Petrus Romanus, 7 באוקטובר 2021

______________________________________________________________

הודעה שנמסרה על ידי גבירתנו לויליאם קוסטליה

7 באוקטובר 2021

יהוננו וגברתנו : “בשם האב והבן ורוח הקודש. אָמֵן. אנו מברכים אותך, בנו האהוב של הגבוה ביותר! ”

וויליאם : ישו מדבר ראשון.

אדוננו : “אני מברך אותך, הכומר העתידי האהוב על ביתי על פני כדור הארץ! היום הוא חג אמי הקדושה, מרי – חג שהוא חשוב מאוד. כפי שאתה יכול לראות, ילדתי, תשע מקהלות המלאכים פרושות לפניך כשהן ערוכות לצעוד על כדור הארץ, העמוס במיליארדי שדים, שלכדו גברים מפחד מה שיבוא עליהם. , אם הם לא מצייתים להוראתו של הרוע, שחיבר אותם לקשר הדוק. אבל בגלל זה שלחתי את צבא המלאכים, שיגן על העם שלי, לשחרר אותם מהלכודים שהקיפו אותם “.

“כשהמסר הזה יושלם אני אשלח את המלאכים האלה ברחבי הגלוב כדי לשחרר את הפחד של האנושות אחת ולתמיד. לכל מלאך קודש יש עליהם את תפילת התפילה הקדושה כדי לגרש את השדים, לשחרר את עמי לעת עתה, כי האנושות צועדת לקראת המלחמה. האנושות מפחדת, אבל הם לא מאמינים שזה עומד לקרות “.

“אנשי המזרח התיכון : תתעוררו, כי החופש שלכם עומד ללכת לאיבוד בקרב שימשוך מיליוני נפשות אל מותם. הזהרתי אותך כבר שנים רבות, אך הנחת את האזהרות שלי בצד, אבל עכשיו זה הזמן. “

“תוך זמן קצר העולם יוכנס לפחד, כיוון שאסטרואיד גדול מגיע אליך שיעיר אנשים להבין שמילותי לעולם נכונות ואלמלא ילדי יקחו את מחרוזת התפילה הקדושה , העולם יזדעזע. ”

” רוסיה מוכנה לעשות צעד לקראת העולם החופשי בצרפת, בגרמניה ובמדינות הצפון . הכינו את עצמכם ילדים יקרים. התפלל לתשעת מקהלות מלאכי הקודש ובמיוחד למלאך של כל מדינה , כי ימים אפלים מתקרבים. ה -8 בדצמבר הוא יום מיוחד מאוד לעולם, כי האנושות תבין שהזמן אוזל, כי האנושות לא יכולה לשנות את האירועים הקרובים, שם תראו את העולם מכוסה בשפיכות דם על ידי אנשים רבים. “

“את האנטיכריסט נמצא ברומא מוכן להשתלט. זה עדיין לא הזמן המלא, כי העולם חייב להיות במלחמה תחילה “.

“יש מאות הודעות עכשיו, כי נתתי לעולם מבט אחרון לעצמו כדי להבין היכן הן נמצאות. תתכוננו, הילדים שלי, המקומות והקהילות שלכם בעולם, כי זמנים רציניים מאוד הולכים בדרך שלכם ”.

“לילדי האהובים של טייוואן : אל תפחדו מהימים והחודשים הבאים – גם אם סין מאיימת על קיומכם, כי רבים מכם נתנו לעצמכם את פני האלוהית ולמרות שאתם עשויים להשתלט עליכם, סמכו על אהבתי אליכם, כי החיבור שלך לסין , למרות שהופרד, יחלץ. Have הקודש ורדינה קבוצות יצרו ומתפללים סין , כי סין תהפוך בנגע של כל אסיה . תתפלל חזק, כי ארה”ב תבוא, אבל היא תיפגע בעצמה מסין , ותביא סבל רב לאנשי ארה”ב “.

“התפלל על אוסטרליה , כיוון שאוסטרליה נמצאת בסכנת פלישה. אוסטרליה טעתה בכך שלא בנתה את הצוללות מצרפת , כי היא הייתה צריכה לשמור על שתי ההתקשרויות והיא תמצא את עצמה מאוחר מדי להגן על עצמה “.

“שאל את יבשת אפריקה ואת דרום אמריקה , בגלל הקומוניזם פורח על אדמות אלה.”

“הילדים שלי, הילדים שלי, מה עוד אני יכול להגיד לכם, חוץ מלקחת את חרוזי האהבה האלוהית – מחרוזת הקודש , כי לתפילה זו יש הגנה רבה על כל אחד מכם, במיוחד בתקופה הזו, כי חרוזי האהבה לעוור את הכוחות הרעים ולצמצם את כוחם להפריע לאנושות “.

“הילדים שלי, נותרו שנים אחדות בלבד לאנושות, כי הצלב כבד מאוד והאנושות תפנה לאלוהים כשהכל נראה אבוד. אבל דע זאת, שזמנו של השטן אוזל והוא מנסה ללכוד כמה שיותר נשמות לפני שיוכנס שוב לגיהנום. “

“קרא שוב, הילדים שלי, ההודעות מלה סלט וההודעות הרבות שניתנו לאנושות מאז, כי האנושות מגשימה לאט לאט את כל מה שאמרנו.”

“שאלו יפן ו אינדונזיה , כי יהיו רעידות אדמה עזות הקרובים והרי אינדונזיה יתפרץ בקרוב מאוד ורבים נשמות אבודות.”

“אני אוהב אתכם, ילדים מתוקים שלי ואמצו אומץ, כי אמי הקדושה ואני תמיד לידכם ומחכים לקריאתכם. אני מברך אותך: בשם האב והבן ושל רוח הקודש. אָמֵן. והיה סמוך ובטוח שאני, אלוהיך ומושיעך, אשמע את קריאתך בכל עת. “

“ואתה, סלע הישועה היקר שלי לאנושות, זמנך ושל המלוכה הקדושה בקרוב יכובדים ואהובים – בקרוב מאוד – בכל רחבי העולם, כי הזמן שלך קרוב מאוד. אני מברך. אתה ומנשק אותך מלבי הקדוש: בשם האב ושל הבן ורוח הקודש. אָמֵן. אני משאיר אותך לאמא הקדושה שלי: בשם האב ובנו ורוח הקודש. אָמֵן.”

גברתנו : “אני מברך אותך, בני האהוב וויליאם ואני מברך אותך: בשם האב ושל הבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

“היום הוא יום החג הקדוש שלי – יום בו ילדי מכבדים אותי כגברת התפילה . בני האהוב, היום, בגלל החג, אני עם בני האלוהי ישוע, מבקש לשלוח את שמונה עשרה מאות המלאכים ברחבי העולם כולו כדי להילחם כדי להגן על בני קדושיי מפני הלכודים של השדים. המלאכים האלה יציירו את התוכנית של האליטה של העולם, כדי לגרום להם לממש את הדרך שבה הם הציבו את עצמם. התפלל בני היקר לכך, כי זה יהיה דרך מלאכי הקודשהעולם יסתובב, כיוון שהגיע הזמן שנשמע את דרך האמת. רבים מהרואים הנמצאים בעולם יקבלו הודעות מיוחדות לאנושות, כדי להכין את כולם – להכין אותם לקרב הקרוב, כך שהאנושות תהיה מודעת למה שיקרה. “

“תתפלל על הודו , כי אנחנו משמיים תכננו שילדי הודו יהיו מוכנים להתגייר לאמונה האמיתית ויהיו אחת המדינות שיתגיירו לאמונה האמיתית, כפי שיעמדו מול הצבא הסיני . תתפללו, ילדים יקרים, כי הרבה מתהווה כעת “.

“בקרוב, בני, הנגיף יצטמצם, למרות שהם השתמשו בתרופה הלא נכונה, אך ישנם וירוסים רבים אחרים שיוטלו על דור שהוטעה, כיוון שהרושע רוצה לעיוור את האנושות, לכן התפלל, הילדים המתוקים שלי. “

“ובשבילך, הסלע הלבן האהוב שלי – הזמן שלך מגיע מהר מאוד. אל תדאגו, כי זה הרצון שלנו שתטיילו ברחבי העולם כדי להכין אותו לקראת הנסיונות הקרובים . אני אוהב אותך ומברך אותך: בשם האב ובנו ורוח הקודש. אָמֵן. אל תהיה מוטרד, כי יש לי את היד בכל מה שאתה עושה ואתה נעים לי מאוד. אני מברך אותך: בשם האב והבן ושל רוח הקודש. אָמֵן.”

“היו חזקים, ילדי הנאמנים ושמרו נאמנים למחרוזת הקודש : בשם האב ובנו ורוח הקודש. אָמֵן.”

וויליאם : גבירתנו נושקת לי על המצח וחוזרת לישו. שניהם יוצרים את סימן הצלב:

יהוננו וגברתנו : “בשם האב והבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

וויליאם : ישו דיבר איתי באופן פרטי. הוא בירך את המלוכה: +

______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.