Petrus Romanus, 1 листопада 2021 року

______________________________________________________________

НАШ ГОСПОДЬ і БОГАТОРІЦЯ : «Благословляємо тебе, наш святий сину: в ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ : Святі Михаїл, Гавриїл і Рафаїл стоять переді мною, вшановуючи Бога і Діву Марію. Ісус крокує вперед і каже:

ГОСПОДЬ НАШ : «Вітаю тебе, Мій улюблений і святий сину Мого Найсвятішого Серця, захиснику Божого Слова: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

«Сьогодні ми святкуємо Перемогу Небесних Воїнств, а ти, сину Мій, є Хранителем майбутньої Перемоги. Мої улюблені діти світу, людство в цей час пройшло через велике випробування з пандемією , яка була утворена злом людства, щоб зменшити кількість членів світу, щоб елітасвіту зможе взяти під контроль слабке людство. Я дозволив слабкості еліти потрапити до людства, тому що людство віддалося їм. Але знайте, любі діти, це триватиме недовго, тому що Моя Рука вдарить їх і паралізує їх, щоб усвідомити, що вони не мають влади над Богом, Який їх створив, але не над своїми злими намірами. Людина стала справді сліпою і зарозумілою, думаючи, що вони можуть взяти під контроль людство, без того, щоб ми на небесах не усвідомлювали, що вони роблять».

« Віруси триватимуть недовго, але я покладу край контролю, якого шукають злі, дуже скоро».

«Я прошу всіх добросовісних людей звернутися до Мене, свого Господа і Бога, щоб подолати проблеми, в які вони потрапили. Незабаром я пошлю Небесні Воїнства на чолі зі святим Михаїлом , щоб протидіяти злим силам, щоб відсторонити їх».

«Мій любий народе – ті, хто справді прагне пізнати істину – ви повинні зрозуміти, що Злий зараз у Римі . Він впливає на Лідерів, щоб створити Єдиний Світовий Уряд , контролювати людство, але я хочу, щоб ви розуміли, що, навіть якщо невидимий Уряд Єдиного Світового Уряду та Єдиної Світової Церкви , не досягне успіху, як вони планують, навіть якщо ворог Мого дому на Землі певною мірою досягне успіху. Справжні послідовники Мого Серця знатимуть, як подолати свої плани, навіть якщо багато Моїх справжніх послідовників помруть у цьому процесі. Антихрист не буде права до кінця , поки його час не прибув, незважаючи на те, що він буде працювати на disunify все Мої діти «.

Pandemic тільки на деякий час, тому що вони не досягти того, чого вони дійсно бажають. У їхніх планах вакцинувати всю людську расу, але ви можете бути впевнені, що ті, хто цього бажає, не будуть вакцинувати себе, оскільки знають, що це отрута . Але Моїм дітям, які отримали щеплення – не бійтеся, тому що якщо ви приймете продукт, який Я відкрив Моїм дітям, це зменшить продукт [вакцину] до певної міри, але ви повинні мати довіру та віру в те, що Я говорю тобі робити. Я прощаю всіх Моїх дітей, які дотримувалися постанови влади».

«Діти мої, ви повинні звертатися до молитов і жертв, тому що вже пізно чекати на постанови , бо ви їх не закінчите. Але (в) деяких випадках ви можете вчитися і працювати для свого порятунку, і ви можете працювати в галузях медицини та на роботах, які допоможуть вам і людству. Ви, діти Мої, увійдете в життя, до якого ви не готові, оскільки світ зміниться».

«Багато-багато мільйонів душ будуть вражені руйнуванням світу. Температури різко впадуть, і людство не буде засвідчено, оскільки Сонце втратить частину свого тепла, і світ втратить частину своєї осі , де світ буде покараний, а третина світу – дуже суворо. Світ зміниться, діти Мої. Близький Схід вибухне принести третю світову війну , де мусульманська Націй буде вторгатися Європа і Росія вторгнеться його з півночі «.

« Китай нападе на Тайвань і принесе Третю світову війну в серця всіх Наших дітей. Сполучені Штати будуть вторгнені, а Австралія буде атакована – все тому, що людство відкинуло любов свого Бога і дозволило Злу переслідувати свою мету».

«Діти Мої, діти Мої, Я так довго чекав, поки Мої діти визнають істину, але Наші діти вирізали Мене. Коли людство справді заблукало, воно зігне коліна, щоб покликати Мене.

«Я благаю вас, діти Мої, змініть свої шляхи і зверніться до Мене і Моєї Святої Матері. У нас є багато ангелів і святих, які допоможуть вам».

«Всі Мої діти повинні взяти намистини Любові – Святу Вервицю Моїй Пресвятої Матері – і шукати Мого Милосердя, молячись у Вікну Милосердя та просити Мого Милосердя, тому що Я чекаю, коли кожна Моя дитина відкриє свої серця, і Я прийде швидко».

«Продовжуйте слухати новини, мої діти, тому що в Єгипті буде знайдено щось таке, що вас вразить».

«Світ скоро втратить свою владу, тому що ворог намагається контролювати вас. Енергосистема буде ослаблена і перестане влада в протягом короткого часу, в результаті чого інструментів з того, де людство буде стояти ще в протягом короткого проміжку часу. Але знайте це, діти Мої, довіряйте Моїй Любові та уваги до всього, що відбуватиметься у світі, тому що Я дозволю стільки всього і тоді прийде Моя Рука».

«Моліться за жителів Тайваню , тому що багато людей зараз живуть у страху».

« Буде вивергатися ще багато вулканів , щоб показати світу, що я не задоволений цим. Моліться за Рим , бо дуже скоро він капітулює перед силами зла. Багато чого станеться в наступному році, що стурбує весь світ».

«Дивіться за небом , бо людство злякається, коли станеться подія, яка шокує світ».

«Що стосується тебе, Мій святий сину, то дуже скоро ти отримаєш дуже хороші новини і незабаром повернешся до свого дому, де підготуєш людей до майбутнього Попередження і дуже швидко помандруєш до народів, щоб підготувати їх, навіть хоч і буде коротко, але буде воля Божа. Ваша роль останнього вікарія для Церкви Пресвятої Матері виникне дуже, дуже скоро».

«Я люблю тебе, Моя Скеле спасіння для Святої Матері-Церкви і благословляю Тебе: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа Амінь. Я люблю тебе, мій сину».

ВІЛЬЯМ : Ісус відходить назад, а наша Пресвята Мати йде вперед. Богородиця тримає Вервицю, приходить і кладе Святу Вервицю над моєю головою.

БОГОРОДИЦЯ : «Вітаю тебе, мій улюблений сину, Вільям і благословляємо тебе: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Свята Вервиця, сину Мій, є особливим Благословенням – воно має відношення до Торжества Мого Непорочного Серця , тому що ця Вервиця є однією з Великих Благодатей – це стосується Мого останнього Благословенного Титулу, який Церква збирається дати Мені . Це пов’язано з Посередницею всіх благодатей, Співвикупителем та Заступництвом . Цей титул на кінець, де я торжествую за Церкву, а потім вас проголосять Папою Петром II , що буде дуже скоро».

«Мої діти світу, оскільки Мій Божественний Син Ісус дав вам ті самі Слова, які лунали по всьому світу, Я хочу повторити ті самі Слова, щоб попередити Моїх дітей, що світ, яким ви його знаєте, повільно приходить до Велике Покарання , якого потребує світ у цей час. У Warnings Great Незначного скоро з’явитися перед людством, з Великим Попередження приходить в світ, з двома кометами конфліктувати , перш ніж світ приносить людству темряви в протягом трьох днів – і тоді буде шість тижнів , коли сатана і його головорізи мовчатиме, бо після трьох днів темряви , то ВС знову буде світити «.

«Я хочу, щоб усі Мої діти знали про це, тому що людство прямує до цих днів. Підготуйтеся; готуйте свої домівки, їжу та напої. Усі Наші діти повинні готуватися щонайменше два тижні, тому що світ зупиниться, якого людство ніколи не бачив і не відчував. 

« Темрява комет спричинить темряву, яка настане, і лише будинки з Благодатними Свічками будуть мати світло. Не бійтеся за домівки, які не будуть підготовлені, тому що Бог закриє ті будинки, де вона залишиться в темряві. Бог захистить їх, але багато хто вичерпається і загине; багато буде в світі. Бог дозволить декого захистити через своїх ангелів. Але знайте, що всі, хто працював проти Бога і Його дітей, загинуть, крім тих, для кого Бог має особливий План, бо коли темрява пройде, Бог дасть розуміння . Тож моліться, мої дорогі діти, бо все Небо чекає, поки Бог дасть Слово, і все станеться».

«А ти, мій святий сину, твій час рухається вперед, бо тобі довелося чекати багато довгих років, щоб Божа Воля сталася для тебе, як ти довго чекав, щоб Божа Свята Воля прийшла до пройти».

«Ти скоро підеш на Третє Небо , щоб чудесним чином перетворитися на юнака, який буде проповідувати й навчати дітей Божих, щоб усі йшли за Планом Божим. Розарій ваша сила. Продовжуйте йти вперед у Світлі Божому. Незабаром ви почуєте про когось, хто є Моїм Посланником , який допоможе вам. Я люблю вас і благословляю: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

«Я благословляю всіх Моїх дітей: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Будьте сміливі, діти Мої, бо Бог має особливі Дари для всіх вас: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

«Благословляю всіх, хто тобі дорогий, сину Мій: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ : Ісус сказав:

НАШ ГОСПОДЬ : «Незабаром Бенедикт прийде до Нас. Продовжуйте роботу, яку ми вам дали, бо скоро ваш час буде дуже повним».

«Я посилаю Благословення Святому Монарху та людям, які його люблять і підтримують: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Скоро ви зустрінетеся. Будь у мирі. Благословляємо вас: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.