Petrus Romanus, 15 Cерпня 2021 року

________________________________________________________________

https://littlepebble.org/2021/08/16/message-833-15-august-2021/?fbclid=IwAR1GuNct6JTyG_L8KCap9Dj3_jcI2AAX2SWunXyCnbvufz6pL4L-E5UpT-8

НАША ДАМА : «В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь ».

ВІЛЬЯМ : Позаду неї тисячі і тисячі людей, а над їхніми головами – прапор.

НАША ДАМА : «Вітаю вас, Мій дорогоцінний сину Мого Непорочного Серця: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

«Сьогодні я приїжджаю з мільйоном душ, звільнених з Врат Чистилища , які боргують перед Тобою, мій коханий сину».

ВІЛЬЯМ : Усі вони стають на коліна і співають завдяки Триєдиному Богу та Непорочному Зачаття: «А ти, наш дорогий брате, що врятував нас у рік Божого милосердя».

Богородиця звертається до мене і каже:

НАША ДАМА : “Я хочу, щоб ти підготувався зараз, тому що я збираюся відвезти тебе до Чистилища”.

ВІЛЬЯМ : Ангели брами чистилища відкривають її.

НАША ДАМА : «Мій коханий сину, поглянь на ці душі, які чекають свого входу на небо».

ВІЛЬЯМ : Є мільярди душ, які моляться в очікуванні. Мати Марія попросила мене зробити над ними Хрестовий знак, що я і зробила. +

НАША ДАМА : «10 000 піде цього дня на небо. Вони всі вірять у тебе, мій сину. Вони потраплять на небо протягом години. Повернемося до того місця, де я був, мій сину ».

«Сьогодні славний день, Моя дитино, тому що ще багато душ увійде на Небо, і жодна душа не буде засуджена у мій Великий Свято».

“Моя дитино та діти, сьогодні ми святкуємо Мій Тріумф на небі. Так само я прошу всіх наших дітей подумати про час, коли ви теж увійдете в Небо, тому що це мета, до якої я хочу, щоб усі наші діти увійшли, але ми повинні молитися за всі душі, оскільки ворог дуже сильний цього разу, тому що він знає, що його час скоро закінчиться. Моліться, милі діти, Капело Божественного Милосердя за себе і дітей світу ».

« Новий Південний Уельс в Австралії пішов в загальну сувору ізоляцію через пандемії , але це протиправний крок, тому що це викличе великий розбрат людей Нового Південного Уельсу. Влада дивиться на це питання з великим страхом, але ті, хто контролює, дуже щасливі, тому що це викличе великі тривоги для Моїх дітей. Моліться за відповідальних, бо їм доведеться багато за що відповідати. Діти мої, ця пандемія не така серйозна, як ви уявляєте. Молитва вирішить усі проблеми »

«Мої улюблені діти, світ іде ще далі в темряву. Люди Близького Сходу розлючуються. ситуацію, сподіваючись, що Америка повернеться, щоб стримати рух Талібану . Але, милі діти, це потрібно для того, щоб утримати американську структуру в страху, тому що, відвівши американські сили від дому, американці будуть менш сильними вдома, коли країни нападуть на американську землю ».

«Моліться, діти мої, за Америку , тому що прийдуть катастрофи, особливо в штаті Каліфорнія. Багато штатів постраждають, тому що людство досі не прислухається до нашого заклику молитися і відшкодувати. Моліться за Британію , тому що для цієї нації чекають великі випробування ».

«Моліться за Францію , тому що незабаром ця нація опиниться в облозі. Моліться за монарха Франції , тому що його час наближається, щоб врятувати народ Франції; і моліться за Петра II, тому що його покликання скоро прийде у світ ».

«У цей Великий День я дарую всім душам доброї волі Святого Святого, щоб допомогти їм досягти досконалості та святості. Ти, мій святий сину, приймеш Архангелів і трьох святих святих, щоб допомогти тобі у твоїй справі для здійснення твого папства ».

«Я благословляю вас і всі добрі душі йти шляхом, що веде до Царства Творця. + Я благословляю вас: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь ».

ВІЛЬЯМ : Діва Марія тепер повертається до Білого Хреста зі Святим Михаїлом і моїм ангелом -охоронцем.

НАША ДАМА : «Я люблю тебе, мій благословенний сину, Вільяме: В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

________________________________________________________________

This entry was posted in Українські and tagged . Bookmark the permalink.