Petrus Romanus, 29 Вересень 2021

______________________________________________________________

СВЯТО СВЯТИХ МИХАЇЛА, ГАБРІЄЛА І РАФАИЛА

29 ВЕРЕСНЯ 2021 р

Сьогодні, мої улюблені душі Ісуса, нашого люблячого Спасителя. Це свято наших улюблених архангелів: святого Михаїла, святого Гавриїла та святого Рафаїла.

Світ розп’ятий через проблемний Covid-19 , який змушує людство закриватися через слабкі сторони урядів, які дозволили людству бути закритим від реакцій людей, залишивши людство під керівництвом людей, які не йти за Ісусом, але слідувати за слабкістю нездатності людини визнати Істину.

Щоб допомогти людству, я рекомендую ліки, івермектин або гідроксихлорохін . Я рекомендую вам не приймати ліки, запропоновані владою.

Сьогодні, на свято Великих Архангелів, я прошу вас уважно слухати, тому що Антихрист робить свої кроки, щоб знищити Божий народ та Римо -Католицьку та Апостольську Церкву.

Як ви знаєте правління Папи Бенедикта , відомого як (Emeritus) – його час дуже близько. Слідкуйте за рухами Росії та Китаю , тому що, як тільки папа Бенедикт покине Рим, ви дізнаєтесь, що настав час, коли я, Вільям Джон Хреститель Костеллія, візьму на себе роль останнього вікарія Церкви Христа, як я відомий як Папа Петро II – також відомий як Маленький Авраам II .

Я прошу своїх дорогих дітей не відчувати себе розгубленими чи пригніченими, тому що Бог і Марія, Мати Ісуса, будуть пильнувати за нами, тому не падайте духом. Нинішній світ певною мірою контролюється ілюмінатами та елітою – і тим більше, антихристом . Але Бог організовує Армію Правди, яка налічує 50 мільйонів і з часом стане сильнішою.

Мій дорогий Люди, будьте мужніми і довіряйте Божій Доброті, тому що людство стає сліпим, але Бог у Своїй Силі та Добрі стежить за вами. Бог виховав французького монарха, і він працює повільно. Він добра, свята людина і працює зі мною, тому, будь ласка, не забувайте, що Бог контролює весь світ і дозволяє Антихристу здійснити свої плани щодо захоплення всього світу, але на цей раз у Антихриста є певний час , то це прийде раптово. Можна очікувати, що час буде коливатися від 2022 до 2030 року . Звичайно, ми не знаємо точного часу, але знайте це, що повне правління Антихриста відбувається через шість тижнів після Великого Попередження , яке ми очікуємо після втечі Папи Бенедикта (Емерита) з Риму.

Монарх і я зараз готуємо Церкву Залишків , тому, будь ласка, пам’ятайте про нас у своїх молитвах.

Бог не забув вас, але просить багато молитов. Будь ласка, помоліться за моє звільнення від ланцюгів, які сатана наклав на мене, щоб я міг поїхати на Філіппіни, щоб створити Ватикан і очолити Церкву. Помоліться , що я зможу поїхати в Сінгапур і Німеччини і багатьох інших країнах , перш ніж стає неможливим. Моліться за монарха, який потребує підтримки Церкви.

Мій улюблений народ, не втрачайте віри, але довіряйте Богу та нашій Пресвятій Матері, Марії, тому що Тріумф Богоматері дуже близький, коли Вона буде увінчана Посередницею всіх милостей, співвідкупником та Заступником , тому що всі чудеса мають бути відбудеться дуже скоро. Не забудь молитися і за мене. Я прошу Ісуса благословляти вас: + як і я благословлятиму вас: +

Нехай Ісус і Марія благословляють вас +

Вільям Дж. Костеллія,

Архиєпископ

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.