Petrus Romanus, 15 ଅଗଷ୍ଟ 2021

________________________________________________________________

https://littlepebble.org/2021/08/16/message-833-15-august-2021/?fbclid=IwAR1GuNct6JTyG_L8KCap9Dj3_jcI2AAX2SWunXyCnbvufz6pL4L-E5UpT-8

ଆମର ଲେଡି : “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍ : ତାଙ୍କ ପଛରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଏକ ପତାକା ଅଛି |

ଆମର ଲେଡି : “ମୋର ଅମୂଲ୍ୟ ହୃଦୟର ମୋର ମୂଲ୍ୟବାନ ପୁତ୍ର: ମୁଁ ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଉଛି | ଆମେନ୍। ”

“ଆଜି ମୁଁ ଏକ ଲକ୍ଷ ପ୍ରାଣ ସହିତ ଆସିଛି , ଯେଉଁମାନେ ପୁର୍ଗାଟୋରୀ ଫାଟକରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି , ଯେଉଁମାନେ ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ତୁମ ପାଇଁ ted ଣୀ।”

ୱିଲିୟମ୍ : ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ଗୀତ ଗାଇ ତ୍ରିଗୁଣ ଭଗବାନ ଏବଂ ଅମୃତ ସଂକଳ୍ପକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ: “ଏବଂ ତୁମେ, ଆମର ପ୍ରିୟ ଭାଇ, ଯିଏ God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ଦୟା ବର୍ଷରେ ଆମକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି।”

ଆମ ଲେଡି ମୋତେ ସମ୍ବୋଧନ କରନ୍ତି ଏବଂ କୁହନ୍ତି:

ଆମର ଲେଡି : “ମୁଁ ଚାହେଁ ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କର, କାରଣ ମୁଁ ତୁମକୁ ପୁର୍ଗାଟୋରୀକୁ ନେବାକୁ ଯାଉଛି।”

ୱିଲିୟମ୍ : ପର୍ଗାଟୋରୀ ଗେଟ୍ସର ଦୂତମାନେ ଏହାକୁ ଖୋଲନ୍ତି |

ଆମର ଲେଡି : “ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ସ୍ୱର୍ଗରେ ପ୍ରବେଶକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଏହି ଆତ୍ମାମାନଙ୍କୁ ଦେଖ |”

ୱିଲିୟମ୍ : ଆଶା କରି କୋଟି କୋଟି ଆତ୍ମା ​​ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି | ମାତା ମରିୟମ ମୋତେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରସରର ସଙ୍କେତ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ, ଯାହା ମୁଁ କରିଥିଲି | +

ଆମର ଲେଡି : “ଆଜି 10,000 ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯିବେ | ହେ ମୋର ପୁତ୍ର, ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ତୁମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ଏକ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱର୍ଗରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ମୋର ପୁତ୍ର, ମୁଁ ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଫେରିଯିବା। ”

“ଆଜି ମୋର ଗ ious ରବମୟ ଦିନ, ମୋର ସନ୍ତାନ, କାରଣ ଆହୁରି ଅନେକ ଆତ୍ମା ​​ସ୍ୱର୍ଗରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ମୋର ମହାନ ପର୍ବ ଦିନରେ କ soul ଣସି ପ୍ରାଣକୁ ନିନ୍ଦା କରାଯିବ ନାହିଁ।”

“ମୋର ପିଲା ଏବଂ ପିଲାମାନେ, ଆଜି ଆମେ ମୋର ବିଜୟକୁ ସ୍ୱର୍ଗରେ ପାଳନ କରୁଛୁ | ସେହିଭଳି ମୁଁ ଆମର ସମସ୍ତ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରେ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱର୍ଗରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, କାରଣ ଏହା ହେଉଛି ଲକ୍ଷ୍ୟ ଯାହା ମୁଁ ମୋର ସମସ୍ତ ପିଲା ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରେ, କିନ୍ତୁ ଶତ୍ରୁମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଥିବାରୁ ଆମେ ସମସ୍ତ ଆତ୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏଥର କାରଣ ସେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ସମୟ ଶେଷ ହେବ | ମଧୁର ପିଲାମାନେ, ପ୍ରାର୍ଥନା କର, ନିଜ ପାଇଁ ଏବଂ ଜଗତର ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ପାଇଁ ine ଶ୍ୱର ଦୟାର ଚାପଲେଟ୍ | ”

” ନୂତନ ଦକ୍ଷିଣ Wales ର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମୋଟ ଭିତରକୁ ପାଇଛି lockdown କାରଣ ର Pandemic , କିନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ନୂତନ ଦକ୍ଷିଣ Wales ପାଇଁ ବଡ ବିବାଦ କରାଇବା ଏହା ଏକ ଭ୍ରମପୁଣ୍ର୍ଣ ଘୁଞ୍ଚାଇବା, ଅଛି। କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଏହି ବିଷୟକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି, କାରଣ ଏହା ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଦାୟିତ୍ those ରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ପଡିବ | ମୋର ପିଲାମାନେ, ଏହି ମହାମାରୀ ଯେତିକି ଗମ୍ଭୀର ନୁହେଁ ତୁମେ ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କର | ପ୍ରାର୍ଥନା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ ”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନଗଣ, ଜଗତ ଅନ୍ଧକାରକୁ ଚାଲିଯାଏ। ଲୋକଙ୍କ ପୁର୍ବ fanning କରୁଛନ୍ତି। ତାଲିବାନର ପଦକ୍ଷେପକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆମେରିକା ଫେରି ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛି । କିନ୍ତୁ, ମଧୁର ପିଲାମାନେ, ଏହା ଆମେରିକାର ସଂରଚନାକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା, କାରଣ ଆମେରିକୀୟ ସ forces ନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଘରୁ ଦୂରକୁ ଆଣିବା ଦ୍ୱାରା ଦେଶମାନେ ଯେତେବେଳେ ଆମେରିକାର ମାଟି ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବେ ସେତେବେଳେ ଆମେରିକୀୟମାନେ ଘରେ କମ୍ ବଳବାନ ହେବେ। ”

“ପ୍ରାର୍ଥନା କର, ମୋର ପିଲାମାନେ ଆମେରିକା ପାଇଁ , କାରଣ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଆସିବ, ବିଶେଷ କରି କାଲିଫର୍ନିଆ ରାଜ୍ୟରେ। ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ଦୁ suffer ଖ ଭୋଗିବେ, କାରଣ ମାନବଜାତି ପ୍ରାର୍ଥନା ଏବଂ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବା ପାଇଁ ଆମ ଡାକକୁ ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ। ବ୍ରିଟେନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଏହି ଦେଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ପରୀକ୍ଷା ଆସୁଛି। ”

“ ଫ୍ରାନ୍ସ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଏହି ଦେଶ ଅବରୋଧରେ ରହିବ ନାହିଁ। ଫ୍ରାନ୍ସର ରାଜତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଫ୍ରାନ୍ସର ଲୋକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ସମୟ ପାଖେଇ ଆସିଛି; ଏବଂ ପିତର ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ତାଙ୍କର ଆହ୍ soon ାନ ଶୀଘ୍ର ଜଗତକୁ ଆସିବ। ”

“ଏହି ମହାନ ପର୍ବ ଦିନ ମୁଁ ସମସ୍ତ ଉତ୍ତମ ଆତ୍ମାଙ୍କୁ ଏକ ପବିତ୍ର ସନ୍ଥ ପ୍ରଦାନ କରେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ସିଦ୍ଧତା ଏବଂ ପବିତ୍ରତାରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ତୁମେ, ମୋର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ତୁମର ପାପାସି ପୂରଣ ଦିଗରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆର୍ଚେଞ୍ଜ୍ ଏବଂ ତିନୋଟି ପବିତ୍ର ସାଧୁଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ”

“ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ରାଜ୍ୟକୁ ଯାଉଥିବା ପଥ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ମୁଁ ତୁମକୁ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଉତ୍ତମ ଆତ୍ମାଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ। + ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଓ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ। ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍ : ଆମ ଲେଡି ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲଙ୍କ ସହ ହ୍ White ାଇଟ କ୍ରସକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୋର ରାକ୍ଷୀ ଦୂତ ରହିଛନ୍ତି |

ଆମର ଲେଡି : “ମୋର ଆଶୀର୍ବାଦପୁତ୍ର ୱିଲିୟମ୍, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

________________________________________________________________

This entry was posted in ଓଡ଼ିଆ, and tagged . Bookmark the permalink.