Petrus Romanus, 7 жовтня 2021 року

______________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ НАШОЇ ДАМИ ВІЛЬЯМУ КОСТЕЛЛІЇ

7 ЖОВТНЯ 2021 р.

НАШ Господь і НАША ДАМА : «В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Вітаємо тебе, наш улюблений сину Всевишнього! »

ВІЛЬЯМ : Ісус говорить першим.

НАШ ГОСПОДЬ : «Вітаю вас, Мій улюблений майбутній вікарій Мого Дому на Землі! Сьогодні свято Моєї Пресвятої Матері, Марії – свято, яке є дуже важливим. Як бачиш, дитино моя, дев’ять хорів ангелів розкидаються перед тобою, коли вони готуються до походу на Землю, завалену мільярдами демонів, які захопили людей у ​​страху, що їх чекає. , якщо вони не підкоряються вказівкам Злого, який зчепив їх у тугий вузол. Але саме через це я послав Армію ангелів, яка буде захищати Мій народ, щоб звільнити їх від пасток, які оточили їх ».

«Коли це Послання буде завершено, я пошлю цих Ангелів по всьому світу, щоб раз і назавжди звільнити страх людства. Кожен Святий Ангел має на собі Святий Розарій, щоб вигнати демонів, щоб звільнити Мій народ поки що, тому що людство йде до війни. Людство боїться, але вони не вірять, що це має відбутися ».

«Люди Близького Сходу : прокиньтесь, бо ваша свобода ось -ось буде втрачена в битві, яка приведе до смерті мільйони душ. Я попереджаю вас уже багато років, але ви відкинули Мої застереження, але зараз саме час ».

«Дуже скоро світ буде страшенний, тому що на твій шлях наближається великий Астероїд , який розбудить людей, щоб усвідомити, що Мої слова світу правдиві, і якщо Мої діти не візьмуть Святого Розарію , світ буде вражений. ”

« Росія готова зробити крок до вільного світу у Франції, Німеччині та північних країнах . Готуйтесь, дорогі діти. Помоліться дев’яти хорам святих ангелів і особливо ангелу кожної країни , бо наближаються темні дні. 8 грудня – це дуже особливий день для світу, тому що людство усвідомлює, що час вичерпується, тому що людство не може змінити найближчі події, коли ви побачите світ, залитий кров’ю багатьма людьми ».

« Антихрист у Римі готовий взяти його на себе. Це ще не повний час, тому що світ має бути в першу чергу у стані війни “.

“Зараз є сотні Повідомлень, тому що я дав світові останній погляд на себе, щоб усвідомити, де вони знаходяться. Приготуйтесь, діти мої, ваші місця та спільноти у світі, тому що вас чекають дуже серйозні часи ».

«Моїм улюбленим дітям Тайваню : не бійтеся днів і місяців, що попереду, – навіть якщо Китай загрожує вашому існуванню, тому що багато з вас віддалися Моїй Божественній Обличчі, і навіть незважаючи на те, що ви можете бути взяті на себе, довіряйте Моїй любові до вас, тому що ваш зв’язок з Китаєм , хоча і розірваний, буде врятований. Have Святої Вервиці Групи формуються і молити для Китаю , тому що Китай стане бичем всіх Азії . Моліться наполегливо, тому що США прийдуть, але вони будуть вибиті з Китаю , приносячи великі страждання жителям США »

«Моліться за Австралію , тому що Австралія знаходиться під загрозою вторгнення. Австралія зробила помилку, не побудувавши підводних човнів з Франції , тому що вона повинна була зберегти обидві бойові дії, і вона опиниться занадто пізно, щоб захищатися “.

«Моліться за Африку та Південну Америку , бо на цих землях процвітає комунізм ».

«Діти мої, діти мої, що я можу вам ще сказати, як взяти намистинки Божественної любові – Святий Розарій , тому що ця молитва має великий захист для кожного з вас, особливо в цей час, тому що намистинки любові засліпити злі сили і зменшити їх силу, щоб заважати людству ».

«Діти мої, людству залишилося всього кілька років, тому що Хрест дуже важкий, і людство звернеться до Бога, коли все здасться втраченим. Але знайте це, час Сатани вичерпується, і він намагається захопити якомога більше душ, перш ніж знову потрапити в пекло ».

«Прочитайте ще раз, діти мої, Повідомлення з Ла Салет і багато Повідомлень, даних людству з тих пір, тому що людство повільно виконує все, що ми заявили».

“Моліться за Японію та Індонезію , тому що настануть сильні землетруси, і гори Індонезії вибухнуть дуже скоро, і багато душ загине”.

«Я люблю вас, мої милі діти, і будьте мужніми, тому що я і Моя Свята Мати завжди поруч з вами, чекаючи вашого дзвінка. Я благословляю вас: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. І будьте впевнені, що я, ваш Бог і Спаситель, завжди чую ваш заклик ».

«І ти, Моя дорогоцінна скеля спасіння для людства, твій час і час Святого монарха незабаром стане шанованим і улюбленим – дуже скоро – у всьому світі, тому що твій час дуже близько. Я благословляю. Ви і цілуєте вас з Мого Найсвятішого Серця: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Я залишаю вас Моїй Святій Матері: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

НАША ДАМА : «Я вітаю вас, мій улюблений сину Вільяме, і я благословляю вас: В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

«Сьогодні Мій Святий День – день, коли Мої діти шанують Мене як Богоматір на Розарії . Мій улюблений сину, сьогодні через Свято я зі своїм Божественним Сином Ісусом хочу послати вісімнадцять сотень ангелів по всьому світу для боротьби, щоб захистити Мій святий народ від пасток демонів. Ці ангели складуть план еліти світу, щоб вони усвідомили дорогу, на яку вони потрапили. Моліться за це, Мій дорогий сину, бо це буде через Святих Ангелівсвіт повернеться, настав час почути Дорогу правди. Багато з Провидців, які є у світі, отримають спеціальні Послання для людства, щоб підготувати їх усіх – підготувати їх до майбутньої Битви, щоб людство усвідомило, що має статися ».

«Моліться за Індію , тому що ми, небесні, планували, що діти Індії будуть готові навернутися до Справжньої віри і стануть однією з країн, які навернуться до Справжньої віри, оскільки їм протистоятиме китайська армія . Моліться, дорогі діти, адже зараз багато чого готується ».

“Незабаром, мій сину, вірус зменшиться, навіть якщо вони вживали неправильні ліки, але є багато інших вірусів, які будуть передані поколінню, яке було введено в оману, тому що Злий хоче осліпити людство, тому моліться, Мої милі діти ».

«А для тебе, моя кохана Біла Скеля – твій час наступає дуже швидко. Не хвилюйтесь, бо ми хочемо, щоб ви подорожували світом, щоб підготувати його до прийдешніх покарань . Я люблю вас і благословляю вас: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Не хвилюйтесь, бо я маю руку у всьому, що ви робите, і ви мені дуже подобаєтесь. Я благословляю вас: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь ».

«Будьте міцні, Мої вірні діти, і будьте вірними Святому Розарію : В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

ВІЛЬЯМ : Богоматір цілує мене в лоб і повертається до Ісуса. Обидва роблять знак хреста:

НАШ Господь і НАША ДАМА : «В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

ВІЛЬЯМ : Ісус розмовляв зі мною особисто. Він благословив монарха: +

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.