावनी ल्याउनेछन्।

“प्रिय बच्चाहरु, यूरोप को लागी प्रार्थना गर्नुहोस्, किनकि महान् घटनाहरु उनको लागी आउनेछन्, जसले संसार को मार्ग परिवर्तन गर्नेछ। संयुक्त राज्य अमेरिका को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि यो ठूलो पीडा मा जानेछ। रूस को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि यो यूक्रेनी देश भंग गर्न को लागी एक कदम बनाउनेछ । चीन को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि यो ताइवान लाई लिन र ह Hongक Kong मा बलियो नियन्त्रण ल्याउने योजना छ । इन्डोनेशिया को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि यसको जमिन हल्लिनेछ र धेरै मानिसहरु मर्नेछन्।

“मेरा बच्चाहरु, म सुखद समाचार संग आउँदिन, तर तपाइँ मात्र परिवर्तन गर्न को लागी आवश्यक छ, तब तपाइँ धेरै आशिष्हरु तपाइँलाई आउनुहुनेछ।”

“आज, मेरा बच्चाहरु, मेरी धन्य आमा को जन्मदिन हो । प्रार्थना गर्नुहोस् कि उनको विजय धेरै चाँडै आउनेछ। “

विलियम: मँ देख्छु सेन्ट माइकल हाम्रो लेडीको छेउमा आउँदैछन्। हाम्रो पवित्र आमा अगाडि सर्छन् – उनी धेरै सुन्दर छिन्। हाम्रो महिला ले मलाई बधाई दिनुहुन्छ:

हाम्रो महिला: “म हाम्रा मायालु बच्चाहरु संग कुरा गर्न चाहन्छु। म तिमीलाई अभिवादन गर्दछु: पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन। ”

“मेरा प्यारा बच्चाहरु, आज एक धन्य दिन हो किनकि हामी यस दिन मेरो जन्म मनाउछौं। मँ मेरा बच्चाहरु मध्ये प्रत्येक एक एक विशेष उपहार पठाउँदै छु – सेन्ट माइकल को गायक बाट एक सैनिक परी । प्रत्येक परी को भगवान बाट एक विशेष उपहार छ तपाइँ सबै लाई प्रदान गर्न को लागी र प्रत्येक एन्जिल को भूमिका को लागी प्रत्येक आत्मा को मार्गदर्शन गर्न को लागी उनीहरुलाई जिम्मा दिईएको छ, उनीहरुको भविष्य को लागी तयार गर्न को लागी दिइनेछ। सेन्ट Megulouris तपाइँको परी हो, मेरो बच्चा – तपाइँ पछि बुझ्नुहुनेछ किन।

“संसार धेरै अन्धकारमा गयो, मेरा बच्चाहरु र यो समय हो कि संसारलाई एक ठाउँमा बदलीन्छ जुन भगवान पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको पूजा गर्दछ। बच्चाहरु लाई प्रार्थना गर्नुहोस्, कि मेरो पर्व दिन को घोषणा गरीयो-Mediatrix, Co-Redemptrix र वकालत को एक  ताकि शान्ति एक दिन संसारमा फिर्ता आउनेछ। ब्रिटेनको लागि प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि ठूलो परिमाणको सजाय आउँदैछ। ”

” मध्य पूर्व को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि महामारीले राष्ट्रहरुलाई उनीहरुमा प्रलय ल्याउन बाट रोक्दैन ।”

“म तिमीलाई माया गर्छु, प्यारा बच्चाहरु र म तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु: पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन। बलियो रहनुहोस्, किनकी क्रस भारी हुनेछ, जान्नुहोस् कि मानव जाति को लागी येशू को फिर्ता को लागी समय, तर केहि बर्ष मात्र टाढा छ। प्रार्थना गर्नुहोस्, प्रार्थना गर्नुहोस्, मेरा बच्चाहरु। म धेरै अन्त्य सम्म तिम्रो साथ रहनेछु। म तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु: पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन। ”

“मेरो मुटुको प्यारो छोरो, ढुक्क हुनुहोस् कि म तिमी संगै रहन्छु र म तिमीलाई सन्देश दिनेछु जब सम्म हामी तिमीलाई स्वर्गको तेस्रो स्थानमा ल्याउनको लागी आउँदैनौं, जहाँ तपाइँ परिवर्तन हुनुहुनेछ र संसारमा फिर्ता जान निर्देशन दिइनेछ। , मेरो दिव्य पुत्र, येशू, रिटर्न सम्म संसारलाई मार्गदर्शन र नेतृत्व गर्न। तपाइँ धेरै गर्न को लागी जब तपाइँ घर पुग्नुहुन्छ, धेरै चाँडै हुनेछ। शान्ति मा रहनुहोस्। मँ तिमीलाई माया गर्छु, मेरो बहुमूल्य ‘मुक्ति को चट्टान’, मेरो अन्तिम पवित्र Vicar: पिता र पुत्र र पवित्र आत्मा को नाम मा। आमेन। ”

विलियम: दुबै येशू र मरियमले हामीलाई आशीर्वाद दिनुहोस् +:

हाम्रो प्रभु र हाम्रो महिला: “अर्को समय सम्म। हामी तिमीलाई माया गर्छौ।”

विलियम: दुबै येशू र मरियम क्रस को चिन्ह बनाउनुहोस्:

हाम्रो प्रभु र हाम्रो श्रीमती: “पिता र पुत्र र पवित्र आत्मा को नाम मा। आमेन। ”

विलियम: एन्जिल्स अझै गाउँदै छन्। +

________________________________________________________________

This entry was posted in नेपाली and tagged . Bookmark the permalink.