Petrus Romanus, 7 ଅକ୍ଟୋବର 2021

______________________________________________________________

ୱିଲିୟମ୍ କୋଷ୍ଟେଲିଆଙ୍କୁ ଆମର ଲେଡି ଦ୍ M ାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତା

7 ଅକ୍ଟୋବର 2021

ଆମର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଆମର ଲେଡି : “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍ ହେ ସର୍ବୋପରିସ୍ଥ ଆମର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର! ”

ୱିଲିୟମ୍ : ଯୀଶୁ ପ୍ରଥମେ କୁହନ୍ତି |

ଆମର ପ୍ରଭୁ : “ମୁଁ ତୁମକୁ ନମସ୍କାର କରୁଛି, ପୃଥିବୀରେ ମୋ ଘରର ମୋର ପ୍ରିୟ ଭବିଷ୍ୟତ ଭିକାର୍! ଆଜି ମୋର ପବିତ୍ର ମାତା ମରିୟମଙ୍କ ପର୍ବ – ଏକ ପର୍ବ ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଆପଣ ଯେପରି ଦେଖିଥିବେ, ମୋ ପିଲା, ନଅ ଠାକୁର ଦୂତମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇସାରିଛନ୍ତି, ଯେହେତୁ ସେମାନେ ପୃଥିବୀ ଉପରେ ପଦଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହା କୋଟି କୋଟି ଭୂତମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଡ଼ି ରହିଛି, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆସିବାକୁ ଭୟ କରି ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଜାଲରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | , ଯଦି ସେମାନେ ଶୟତାନର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ମାନନ୍ତି ନାହିଁ, ଯିଏ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଗଣ୍ଠିରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ମୁଁ ଦୂତମାନଙ୍କର ସେନା ପଠାଇଛି, ଯିଏ ମୋର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବେ, ସେମାନଙ୍କୁ ଘେରି ରହିଥିବା ଫାନ୍ଦରୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ। ”

“ଯେତେବେଳେ ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ ମୁଁ ମନୁଷ୍ୟର ଭୟକୁ ଥରେ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ପୃଥିବୀର ଏହି ଦୂତମାନଙ୍କୁ ପଠାଇବି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପବିତ୍ର ଦୂତ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ପବିତ୍ର ରୋଜାରୀ ରଖିଛନ୍ତି, ଭୂତମାନଙ୍କୁ ତଡ଼ି ଦେବା, ମୋ ଲୋକଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁକ୍ତ କରିବା, କାରଣ ମାନବଜାତି ଯୁଦ୍ଧ ଆଡକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ମାନବିକତା ଭୟଭୀତ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ସେମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ”

“ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବର ଲୋକମାନେ : ଜାଗ୍ରତ ହୁଅ, କାରଣ ତୁମର ସ୍ୱାଧୀନତା ଏକ ଯୁଦ୍ଧରେ ହଜିଯିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରାଣକୁ ସେମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ମୁଁ ତୁମକୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ମୋର ଚେତାବନୀକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦେଇଛ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି। ”

“ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦୁନିଆ ଭୟଭୀତ ହେବ, କାରଣ ଏକ ବଡ଼ ଆଷ୍ଟେରଏଡ୍ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ଆସୁଛି ଯାହା ଦ୍ people ାରା ଲୋକମାନେ ଜାଗ୍ରତ ହେବେ ଯେ ମୋର ଶବ୍ଦ ଜଗତକୁ ସତ ଏବଂ ଯଦି ମୋ ପିଲାମାନେ ପବିତ୍ର ରୋଜାରୀ ଗ୍ରହଣ ନକରନ୍ତି , ତେବେ ବିଶ୍ୱ ଚକିତ ହୋଇଯିବ। ”

“ ଫ୍ରାନ୍ସ, ଜର୍ମାନୀ ଏବଂ ଉତ୍ତର ଦେଶରେ ମୁକ୍ତ ବିଶ୍ୱ ଆଡକୁ ଗତି କରିବାକୁ Russia ଷ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି । ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କର | ପବିତ୍ର ଦୂତମାନଙ୍କର ନଅଟି ଠାକୁର ଏବଂ ବିଶେଷ ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦେଶର ଦୂତଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଅନ୍ଧକାର ଦିନ ପାଖେଇ ଆସୁଛି | ଡିସେମ୍ବର 8 ବିଶ୍ world ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ, କାରଣ ମାନବଜାତି ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ସମୟ ସରିଯାଉଛି, କାରଣ ମାନବଜାତି ଆଗାମୀ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ରକ୍ତପାତରେ ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଥିବେ। ”

” Antichrist ରେ ଅଛି Rome ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ନୁହେଁ, କାରଣ ବିଶ୍ୱ ପ୍ରଥମେ ଯୁଦ୍ଧରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ”

“ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଠାରେ ଶହ ଶହ ବାର୍ତ୍ତା ଅଛି, କାରଣ ସେମାନେ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି ତାହା ବୁ to ିବା ପାଇଁ ମୁଁ ନିଜକୁ ବିଶ୍ୱକୁ ଶେଷ ଦୃଷ୍ଟି ଦେଇଛି | ମୋର ପିଲାମାନେ, ଦୁନିଆରେ ତୁମର ସ୍ଥାନ ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କର, କାରଣ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ସମୟ ତୁମ ପଥରେ ଗତି କରୁଛି। ”

“ ତାଇୱାନର ମୋର ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନମାନଙ୍କୁ : ଆଗାମୀ ଦିନ ଏବଂ ମାସକୁ ଭୟ କର ନାହିଁ – ଯଦିଓ ଚୀନ୍ ତୁମର ଅସ୍ତିତ୍ threat ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରେ, କାରଣ ତୁମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ନିଜକୁ ମୋର ine ଶ୍ୱରୀୟ ମୁଖରେ ସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯଦିଓ ତୁମକୁ ନିଆଯାଇପାରେ, ମୋ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ତୁମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର, କାରଣ ଚୀନ୍ ସହିତ ତୁମର ସଂଯୋଗ , ଯଦିଓ ଅଲଗା ହୋଇଯାଏ, ଉଦ୍ଧାର ହେବ | ଅଛି ପବିତ୍ର Rosary ଗୋଷ୍ଠୀସମୂହ ପାଇଁ ସୃଷ୍ଟି ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ଚୀନ , କାରଣ ଚୀନ ସମସ୍ତ ର ଛାଟ ହେବ ଏସିଆ । କଠିନ ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ଆମେରିକା ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଚୀନ୍ ଠାରୁ ନିଜକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ ଏବଂ ଆମେରିକାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଦୁ suffering ଖ ଆଣିବ। ”

“ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହେବାର ବିପଦ ରହିଛି। ଫ୍ରାନ୍ସରୁ ବୁଡ଼ାଜାହାଜ ନିର୍ମାଣ ନକରିବାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏକ ଭୁଲ କରିଥିଲା , କାରଣ ଏହା ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ବିଳମ୍ବ ହେବ। ”

ଆଫ୍ରିକା ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆମେରିକା ମାଳଦ୍ୱୀପ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଏହି ଦେଶଗୁଡ଼ିକରେ କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ”

“ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଉ କ’ଣ କହିପାରେ, କିନ୍ତୁ ine ଶ୍ୱରୀୟ ପ୍ରେମର ବିଡ୍ – ପବିତ୍ର ରୋଜାରୀ ନେବାକୁ , କାରଣ ଏହି ପ୍ରାର୍ଥନାରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ସୁରକ୍ଷା ରହିଛି, ବିଶେଷ କରି ଏହି ସମୟରେ, କାରଣ ପ୍ରେମର ବିଡ୍ସ | ମନ୍ଦ ଶକ୍ତିଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ଧ କର ଏବଂ ମାନବଜାତିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାର ଶକ୍ତି ହ୍ରାସ କର। ”

“ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ମାନବଜାତି ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ବର୍ଷ ବାକି ଅଛି, କାରଣ କ୍ରୁଶ ବହୁତ ଭାରୀ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସବୁକିଛି ହଜିଯାଏ ସେତେବେଳେ ମାନବଜାତି ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଫେରିବେ | କିନ୍ତୁ ଏହା ଜାଣ, ଶୟତାନର ସମୟ ସରିଯାଉଛି ଏବଂ ସେ ପୁନର୍ବାର ନର୍କରେ ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଯେତେ ଆତ୍ମାଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ”

“ପୁନର୍ବାର  Read ନ୍ତୁ, ମୋର ପିଲାମାନେ, ଲା ସାଲେଟ୍ର ବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ସେହି ଦିନଠାରୁ ମାନବଜାତିଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅନେକ ବାର୍ତ୍ତା, କାରଣ ମାନବଜାତି ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମେ ଯାହା କହିଛୁ ତାହା ପୂରଣ କରୁଛନ୍ତି।”

ଜାପାନ ଏବଂ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ହିଂସାତ୍ମକ ଭୂକମ୍ପ ଆସିବ ଏବଂ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ପର୍ବତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବ ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରାଣ ହରାଇବେ। ”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ସାହସ କରେ, କାରଣ ମୋର ପବିତ୍ର ମାତା ଏବଂ ମୁଁ ତୁମ ଡାକକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ସର୍ବଦା ତୁମ ପାଖରେ ଥା’ନ୍ତି | ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ ଯେ ମୁଁ, ତୁମର ଭଗବାନ ଏବଂ ତ୍ରାଣକର୍ତ୍ତା, ତୁମର ଡାକ ସବୁବେଳେ ଶୁଣେ | ”

“ଏବଂ ତୁମେ, ମାନବଜାତି ପାଇଁ ମୋ ମୂଲ୍ୟବାନ ପଥର ପରିତ୍ରାଣ, ତୁମର ସମୟ ଏବଂ ପବିତ୍ର ରାଜତନ୍ତ୍ର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସମ୍ମାନିତ ହେବ ଏବଂ ଭଲ ପାଇବ – ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ, କାରଣ ତୁମର ସମୟ ଅତି ନିକଟତର | ମୁଁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ ତୁମେ ଏବଂ ମୋର ପବିତ୍ର ହୃଦୟରୁ ତୁମକୁ ଚୁମ୍ବନ କର: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍ ମୁଁ ତୁମକୁ ମୋର ପବିତ୍ର ମାତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଛାଡି ଦେଉଛି: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ଆମର ଲେଡି : “ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର ୱିଲିୟମ୍ ଏବଂ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରୁଛି: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

“ଆଜି ମୋର ପବିତ୍ର ପର୍ବ ଦିନ – ଯେଉଁ ଦିନ ମୋ ପିଲାମାନେ ମୋତେ ରୋଜାରୀର ଆମ ଲେଡି ଭାବରେ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି | ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ଆଜି, ପର୍ବ ହେତୁ, ମୁଁ ମୋର ine ଶ୍ୱରୀୟ ପୁତ୍ର ଯୀଶୁଙ୍କ ସହିତ, ମୋର ପବିତ୍ର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭୂତମାନଙ୍କ ଫାନ୍ଦରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାକୁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଅଠରଶହ ଦୂତ ପଠାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରେ | ଏହି ଦୂତମାନେ ଦୁନିଆର ଅଭିଜିତଙ୍କ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ, ଯାହା ସେମାନେ ନିଜେ ରଖିଥିବା ରାସ୍ତାକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବେ | ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ଏହା ପବିତ୍ର ଦୂତମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ହେବ |ସତ୍ୟର ରାସ୍ତା ଶୁଣିବାର ସମୟ ହୋଇଥିବାରୁ ଜଗତ ବଦଳିଯିବ | ଦୁନିଆରେ ଥିବା ଅନେକ ଦର୍ଶକ ମାନବଜାତି ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବାର୍ତ୍ତା ଗ୍ରହଣ କରିବେ, ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ – ସେମାନଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ, ଯାହା ଦ୍ mankind ାରା ମାନବଜାତି କ’ଣ ଘଟିବ ସେ ବିଷୟରେ ଅବଗତ ହେବେ। ”

“ ଭାରତ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଆମେ ସ୍ୱର୍ଗର ଯୋଜନା କରିଛୁ ଯେ ଭାରତର ପିଲାମାନେ ପ୍ରକୃତ ବିଶ୍ୱାସକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ ଏବଂ ସେହି ଦେଶମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ହେବେ, ଯେଉଁମାନେ ଚୀନ୍ ସେନା ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | । ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନଗଣ, ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ କିଛି ତିଆରି ହେଉଛି। ”

“ଶୀଘ୍ର, ମୋ ପୁଅ, ଭାଇରସ୍ ହ୍ରାସ ପାଇବ, ଯଦିଓ ସେମାନେ ଭୁଲ medicine ଷଧ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଭାଇରସ୍ ଅଛି ଯାହା ଏକ ପି generation ଼ି ଉପରେ ଭ୍ରମିତ ହୋଇଥିବ, କାରଣ ଶୟତାନ ମନୁଷ୍ୟକୁ ଅନ୍ଧ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ତେଣୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର, ମୋର ମଧୁର ପିଲାମାନେ। ”

“ଏବଂ ତୁମ ପାଇଁ, ମୋର ପ୍ରିୟ ହ୍ୱାଇଟ୍ ରକ୍ – ତୁମର ସମୟ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଆସୁଛି | ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ଆମର ଇଚ୍ଛା ଯେ ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦଣ୍ଡ ପାଇଁ ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ବିଶ୍ୱ ଭ୍ରମଣ କରିବେ | ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ, କାରଣ ତୁମେ ଯାହା କରୁଛ ସେଥିରେ ମୋର ହାତ ଅଛି ଏବଂ ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରୁଛ | ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

“ମୋର ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସନ୍ତାନଗଣ, ବଳିଷ୍ଠ ରୁହ ଏବଂ ପବିତ୍ର ରୋଜାରୀ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ରୁହ : ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍ : ଆମ ଲେଡି ମୋତେ କପାଳରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଯୀଶୁଙ୍କ ନିକଟକୁ ଫେରିଗଲେ | ଉଭୟ କ୍ରସରର ଚିହ୍ନ ତିଆରି କରନ୍ତି:

ଆମର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଆମର ଲେଡି : “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍ : ଯୀଶୁ ମୋ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ | ସେ ରାଜକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କଲେ: +

______________________________________________________________

This entry was posted in ଓଡ଼ିଆ, and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.