Petrus Romanus, 2021 בספטמבר 15

______________________________________________________________

הודעה שנמסרה על ידי גבירתנו לויליאם קוסטליה ביום רביעי, 15 בספטמבר 2021

גברתנו : “אני מברך אותך, בני האהוב, הסלע הלבן הקטן שלי!”

וויליאם : גבירתנו עושה את סימן הצלב:

גברתנו : “בשם האב והבן ושל רוח הקודש. אָמֵן.”

וויליאם : גבירתנו ניגשת אלי ומניחה את החרוזים הלבנים מעל ראשי ואומרת:

גבירתנו : “זה בשבילך, הסלע הלבן האהוב שלי – זה מחרוזת התפילות שתביא את הניצחון שלך, בקרוב מאוד.”

וויליאם : גבירתנו נושקת לי על המצח וחוזרת למקום שלה. מיכאל הקדוש מוסר לה תפילה כחולה.

גבירתנו : “היום, הבן שלי, הוא חג גבירתנו של היגון, אבל אני בא כמו גבירתנו של La סאלט , כמו הכנסייה מתקרב גולגולתא שלה הצליבה, כי האנושות זנחה את כנסיית ישוע המשיח, בן של האל החי “.

“אם כי אתה מעט במספר המתייצבים למען האמת, ובראשם שני בני, האפיפיור בנדיקטוס וכומר העתידי שלי, שהוא אתה, בני הקדוש, שייקרא האפיפיור פטרוס השני, אברהם הקטן השני , שיהיה מותקן בקרוב מאוד. הזמן לצליבה הוא כאן, ילדי – אמון ואמון במילים שלי, כי זה יהיה קשה מאוד ”.

“כיום העולם שרוי בתוהו ובוהו, כי האנושות מאמינה שהמגיפה היא התשובה לאנושות, אך היא רק ההתחלה של כל האסונות שיפגעו באנושות, כילדי חסרי האמון שלי, שרבים מחזיקים בהם בשל השליטה בהם האליטה לבין האילומינטי , אבל כמה ילדים מכירים זה, אף שהן מוצגות עצמם בגלוי, כמו השטן הוא כבר לא מפחד להראות לאנושות השפעות השטנית. אבל בקרוב, אנשים יקרים שלי, הרועים יקבלו הלם עצום, כך שהם יבינו שיש רק אל אחד, האב והבן, ישוע ורוח הקודש, ששולט בכל ובכולם. “

“האנושות מאמינה בכך שהם מחסנים את עצמם שהם ניצלו, אך להיפך, החיסונים הללו – מודרנה, פייזר, אסטרה זנקה וג’ונסון וג’ונסון – יהוו לרעתם, שכן החיסון הוא רעל למין האנושי על ידי הרוע. אבל למי שמסרב לקבל את החיסון, הוא יראה מה החיסון יעשה, שכן תוך חמש שנים, רבים מאלה שלקחו את החיסון ימותו “.

“למי שמבולבל, יש דרך לשלוט בחיסון בגופך וכמו המוצר הזה – ( שמן הגנבים של מרסיי ) – זה יעזור לדלל את המוצר בתוך הגוף שלך – ולפנות לתפילה.”

“הילדים שלי, אתם בתחילת הצרה; בסוף זה תהיה האזהרה ואחרי האזהרה, דעתכם תתבהר לגבי מה שעליכם לעשות, כיוון שאז יציג השטן את סימן החיה, שהוא 666 “.

“פונים אל התפילה – את הקודש ורדינה ואת לִויָה האלוהי רחמים -. והתפילות אחרים אשר נתתי לעולם במשך שנים רבות”

” אוסטרליה , מכיוון שעודדת את המין האנושי לקחת את החיסון וגרמת לאנשים המסרבים לכך להיענש, תיענש בחומרה, ממש בקרוב, שכן גל גדות יגיע לחופיך, שיהרוג רבים ויהרוס. בתים רבים. אני מבקש ממך כאמך הקדושה לשים לב לאזהרות שאנו שולחים לך דרך הסלע הלבן שלנו , ששלכת והשלכת לפח – אך אני מבטיח לך שהוא יקום שוב, חזק מאוד, בחסדו של בני האלוהי. ישוע, כי לא הקשבת לקול שלי, שדיברתי כל כך הרבה פעמים דרך הסלע הלבן האהוב שלי. “

“לתושבי אינדונזיה , תקבל בקרוב אסירים רבים, כיוון שאדמתך תרעוד ותהרוג רבים מבני עמך.”

“אני מזהיר רוסיה ואת סין , שמאמינה שהם צודקים נחילי האנשים של אירופה ואת אסיה – לזכור כי אלוהים, שרואה הכל, יביס אתכם עם צבא ילדים נאמנים, אשר ינוהל על ידי שלי Monarch ואת שלי הכומר האחרון “.

“למי לפסוק אירופה ואת המזרח התיכון , יודע שזמנך קצר מאוד. פנה אליי, אמך הקדושה, כי ימיך ספורים. המלחמה תפרוץ בקרוב מאוד ותביא רבים מילדינו מעל הרעלה. התפלל לצרפת , כשהאויב מנסה לחלק את הארץ הזו, כי האויב יודע שהמלך האמיתי של צרפת יקום בקרוב כדי לרסק את המרד של אותן נשמות שנמצאות בחושך. שאל ספרד ואת פורטוגל , הילדים שלי, כי הפלישה של המוסלמים תגיע בקרוב מאוד.”

אַנְגלִיָה! אנגליה : אתה שתחזיר את החרב – זכור את אמונת אבותיך – כי פלישה גדולה תבוא עליך לפני שתפנה לאמונה האמיתית, שתאיר אותך, אך לפני שיום זה יגיע, רבים ימותו. לְהִתְפַּלֵל! לְהִתְפַּלֵל!”

“תתפללו, ילדי גרמניה , בגלל האנשים הרבים שלקחתם לאומה שלכם, אתם תמשיכו להתפרץ בבסיס של מוסלמים , שינסו להפיל את המדינה שלכם. זו לא תהיה הצרה היחידה, שכן רוסיה תהיה שוב מכתכם. אבל אתה תנצח, כי אתה תקבל את Monarch של צרפת והם יקבלו הנסיך האם קדושה, הכנסייה, מי יהיה נציגו האחרון עבור כנסיית אמא קודש – הבן שלך, וויליאם ג’ון Costellia , שנולד ב קלן ורצון להיות הכומר של בני האלוהי, ישוע. התפללו, ילדי גרמניה היקרים , כי אהבתם עלי את בני האלוהי, ישוע. “

“תתפלל על יפן כי היא תוצף בים כבד ושיטפונות.”

“התפלל, הילדים שלי, עבור ונצואלה לבין דרום אמריקה , בגלל כל הארץ תרגיש לענישה וכך גם יבשת אפריקה , בגלל משהו יימצא בארץ מצרים , אשר תזעזע ולהפתיע את המין האנושי.”

“הגיע הזמן, ילדים מתוקים שלי, שתקחו את חרוזי האהבה , כי כל הילדים יסבלו, במיוחד האיים ברחבי העולם. בקרוב הילדים שלי יבינו מה כתבי הקודש כתבו, כי כל האיים ישקעו בים וכל הילדים יתבקשו לעבור ליבשות העולם. אבל אם אינך מסוגל, סמוך על אהבתו ורחמיו של אלוהים, כי העולם ישתנה, בקרוב מאוד. “

“התפלל שלא ישמש את הנשק האטומי , כיוון שמיליוני אנשים ימותו.”

“התפללו, ילדים יקרים של ארה”ב , כיוון שאנסים רבים מתרחשים שם וימשיכו להעניש את הארץ שהייתה יפה, כי הם הניחו את אהבתם לאלוהים בצד. התפללו לניו יורק , כי רק כמות קטנה תישאר שם. . ”

התפלל שדונלד טראמפ ייבחר שוב, כך שארה”ב תקבל דחייה מעצם הנזיפות שהיא מקבלת כעת “.

“אני אוהב אתכם, ילדים מתוקים – ואתם בני האהוב יקבל את החופש המיוחל שלכם מכוחות הרוע. דע, בני הקדוש, אנו משמיים מאוד מרוצים ממה שאתה עושה. המשך בהנחיית ליבי ללא רבב וזכור את התפילה שנתנו לך היום. אני מברך אותך ואת מי שאתה אוהב: בשם האב ובנו ורוח הקודש. אָמֵן.”

“בקרוב מאוד תקבל חדשות נהדרות. היה בשלום ותדע כמה אני אוהב אותך, וכך גם מייקל הקדוש וכמובן האל השלישי. אענה על שאלתך האישית כעת. “

וויליאם : גבירתנו בירכה אותי ואת מייקל הקדוש.

גבירתנו וסנט מיכאל : “בשם האב והבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.