Petrus Romanus, October अक्टोबर २०२१

______________________________________________________________

विलियम कोस्टेलिया को लागी हाम्रो महिला द्वारा सन्देश दिइएको छ

7 अक्टूबर 2021

हाम्रो प्रभु र हाम्रो श्रीमती : “पिता र पुत्र र पवित्र आत्मा को नाम मा। आमेन। हामी तिमीलाई अभिवादन गर्दछौं, हाम्रा सर्वोच्च पुत्रको प्यारो छोरा! “

विलियम : येशू पहिले बोल्नुहुन्छ।

हाम्रा प्रभु : “मँ तिमीलाई नमस्कार गर्दछु, पृथ्वीमा मेरो घरको मेरो प्यारो भावी विकर! आज मेरो पवित्र आमा, मरियम को पर्व हो – एक चाड जो धेरै महत्त्वपूर्ण छ। जसरी तपाइँ देख्न सक्नुहुन्छ, मेरो बच्चा, एन्जिल्स को नौ Choirs तपाइँको अगाडि फैलिएको छ, उनीहरु पृथ्वी मा मार्च को लागी तैयार छन्, जो अरबौं राक्षसहरु संग दलदल छ, जो उनीहरु लाई के आउन को लागी डर मा मानिसहरु लाई फँसेको छ। , यदि उनीहरु दुष्ट एक को निर्देशन को पालन गर्दैनन्, जो एक कडा गाँठो मा उनीहरुलाई clasped छ। तर यसको कारण यो हो कि मैले एन्जिल्सको सेना पठाएको छु, जो मेरा मानिसहरुको रक्षा गर्नेछन्, उनीहरुलाई घेरा हालेको पासो बाट मुक्त गर्न। “

“जब यो सन्देश पूरा भयो मँ यी स्वर्गदूतहरु लाई एक पटक र सबै को लागी मानव जाति को डर मुक्त गर्न को लागी विश्व भर मा पठाउनेछु। प्रत्येक पवित्र स्वर्गदूत उनीहरु मा पवित्र माला राक्षसहरु लाई बाहिर निकाल्न को लागी, मेरा मानिसहरु लाई अहिले को लागी मुक्त गर्न को लागी छ, किनकि मानव जाति युद्ध तिर जाँदैछ। मानव जाति डराएको छ, तर उनीहरु विश्वास गर्दैनन् कि यो हुन लागेको छ। ”

” मध्य पूर्वका जनताहरु: उठ्नुहोस्, किनकि तपाइँको स्वतन्त्रता एक युद्धमा हराउने छ जुन लाखौं आत्माहरु लाई उनीहरुको मृत्यु को लागी आकर्षित गर्दछ। मैले तिमीलाई धेरै बर्षदेखि चेतावनी दिएको छु, तर तिमीले मेरो चेतावनीलाई एक तरफ राखेका छौ, तर अब समय आएको छ।

“धेरै चाँडै संसार भय मा राखिनेछ, किनकि एक ठूलो क्षुद्रग्रह तपाइँको बाटो आउँदैछ कि मानिसहरुलाई जगाउन को लागी संसार मा मेरो शब्दहरु साँचो छन् र जब सम्म मेरा बच्चाहरु पवित्र माला ग्रहण गर्दैनन् , संसार स्तब्ध हुनेछ। “

” रूस फ्रान्स, जर्मनी र उत्तरी देशहरुमा स्वतन्त्र संसार तिर एक कदम बनाउन को लागी तयार छ । आफैलाई तयार, प्रिय बच्चाहरु। पवित्र एन्जिल्स को नौ Choirs र विशेष गरी प्रत्येक देश को परी को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि कालो दिनहरु आउँदैछन्। डिसेम्बर the बिश्वको लागी एक बिशेष दिन हो, किनकि मानव जातिले यो बुझ्नेछन् कि समय समाप्त भैरहेको छ, किनकि मानव जातिले आउँदो घटनाहरुलाई परिवर्तन गर्न सक्दैन, जहाँ तपाइँ संसारलाई धेरै मानिसहरु द्वारा रक्तपातले ढाकिएको देख्नुहुनेछ।

“द एटिक्राईष्ट छ रोम लैजान तयार छ। यो अहिले सम्म पूर्ण समय छैन, किनकि संसार पहिले युद्ध मा हुनु पर्छ।

“अब सयौं सन्देशहरु छन्, किनकि मैले संसारलाई उनीहरु कहाँ छु भन्ने महसुस गर्नको लागी आफैंलाई अन्तिम नजर दिएकी छु। तयार हुनुहोस्, मेरा बच्चाहरु, तपाइँको ठाउँहरु र संसार मा समुदायहरु, किनकि धेरै गम्भीर समयहरु तपाइँको बाटो जाँदैछन्।

” ताइवानका मेरा प्यारा छोराछोरीलाई : अबको दिन र महिना नडराउनुहोस् – भले चीनले तपाइँको अस्तित्वलाई खतरामा पारेको हो, किनकि तिमीहरु मध्ये धेरैले आफैंलाई मेरो ईश्वरीय मुहारमा दिएका छौ र जे भए पनि तिम्रो कब्जामा लिन सक्छौ, तिम्रो लागी मेरो माया मा भरोसा छ, किनभने चीन को लागी तपाइँको जडान , भले ही अलग राखीयो, बचाईनेछ। नै पवित्र माला समूह लागि गठन र प्रार्थना चीन किनभने चीन सबै को महामारीले हुनेछ, एशिया । कडा प्रार्थना गर्नुहोस्, किनकि संयुक्त राज्य अमेरिका आउनेछ, तर यो आफैं चीन बाट पिटाइनेछ , संयुक्त राज्य अमेरिका को जनता को लागी ठूलो पीडा ल्याउने “

” अष्ट्रेलिया को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि अष्ट्रेलिया आक्रमण को खतरा मा छ। अष्ट्रेलियाले फ्रान्सबाट पनडुब्बी नबनाउने गल्ती गर्यो , किनकि यसले दुबै संलग्नता राख्नु पर्ने थियो र यो आफैंलाई बचाउन धेरै ढिलो हुनेछ।

” अफ्रिका र दक्षिण अमेरिका को महाद्वीप को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि साम्यवाद यी देशहरुमा फस्टाउँदैछ।”

“मेरा बच्चाहरु, मेरा बच्चाहरु, म तिमीलाई के भन्न सक्छु, तर ईश्वरीय प्रेम को मोतीहरु उठाउन को लागी – पवित्र माला , किनकि यो प्रार्थना तिमीहरु मध्ये प्रत्येक को लागी ठूलो सुरक्षा छ, विशेष गरी यस समयमा, किनभने माया को मोती। दुष्ट शक्तिहरुलाई अन्धा र मानव जाति संग हस्तक्षेप गर्न को लागी उनीहरुको शक्ति घटाउनुहोस्।

“मेरा बच्चाहरु, त्यहाँ मानवता को लागी केहि बर्ष मात्र बाँकी छ, किनकि क्रस धेरै भारी छ र मानवजाति भगवान को लागी जब सबै हराएको जस्तो लाग्छ। तर यो जान्नुहोस्, कि शैतानको समय समाप्त भैरहेको छ र उनी फेरि नरक मा राख्नु भन्दा पहिले उनी सकेसम्म धेरै आत्माहरु लाई कब्जा गर्न को लागी कोशिश गरीरहेछन्।

“फेरि पढ्नुहोस्, मेरा बच्चाहरु, La Salette बाट सन्देशहरु र तब देखि मानवजाति लाई दिइएका धेरै सन्देशहरु, किनकि मानव जाति बिस्तारै हामीले भनेको सबै पूरा गरीरहेछ।”

” जापान र इन्डोनेसिया को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि त्यहाँ हिंसात्मक भूकम्प आउनेछ र इन्डोनेसिया को पहाडहरु धेरै चाँडै बिस्फोट हुनेछ र धेरै आत्माहरु हराए।”

“मँ तिमीलाई माया गर्छु, मेरा प्यारा बच्चाहरु र साहस लिनुहोस्, किनकि मेरी पवित्र आमा र म सधैं तपाइँको कल को लागी पर्खिरहेका छौं। म तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु: पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन। र म ढुक्क हुनुहोस्, तपाईंको भगवान र मुक्तिदाता, सधैं तपाईंको पुकार सुन्नुहोस्।

“र तपाइँ, मानव जातिको लागि मुक्ति को मेरो बहुमूल्य चट्टान, तपाइँको समय र पवित्र सम्राट को चाँडै सम्मान र माया गरिनेछ – धेरै चाँडै – सारा संसार मा, किनकि तपाइँको समय धेरै नजिक छ। म आशीर्वाद दिन्छु। तपाइँ र मेरो पवित्र हृदय बाट चुम्बन: पिता र पुत्र र पवित्र आत्मा को नाम मा। आमेन। मँ तिमीलाई मेरो पवित्र आमाको हातमा छोड्छु: पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन। ”

हाम्रो महिला : ” मँ तिमीलाई नमस्कार गर्छु, मेरो प्यारो छोरा विलियम र म तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु: पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन। ”

“आज मेरो पवित्र पर्व दिन हो – एक दिन जब मेरा बच्चाहरु मलाई माला को हाम्रो महिला को रूप मा सम्मान । मेरो प्यारो छोरा, आज, पर्व को कारण, म मेरो ईश्वरीय पुत्र येशू संग, सारा संसार मा अठारह सय स्वर्गदूतहरु पठाउन चाहन्छु कि राक्षसहरुको पासो को बिरूद्ध मेरो पवित्र जनता को रक्षा गर्न को लागी युद्ध गर्न। यी स्वर्गदूतहरु संसार को कुलीन को योजना कोर्नेछन्, उनीहरुलाई बाटोमा उनीहरु आफैंले राखेका छन् भन्ने महसुस गराउन। यसको लागी मेरो प्यारो छोरालाई प्रार्थना गर्नुहोस्, किनकि यो पवित्र स्वर्गदूतहरु को माध्यम बाट हुनेछसंसार बदलिनेछ, किनकि यो समय हो कि सत्य को बाटो सुन्नु पर्छ। संसारमा रहेका धेरै दर्शकहरु लाई मानव जाति को लागी विशेष सन्देशहरु प्राप्त हुनेछन्, ती सबैलाई तयार गर्न को लागी – उनीहरुलाई आउँदै गरेको युद्ध को लागी तयार गर्न को लागी, ताकि मानवजाति के हुन को लागी सचेत बन्नेछ।

” भारत को लागी प्रार्थना गर्नुहोस् , किनकि हामी स्वर्ग मा यो योजना छ कि भारत का बच्चाहरु साँचो आस्था मा रूपान्तरण गर्न को लागी तैयार हुनेछन् र ती देशहरु मध्ये एक हुनेछन् जो साँचो आस्था मा रूपान्तरित हुनेछन, किनकि उनीहरु चिनियाँ सेना द्वारा सामना गरिनेछ। । प्रार्थना, प्यारा बच्चाहरु, किनकि धेरै बनाउन को लागी अब छ।

“चाँडै, मेरो छोरो, भाइरस कम हुनेछ, यद्यपि उनीहरु गलत औषधि को उपयोग गरे, तर त्यहाँ धेरै अन्य भाइरसहरु छन् कि एक पुस्ता मा राखिएको छ कि भ्रामक भएको छ, किनकि दुष्ट एक अन्धा मानव जाति चाहान्छ, त्यसैले प्रार्थना, मेरा प्यारा बच्चाहरु। “

“र तपाइँको लागी, मेरो प्यारो व्हाइट रक – तपाइँको समय धेरै छिटो आउँदैछ। परेशान नहुनुहोस्, किनकि यो हाम्रो इच्छा हो कि तपाइँ आउँदै गरेको सजाय को लागी यो तयार गर्न को लागी संसार यात्रा गरी रहनुहुनेछ । म तिमीलाई माया गर्छु र तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु: पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन। परेशान नहुनुहोस्, किनकि मेरो सबै हातमा मेरो हात छ र तपाइँ मलाई धेरै खुशी पार्दै हुनुहुन्छ। म तिमीलाई आशीर्वाद दिन्छु: पिता र पुत्र र पवित्र आत्माको नाममा। आमेन। ”

“बलियो रहनुहोस्, मेरा वफादार बच्चाहरु र पवित्र माला को वफादार रहनुहोस् : बुबा र पुत्र र पवित्र आत्मा को नाम मा। आमेन। ”

विलियम : हाम्रो लेडी मलाई निधार मा चुम्बन र येशू को लागी फिर्ता जान्छ। दुबै क्रस को चिन्ह बनाउनुहोस्:

हाम्रो प्रभु र हाम्रो श्रीमती : “पिता र पुत्र र पवित्र आत्मा को नाम मा। आमेन। ”

विलियम : येशू मसँग निजी कुरा गर्नुभयो। उनले राजालाई आशीर्वाद दिए: +

______________________________________________________________

This entry was posted in नेपाली and tagged . Bookmark the permalink.