Petrus Romanus, 6 Cерпня 2021 року

_____________________________________________________________

https://littlepebble.org/2021/08/07/message-832-6-august-2021/?fbclid=IwAR1aJILOFEoF44eqT56rNL2meZPdk7xhNdQVaYxP4QkLR13JyAJSsE1TDug

НАША ДАМА: «З цією короною, об’єднаною для вас, Ми єдині у Христі Ісусі, працюємо, щоб врятувати світ, оскільки він зараз у великій небезпеці».

ВІЛЬЯМ: Богоматір нахиляється і цілує моє чоло і робить Хрестовий знак: + Богоматір повертається поруч з Ісусом:

НАШ Господь і НАША ДАМА: «Ми благословляємо вас, сину Всевишнього і Містичного Дружини Марії: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

НАШ ГОСПОДЬ: «Сьогодні день народження Моєї Пресвятої Матері – хоча він і відзначається у церковному календарі наступного місяця, – але одного дня він буде визнаний таким».

«Мій Святий сину, дорога зараз важка, тому що людство все ще перебуває у великій темряві, навіть після того, як Мої діти продовжують страждати під ярмом пандемії . Діти мої, діти мої, що йдуть із закритими очима та вухами на нашу вимогу звернути погляд на Небесні речі, які ніколи не минуть ».

“Через відсутність віри людство прийде до гіршої пандемії , яка приголомшить людство, оскільки вразить легені та серце. Ми дозволяємо такому смертельно небезпечному вірусу прийти до людства, щоб повернути його до Нас, які чекають на їх покаяння. Наші діти повинні зрозуміти, що не Бог допустив таке зло, а вільною волею людини ».

«Коли ви повернетесь до свого дому, вірус почне діяти в Австралії та у всьому світі. Будьте впевнені, дорогий сину, це не вплине на тебе, тому що це наша воля, щоб людство прийшло до усвідомлення того, що спочатку вони повинні звернутися до Бога і попросити прощення за всі свої гріхи, а потім я надішлю засіб. Ти скоро будеш вдома, сину мій. Тоді протягом семи (7) місяців Австралія буде покарана ».

“Світ продовжує ігнорувати Нас, хоча Ми продовжуємо посилати Наші Святі Слова, щоб зміцнити їх, але Наші Святі Настанови продовжують ігноруватися”.

«Світ продовжує слідувати натхненню Злого, який наклав на людину його злі наміри».

«Світ продовжуватиме залишатися в темряві, поки вони не зрозуміють, що причина, по якій вони так сильно впали в біду, полягає в тому, що вони більше не вірять у існування Бога».

«Слідкуйте за небом , мої милі діти, бо незабаром ви побачите величезний об’єкт, що наближається до вас. Страх і туга ввійдуть у ваші серця, тоді ви будете кликати до Мене, просячи допомоги ».

«Море піднімуться і затоплять багато, багато прибережних міст і міст – як -от шторми, які піднялися в Німеччині та сусідніх країнах. Те, що ви зараз бачите, – це лише початок. Настане час, коли всі вулкани вивергаться, скидаючи хмари руйнівного попелу на наших дітей, які втратили віру ».

“Мої діти, просто тому, що пандемія спричиняє припинення вашого добробуту – ніколи не повинно було бути таким. Саме через ворога ілюмінати – будучи невеликою елітою людства – викликає страх перед пандемією . Але вам потрібно слухати і читати справжніх лікарів світу, які сказали, що вірус не такий поганий, як видається. Закрити всіх – це не спосіб, ані носіння маски, тому що все це робить руйнування економіки, що є планом еліти світу. Таємне суспільство знаходиться під контролем світу тепер і принесе мир в глухий кут. Роблячи це, вони налічуватимуть стільки людей, скільки зможуть ».

“Діти мої, наполегливо моліться, щоб віруси пішли – і моліться про ваш захист. Не бійся, тому що я керую світом, хоча через те, що людство не слухає Мене, вони вирішили піти за демонами ».

« Антихрист робить свої кроки, але він не стане публічним, поки не станеться Велике попередження . Тож зверніться до Мене, мої улюблені діти, бо вам нема чого боятися ».

Моліться за Австралію , тому що Мої діти повинні повернутися до Мене. Незабаром Франциск у Римі зробить Публічну декларацію, яка розділить Церкву. Святий Отець Бенедикт незабаром покине Рим, і події принесуть світові Велике Попередження ».

«Моліться, дорогі діти, за Європу , бо її чекають великі події, які змінять хід світу. Моліться за Сполучені Штати Америки , тому що вони підуть у великі страждання. Моліться за Росію , бо вона зробить крок, щоб зламати українську країну. Моліться за Китай , оскільки він планує взяти тайванців і посилити контроль над Гонконгом . Моліться за Індонезію , бо її земля похитнеться, і багато людей помре ».

«Діти мої, я не приходжу з приємними новинами, але вам потрібно лише змінитися, і тоді ви побачите, що до вас прийде багато благословень».

«Сьогодні, Мої діти, День народження Моєї Пресвятої Матері . Моліться, щоб Її Перемога прийшла дуже скоро. “

ВІЛЬЯМ: Я бачу святого Михаїла, що йде поруч із Богоматір’ю. Наша Пресвята Мати рухається вперед – Вона дуже красива. Діва Марія вітає мене:

НАША ДАМА: «Я хочу поговорити з нашими люблячими дітьми. Я вітаю вас: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь ».

«Мої улюблені діти, сьогодні благословенний день, тому що в цей день ми святкуємо Моє народження. Я надсилаю кожному зі своїх дітей особливий дар – ангела -солдата з хору святого Михаїла . Кожен Ангел має особливий Божий дар, щоб дарувати всім вам, і кожному Ангелу буде відведена роль, яка буде керувати кожною душею, за яку вона отримала відповідальність, і підготувати її до майбутнього. Святий Мегулурі – твій Ангел, Моя дитино – пізніше ти зрозумієш, чому ”.

«Світ пішов у ще більшу темряву, діти мої, і настав час змінити світ на місце, яке буде поклонятися Богу Отцеві і Сину і Святому Духу. Моліться діти, щоб був оголошений Мій святковий день-день посередництва, спільного викупу та адвокації,-щоб колись мир повернувся до світу. Моліться за Британію , бо настане велике покарання ».

“Моліться за Близький Схід , тому що пандемія не перешкодить націям донести до них Голокост “.

“Я люблю вас, милі діти, і благословляю вас: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Залишайтеся сильними, бо, незважаючи на те, що Хрест стане важчим, знайте, що до часу повернення Ісуса до людства залишилося лише кілька років. Моліться, моліться, діти мої. Я залишаюся з тобою до самого кінця. Я благословляю вас: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь ».

«Мій улюблений сину Мого Серця, будь впевнений, що я залишаюся з тобою, і я буду передавати тобі Повідомлення, поки Ми не прийдемо за тобою, щоб перенести [тебе] на Третє Небесне місце, де ти змінишся і отримаєш інструкцію повернутися у світ , щоб керувати та вести світ доти, доки Мій Божественний Син, Ісус, не повернеться. Повертаючись додому, вам доведеться багато зробити, дуже скоро. Залишайтесь у мирі. Я люблю тебе, моя дорогоцінна «скеля спасіння», мій останній святий вікарій: В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

ВІЛЬЯМ: І Ісус, і Марія благословляють нас +:

НАШ Господь і НАША ДАМА: «До наступного разу. Ми вас любимо ».

ВІЛЬЯМ: І Ісус, і Марія роблять Хресний знак:

НАШ Господь і НАША ДАМА: «В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

ВІЛЬЯМ: Ангели ще співають. +

_____________________________________________________________

This entry was posted in Українські and tagged . Bookmark the permalink.