Petrus Romanus, הודעה 832 – 6 באוגוסט 2021

_________________________________________________________________

https://littlepebble.org/2021/08/07/message-832-6-august-2021/?fbclid=IwAR3OPkZvL1BAxcT9AS1HkRaZoWadePP7heuNgF7dHKJY-tHC2IbOJiozUuI

גבירתנו: ” כשהכתר הזה מאוחד לך, אנחנו אחד במשיח ישוע, פועלים להצלת העולם, מכיוון שהוא נמצא בסכנה גדולה כעת.”

וויליאם: גבירתנו מתכופפת ומנשקת את מצחי ועושה את סימן הצלב: + גבירתנו חוזרת ליד ישו:

יהוננו וגברתנו: “אנו מברכים אותך בן בן הזוג הגבוה ביותר והמיסטי של מרי: בשם האב והבן ושל רוח הקודש. אָמֵן.”

אדוננו: “היום הוא יום ההולדת של אמי הקדוש ביותר – למרות שהוא נחגג בלוח הכנסייה בחודש הבא – אך יום אחד הוא יוכר ככזה.”

“בני הקדוש, הדרך קשה כרגע, כי האנושות עדיין בחושך גדול, גם אחרי שילדי נותרו סובלים מתחת לעול המגיפה . הילדים שלי, הילדים שלי, הולכים בעיניים ובאוזניים עצומות לדרישתנו להפנות את ראייתך לדברים שמימיים, שלעולם לא יחלפו “.

“בגלל חוסר האמונה, מגיפה גרועה יותר תגיע לאנושות, שתזעזע את האנושות, כי היא תכה את הריאות והלב. אנו מאפשרים לנגיף קטלני כזה להגיע לאנושות, להחזירם אלינו, הממתינים לתשובה שלהם. ילדינו חייבים להבין שזה לא על ידי אלוהים שהרשה רוע כזה, אלא מרצונו החופשי של האדם. “

“כאשר תחזור לביתך הוירוס ייכנס לתוקפו באוסטרליה ובעולם. היה סמוך ובטוח, בן יקר, זה לא ישפיע עליך, כי רצוננו הוא שהאנושות תבין כי עליהם לפנות קודם כל לאלוהים ולבקש סליחה על כל חטאיהם, ואז אשלח את התרופה. אתה תהיה הביתה בקרוב מאוד, בני. לאחר מכן, תוך שבעה (7) חודשים, אוסטרליה תיונח “.

“העולם ממשיך להתעלם מאיתנו, למרות שאנו ממשיכים לשלוח את דברי הקודש שלנו כדי לחזק אותם, אך התנהגותנו הקדושה ממשיכה להתעלם.”

“העולם ממשיך לעקוב אחר ההשראות של הרוע, שהציב על האדם את כוונותיו הרעות.”

“העולם ימשיך להישאר בחושך עד שיבינו שהסיבה שנפלו עד כדי מצוקה היא כי הם אינם מאמינים יותר בקיומו של אלוהים.”

“שימו עין על השמיים , ילדים מתוקים שלי, כי בקרוב תראו חפץ ענק מגיע אליכם. פחד וייסורים ייכנסו לליבכם, ואז תצעקו אלי ותבקשו עזרה ”.

“הים יקום ויציף הרבה מאוד ערים ועיירות חוף – כמו הסערות שהתחוללו בגרמניה ובמדינות השכנות. מה שאתה רואה כעת הוא רק ההתחלה. יבוא הזמן שבו כל הרי הגעש יתפרצו ויפילו ענני אפר הרסני על ילדינו שאיבדו את האמון “.

“הילדים שלי, רק בגלל שהמגיפה גורמת להשבתת הרווחה שלכם – זה אף פעם לא היה צריך להיות ככה. זה בגלל האויב, האילומינטי – בהיותו האליטה הקטנה של האנושות – מביא את הפחד מהמגיפה . אבל אתה צריך להקשיב ולקרוא מהרופאים האמיתיים של העולם, שאמרו כי הנגיף אינו גרוע כפי שהתברר. לנעול את כולם זו לא הדרך וגם לא חבישת המסכה, כי כל זה עושה זה לשבור את הכלכלה, שהיא התוכנית של האליטה בעולם. אגוד הסודית היא בשליטה של העולם עכשיו תביא את העולם עד שנעצר. על ידי כך הם יספרו כמה שיותר אנשים “.

“הילדים שלי, תתפללו חזק שהווירוסים ילכו – והתפללו להגנה עליכם. אל תפחד כי אני שולט בעולם, למרות שבגלל שהאנושות לא מקשיבה לי, הם בוחרים ללכת אחרי השדים. “

” האנטיכריסט עושה את מהלכיו, אך הוא לא יתפרסם לפני שהאזהרה הגדולה תקרה . אז פנו אליי, ילדי האהובים, כי אין לכם ממה לחשוש ”.

התפלל על אוסטרליה , כי הילדים שלי חייבים לחזור אלי. בקרוב, פרנסיס – ברומא – יצהיר הצהרה פומבית, שתפצל את הכנסייה. האב הקדוש, בנדיקט , יעזוב בקרוב את רומא והאירועים יביאו את האזהרה הגדולה לעולם “.

“התפללו, ילדים יקרים, לאירופה , כי יבואו אליה אירועים גדולים, שישנו את מהלך העולם. התפלל עבור ארצות הברית של אמריקה , כי היא תיכנס לסבל גדול. התפלל למען רוסיה , כי היא תעשה מהלך לשבור את המדינה האוקראינית . התפלל עבור סין , כיוון שהיא מתכננת לקחת את הטייוואנים ולהביא שליטה חזקה על הונג קונג . התפלל על אינדונזיה , כי אדמה תרעוד ואנשים רבים ימותו “.

“הילדים שלי, אני לא מגיע עם חדשות נעימות, אבל אתם רק צריכים לשנות, ואז תראו הרבה ברכות מגיעות אליכם.”

“היום, ילדי, הוא יום ההולדת של אמי המבורכת . התפלל שהניצחון שלה יגיע בקרוב מאוד. “

וויליאם: אני רואה את מייקל הקדוש מגיע ליד גבירתנו. אמנו הקדושה נעה קדימה – היא יפה מאוד. גבירתנו מברכת אותי:

הגברת שלנו: “אני רוצה לדבר עם הילדים האוהבים שלנו. אני מברך אותך: בשם האב והבן ושל רוח הקודש. אָמֵן.”

“הילדים האהובים שלי, היום הוא יום מבורך כי אנו חוגגים את לידתיי ביום זה. אני שולח לכל אחד מילדי מתנה מיוחדת – מלאך חייל ממקהלת מיכאל הקדוש . לכל מלאך יש מתנה מיוחדת מאלוהים להעניק לכולכם ולכל מלאך יינתן תפקיד להנחות כל נשמה שקיבלה אחריות עליה, להכין אותם לעתידם. סנט מגולוריס הוא המלאך שלך, ילד שלי – אתה תבין מאוחר יותר מדוע. “

“העולם נכנס לחושך רב יותר, הילדים שלי והגיע הזמן שהעולם ישתנה למקום שיעבוד לאלוהים האב והבן ורוח הקודש. תתפלל ילדים, שיוכרז יום החג שלי-זה של מדיאטריקס, שיתוף-גאולה ועו”ד- כדי שהשלום יוחזר יום אחד לעולם. התפלל למען בריטניה , כי יגיע עונש בסדר גודל גדול “.

“התפלל למזרח התיכון , כי המגיפה לא תמנע מהאומות להביא את השואה אליהן.”

“אני אוהב אתכם, ילדים מתוקים ואני מברך אתכם: בשם האב ובנו ורוח הקודש. אָמֵן. הישאר חזק, כי למרות שהצלב יהפוך לכבד יותר, דע כי הזמן לשובו של ישו לאנושות, הוא רק עוד כמה שנים. תתפללו, תתפללו, הילדים שלי. אני אשאר איתך עד הסוף. אני מברך אותך: בשם האב והבן ושל רוח הקודש. אָמֵן.”

“בני האהוב של ליבי, היה סמוך ובטוח שאני נשאר איתך ואני אעביר לך הודעות עד שנבוא להביא אותך [למקום] השלישי של גן עדן, שם תשתנה ותונחה לחזור לעולם , להדריך ולהוביל את העולם עד שבני האלוהי, ישו, יחזור. יהיה לך הרבה מה לעשות כשתחזור הביתה, בקרוב מאוד. תישאר בשלום. אני אוהב אותך, ‘סלע הישועה’ היקר שלי, הכומר הקדוש האחרון שלי: בשם האב ושל הבן ושל רוח הקודש. אָמֵן.”

וויליאם: ישו ומריה מברכים אותנו +:

יהוננו וגברתנו: “עד הפעם הבאה. אנחנו אוהבים אותך.”

וויליאם: הן ישו והן מריה יוצרות את סימן הצלב:

יהוננו וגברתנו: “בשם האב והבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

וויליאם: המלאכים עדיין שרים. +

_________________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.