Oświecenie Sumienia

______________________________________________________________

______________________________________________________________

Oświecenie sumienia jest zdumiewającym wydarzeniem, kiedy Bóg oświeci nasze sumienie, aby chwilowo zobaczyć naszą duszę oczami Boga.

Oświecenie jest łaską dla duchowego wzrostu. Będziemy obserwować nasze życie, słowa i czyny, dobre i złe myśli i odczuwać reperkusje każdego działania lub zaniechania dla nas, innych osób i Boga. Niektórzy święci powiedzieli, że wielu grzeszników odpokutuje i zostanie zbawionych.

Ostrzeżenie będzie cudownym ogólnoświatowym znakiem na niebie, aby Bóg ostrzegł nas o oświeceniu. Przygotuj się na to przez pokutę.

“Wtedy zwę się do was na sąd. Będę szybkim świadkiem przeciwko czarownikom, przeciwko cudzołożnikom, przeciwko tym, którzy fałszywie przysięgają, przeciwko tym, którzy uciskają najemnego robotnika w jego płacy, wdowę i bez ojca, przeciwko tym, którzy odsuwają na bok przyjeźniczego i nie boją się mnie, mówi Pan zastępów. (Malachiasza 3:5)

“Wielu będzie oczyszczonych, oczyszczonych i wypróbowanych, ale niegodziwi okażą się niegodziwi; niegodziwi nie będą mieli zrozumienia, ale ci, którzy mają wnikliwość, będą”. (Księga Daniela 12.10)

______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.