Petrus Romanus, 29 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021

______________________________________________________________

ସାଧୁ ମାଇକେଲ୍, ଗାବ୍ରିଏଲ୍ ଏବଂ ରାଫେଲ୍ |

29 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021

ଆଜି, ମୋର ପ୍ରିୟ ଆତ୍ମା ​​ଯୀଶୁ, ଆମର ସ୍ନେହୀ ତ୍ରାଣକର୍ତ୍ତା | ଆମର ପ୍ରିୟ ଆର୍କେଞ୍ଜେଲ୍ସର ପର୍ବ: ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲ, ସେଣ୍ଟ ଗାବ୍ରିଏଲ ଏବଂ ସେଣ୍ଟ ରାଫେଲ |

ସମସ୍ୟାଜନିତ କୋଭିଡ -19 ଦ୍ୱାରା ବିଶ୍ୱ କ୍ରୁଶବିଦ୍ଧ ହୋଇଛି , ଯାହା ସରକାରଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତା ହେତୁ ମାନବଜାତିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଉଛି, ଯାହା ମାନବିକତାକୁ ମାନବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରୁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛି ଏବଂ ମାନବଜାତିର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାକୁ ଛାଡି ଦେଇଛି। ଯୀଶୁଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କର, କିନ୍ତୁ ମନୁଷ୍ୟର ସତ୍ୟକୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ଅସମର୍ଥତାର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଅନୁସରଣ କର |

ମାନବଜାତିକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ, ମୁଁ ic ଷଧ , ଆଇଭର୍ମେକ୍ଟିନ୍ କିମ୍ବା ହାଇଡ୍ରୋକ୍ସିଚ୍ଲୋରୋକାଇନ୍ କୁ ସୁପାରିଶ କରେ | ମୁଁ ସୁପାରିଶ କରୁଛି ଯେ ଆପଣ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଦ୍ offered ାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ication ଷଧ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଆଜି, ମହାନ ଆର୍ଚେଞ୍ଜ୍ ପର୍ବରେ, ମୁଁ ଅନୁରୋଧ ଯେ ତୁମେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣ, କାରଣ ଖ୍ରୀଷ୍ଟଧର୍ମ God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ଲୋକ ଏବଂ ରୋମାନ୍ କ୍ୟାଥୋଲିକ୍ ଏବଂ ଆପୋଷ୍ଟୋଲିକ୍ ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ଧ୍ୱଂସ କରିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି |

ଯେହେତୁ ଆପଣ ପୋପ୍ ବେନେଡିକ୍ଟଙ୍କ ରାଜକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି, (ଏମେରିଟସ୍) ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା – ତାଙ୍କ ସମୟ ଅତି ନିକଟତର | Russia  ଏବଂ ଚୀନ୍‌ର ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ , କାରଣ ପୋପ୍ ବେନେଡିକ୍ଟ ରୋମ ଛାଡିବା ପରେ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସମୟ ଆସିଛି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ, ୱିଲିୟମ୍ ଜନ୍ ବାପ୍ତିସ୍ମ କୋଷ୍ଟେଲିଆ, ଖ୍ରୀଷ୍ଟ ଚର୍ଚ୍ଚର ଫାଇନାଲ୍ ଭିକାର୍ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବି, ଯେପରି ମୁଁ କରିବି ପୋପ୍ ପିଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା – ଲିଟିଲ୍ ଅବ୍ରହାମ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା |

ମୁଁ ମୋର ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ହଜିଯାଇଥିବା କିମ୍ବା ହତାଶ ନହେବାକୁ କହୁଛି, କାରଣ Jesus ଶ୍ବର ଏବଂ ମରିୟମ, ଯୀଶୁଙ୍କ ମାତା ଆମ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ, ତେଣୁ ହୃଦୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ସମୟରେ ବିଶ୍ Ill କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଇଲୁମିନିଟି ଏବଂ ଅଭିଜିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି – ଏବଂ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଖ୍ରୀଷ୍ଟଧର୍ମ | କିନ୍ତୁ ଭଗବାନ ସତ୍ୟର ସେନାକୁ ସଂଗଠିତ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା 50 ନିୟୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସମୟ ଗଡିବା ସହିତ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ମୋର ପ୍ରିୟ ଲୋକମାନେ, ସାହସ କର ଏବଂ God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ମଙ୍ଗଳ ଉପରେ ବିଶ୍ trust ାସ କର, କାରଣ ମାନବିକତା ଅନ୍ଧ ହୋଇଯାଉଛି – କିନ୍ତୁ God ଶ୍ବର ତାଙ୍କ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ତମତାରେ ତୁମ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି | ଭଗବାନ ଫରାସୀ ରାଜକୁ ବଂଚାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ଜଣେ ଭଲ, ପବିତ୍ର ମଣିଷ ଏବଂ ମୋ ସହ ମିଶି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେଣୁ ଦୟାକରି ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ଭଗବାନ ସମଗ୍ର ଜଗତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ଏବଂ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ନିଜ ଅଧୀନକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆଣ୍ଟ୍ରିଷ୍ଟଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥର ଖ୍ରୀଷ୍ଟଧର୍ମର ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ଅଛି | , ତେବେ ଏହା ହଠାତ୍ ଶେଷ ହେବ | ଆମେ ଆଶା କରିପାରିବା ସମୟ 2022 ରୁ 2030 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହେବ | ଅବଶ୍ୟ ଆମେ ପ୍ରକୃତ ସମୟ ଜାଣିନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଜାଣୁ, ଖ୍ରୀଷ୍ଟଧର୍ମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଜତ୍ୱ ଚେତାବନୀ ହେବାର ଛଅ ସପ୍ତାହ ପରେ , ଯାହା ଆମେ ପୋପ୍ ବେନେଡିକ୍ଟ (ଏମେରିଟସ୍) ରୋମ ପଳାଇବା ପରେ ଆଶା କରୁ |

ରାଜତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅବଶିଷ୍ଟ ଚର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛୁ , ତେଣୁ ଦୟାକରି ତୁମ ପ୍ରାର୍ଥନାରେ ଆମକୁ ମନେରଖ |

ଭଗବାନ ତୁମକୁ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି | ଶୟତାନ ମୋ ଉପରେ ରଖିଥିବା ଶୃଙ୍ଖଳରୁ ମୋର ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଦୟାକରି ପ୍ରାର୍ଥନା କର, ଯାହାଫଳରେ ମୁଁ ଭାଟିକାନ୍ ସ୍ଥାପନ କରି ଫିଲିପାଇନ୍ସକୁ ଯାଇ ଚର୍ଚ୍ଚର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇପାରିବି | ପ୍ରାର୍ଥନା କର ଯେ ଏହା ଅସମ୍ଭବ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ସିଙ୍ଗାପୁର ଏବଂ ଜର୍ମାନୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ ଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବି | ଚର୍ଚ୍ଚର ସମର୍ଥନ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ରାଜତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର |

ମୋର ପ୍ରିୟ ଲୋକ, ବିଶ୍ faith ାସ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଭଗବାନ ଏବଂ ଆମର ପବିତ୍ର ମାତା ମରିୟମଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ trust ାସ କରନ୍ତୁ , କାରଣ ଆମର ଲେଡିଙ୍କ ବିଜୟ ଅତି ନିକଟ ଅଟେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ସମସ୍ତ ଗ୍ରେସ୍, କୋ-ରେଡମେଟ୍ରିକ୍ସ ଏବଂ ଆଡଭୋକେଟ୍ କ୍ରାଉନ୍ ମେଡିଆଟ୍ରିକ୍ସ ହେବେ , କାରଣ ସମସ୍ତ ଚମତ୍କାର | ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବ | ମୋ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ ମନେରଖ | ମୁଁ ଯୀଶୁଙ୍କୁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରିବାକୁ କହୁଛି: + ଯେପରି ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରିବି: +

ଯୀଶୁ ଏବଂ ମରିୟମ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ |

ୱିଲିୟମ୍ ଜେ କୋଷ୍ଟେଲିଆ,

ଆର୍କବିଶପ୍ |

______________________________________________________________

This entry was posted in ଓଡ଼ିଆ, and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.