Petrus Romanus, २ September सेप्टेम्बर २०२१

______________________________________________________________

संतहरु माइकल, गेब्रियल र राफेल को पर्व

२ SE सेप्टेम्बर २०२१

हाम्रो प्रभु र हाम्रो श्रीमती : “पिता र पुत्र र पवित्र आत्मा को नाम मा। आमेन। हामी तिमीलाई अभिवादन गर्दछौं, हाम्रा सर्वोच्च पुत्रको प्यारो छोरा! “

विश्व समस्याग्रस्त कोविड १ by द्वारा क्रूसमा टाँसिएको छ , जसले सरकारको कमजोरीको कारणले मानव जाति बन्द गर्न बाध्य बनाइरहेको छ , जसले मानव जातिलाई मानव प्रतिक्रियाहरु बाट बन्द गर्न अनुमति दिएको छ, जसले मानव जातिलाई मानव नेतृत्वको नेतृत्व गर्न छोडेको छ, जो गर्दैनन्। येशूको पछि लाग्नुहोस्, तर सत्यलाई चिन्न मानिसको असमर्थताको कमजोरीको अनुसरण गर्नुहोस्।

मानव जातिलाई मद्दत गर्न, म औषधि, Ivermectin वा Hydroxychloroquine सिफारिस गर्दछु । मँ सिफारिश गर्दछु कि तपाइँ प्राधिकरणहरु द्वारा प्रस्तावित औषधि स्वीकार नगर्नुहोस्।

आज, महान प्रधान दूतहरुको पर्व मा, मँ सोध्छु कि तपाइँ धेरै ध्यान दिएर सुन्नुहोस्, किनकि एन्टिक्राइस्ट परमेश्वरका मानिसहरु र रोमन क्याथोलिक र अपोस्टोलिक चर्च लाई नष्ट गर्न को लागी आफ्नो चाल बनाइरहेको छ।

जसरी तपाइँ पोप बेनेडिक्ट को शासनकाल जान्नुहुन्छ, (एमेरिटस) को रूप मा जानिन्छ – उनको समय धेरै नजिक छ। रूस र चीन को आन्दोलन को लागी एक आँखा खुला राख्नुहोस् , एक पटक पोप बेनेडिक्ट रोम छोडे पछि तपाइँ जान्नुहुनेछ कि समय आइसकेको छ जब म, विलियम जोन ब्याप्टिस्ट कोस्टेलिया, क्राइस्ट चर्च को अन्तिम उपाध्यक्ष को रूप मा लिन्छु, मँ गर्नेछु। पोप पीटर द्वितीय को रूप मा परिचित – यो पनी अब्राहम द्वितीय को रूप मा जानिन्छ ।

मँ मेरा प्यारा बच्चाहरु लाई हराउन वा तल महसुस नगर्न को लागी सोध्छु, किनकि भगवान र मरियम, येशूकी आमा, हामी माथि हेरिरहनुहुनेछ, त्यसैले हार नमान्नुहोस्। यस समय संसार इलुमिनाटी र अभिजात वर्ग द्वारा केहि हद सम्म नियन्त्रण गरीएको छ – र यति धेरै, ख्रीष्ट विरोधी । तर भगवान सत्य को सेना संग संगठित गर्दै हुनुहुन्छ, जो ५० मिलियन बलियो छ र समय को प्रगति संगै बलियो हुनेछ।

मेरा प्रिय मानिसहरु, भगवान को भलाइ मा साहस र भरोसा लिनुहोस्, किनकि मानव जाति अन्धा बन्दैछ – तर भगवान आफ्नो शक्ति र भलाइ मा तपाइँलाई हेरिरहनुभएको छ। भगवान फ्रान्सेली राजा उठाउनुभएको छ र उहाँ बिस्तारै काम गर्दै हुनुहुन्छ। उहाँ एक राम्रो, पवित्र मानिस हुनुहुन्छ र मसँग मिलेर काम गर्नुहुन्छ, त्यसैले कृपया यो नबिर्सनुहोस् कि भगवानले सारा संसारलाई नियन्त्रण गर्नुहुन्छ र एन्टिक्राइस्टलाई सारा संसारमा कब्जा गर्ने आफ्नो योजना पूरा गर्न अनुमति दिइरहनुभएको छ, तर यस समय ख्रीष्ट विरोधीको एक निश्चित समय छ , तब यो अचानक अन्त्यमा आउनेछ। हामी आशा गर्न सक्छौं कि समय २०२२ बाट बर्ष २०३० सम्म हुनेछ । निस्सन्देह हामी सही समय थाहा छैन, तर यो जान्दछौं, कि ख्रीष्ट विरोधीको पूर्ण शासन महान चेतावनी पछि छ हप्ता हो , जुन हामी पोप बेनेडिक्ट (एमेरिटस) रोम भागे पछि आशा गर्दछौं।

सम्राट र म अब अवशेष चर्च को तयारी गरीरहेका छौं, त्यसैले कृपया हामीलाई तपाइँको प्रार्थना मा याद गर्नुहोस्।

भगवानले तपाइँलाई बिर्सनुभएको छैन, तर धेरै प्रार्थनाहरु को लागी सोध्दै हुनुहुन्छ। कृपया शैतानले मलाई लगाएको चेन बाट मेरो रिहाई को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् ताकि म भ्याटिकन को स्थापना गर्न र चर्च को नेतृत्व गर्न फिलिपिन्स जान सक्छु । प्रार्थना गर्नुहोस् कि म सिंगापुर र जर्मनी र धेरै अन्य देशहरु को यात्रा गर्न को लागी यो असंभव हुनु भन्दा पहिले सक्षम हुनेछु । मोनार्क को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् जो चर्च को समर्थन को जरूरत छ।

मेरो प्यारो मानिसहरु, विश्वास गुमाउनु छैन, तर भगवान र हाम्रो पवित्र आमा, मरियम मा भरोसा, किनभने हाम्रो लेडी को विजय धेरै नजिक छ, जब उनी सबै अनुग्रह, सह-मोचन र अधिवक्ता को मध्यस्थता क्राउन हुनेछ , किनकि सबै चमत्कारहरु को लागी छन्। धेरै छिटो हुन्छ। मेरो लागी पनि प्रार्थना गर्न सम्झनुहोस्। म येशूलाई आशिष् दिन चाहन्छु: + जसरी म तिमीलाई आशिष् दिनेछु: +

येशू र मरियमले आशीर्वाद दिनुहोस् +

विलियम जे कोस्टेलिया,

आर्कबिशप

______________________________________________________________

This entry was posted in नेपाली and tagged . Bookmark the permalink.