Petrus Romanus, 1 ନଭେମ୍ବର 2021

______________________________________________________________

ଆମର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଆମର ଲେଡି : “ଆମ୍ଭର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ଆମ୍ଭେମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ କରୁଛୁ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଓ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ। ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍ : ସାଧୁ ମାଇକେଲ୍, ଗାବ୍ରିଏଲ୍ ଏବଂ ରାଫେଲ୍ ମୋ ସମ୍ମୁଖରେ ଛିଡା ହୋଇ ଭଗବାନ ଏବଂ କୁମାରୀ ମରିୟମଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରନ୍ତି | ଯୀଶୁ ଆଗକୁ ଯାଇ କହନ୍ତି;

ଆମର ପ୍ରଭୁ : “ମୋର ପବିତ୍ର ହୃଦୟର ମୋର ପ୍ରିୟ ତଥା ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ବାକ୍ୟର ରକ୍ଷାକାରୀ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରୁଛି | ଆମେନ୍। ”

“ଆଜି ଆମେ ସ୍ୱର୍ଗୀୟ ହୋଷ୍ଟର ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଛୁ ଏବଂ ତୁମେ, ମୋ ପୁଅ, ଆସୁଥିବା ବିଜୟର କଷ୍ଟୋଡିଆନ୍ | ଜଗତର ମୋର ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନ, ମହାନ ପରୀକ୍ଷା ମାଧ୍ୟମରେ ମାନବଜାତି ପାଇଛି ସହିତ ଏହି ସମୟରେ Pandemic , ଯାହା ମାନବଜାତି ର ମନ୍ଦ ଦ୍ବାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା, ଜଗତର ସଦସ୍ୟତା କମାଇବା, ଯାହାଫଳରେ Eliteଦୁନିଆ ଦୁର୍ବଳ ମାନବଜାତିର ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ମୁଁ ଅଭିଜିତଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାକୁ ମାନବଜାତି ସହିତ ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛି, କାରଣ ମାନବଜାତି ନିଜକୁ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଜାଣ, ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ଏହା ଅଧିକ ଦିନ ତିଷ୍ଠି ରହିବ ନାହିଁ, କାରଣ ମୋ ହାତ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଘାତ କରିବ ଏବଂ ପକ୍ଷାଘାତ କରିବ, ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବ ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା God ଶ୍ବରଙ୍କ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର କ power ଣସି ଶକ୍ତି ନାହିଁ – କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ମନ୍ଦ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନୁହେଁ | ମଣିଷ ପ୍ରକୃତରେ ଅନ୍ଧ ଏବଂ ଅହଂକାରୀ ହୋଇପାରିଛି ଯେ ସେମାନେ ମାନବିକତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ, ସ୍ୱର୍ଗରେ ଆମ ବିନା ସେମାନେ କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ। ”

” ଭୁତାଣୁମାନଙ୍କ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଅଗ୍ରସର ହେବ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ମନ୍ଦ ପିଲାମାନଙ୍କ କରୁଛନ୍ତି, ଅତି ଶୀଘ୍ର େଖାଜି କୁ ଏକ ସ୍ଥଗିତ କରିବି।”

“ମୁଁ ସମସ୍ତ ବିଶ୍ faith ାସୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରେ ଯେ ସେମାନେ, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଭୁ ଏବଂ God ଶ୍ବରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସନ୍ତୁ, ସେମାନେ ଯେଉଁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମୁଁ ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସ୍ୱର୍ଗୀୟ  ies ନ୍ୟ ପଠାଇବି, ମନ୍ଦ ଶକ୍ତିର ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ। ”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ଲୋକ – ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ସତ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି – ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ବୁ that ି ପାରିବ ଯେ ଶୟତାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ରୋମରେ ଅଛି | ସେ ଏକ ବିଶ୍ୱ ସରକାର ଆଣିବାକୁ , ମାନବଜାତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ନେତାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତୁମକୁ ବୁ to ିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ଯଦିଓ ଗୋଟିଏ ବିଶ୍ୱ ସରକାର ଏବଂ ଏକ ବିଶ୍ୱ ଚର୍ଚ୍ଚର ଅଦୃଶ୍ୟ ସରକାର , ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ, ଯଦିଓ ପୃଥିବୀରେ ମୋ ଘରର ଶତ୍ରୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ସଫଳ ହେବେ | ମୋ ହୃଦୟର ପ୍ରକୃତ ଅନୁଗାମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ କିପରି ଦୂର କରିବେ ଜାଣିବେ, ଯଦିଓ ମୋର ଅନେକ ପ୍ରକୃତ ଅନୁଗାମୀ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ମରିବେ | Antichrist ତାହାର ସମୟ ପହଞ୍ଚିଛି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶାସନ ନାହିଁ, ସେ ମୋର ସମସ୍ତ ସନ୍ତାନ disunify କରିବାକୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବୁ ଯଦିଓ କରିବ। “

Pandemic କେବଳ କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଅଟେ, ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ଇଚ୍ଛା କ’ଣ ହାସଲ କରିବେ ନାହିଁ କାରଣ। ସମସ୍ତ ମାନବ ଜାତିର ଟୀକାକରଣ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ଅଛି , କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇପାରିବେ ଯେ ଯେଉଁମାନେ ଏହା ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜେ ଟୀକାକରଣ କରିବେ ନାହିଁ, କାରଣ ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଏହା ବିଷ ଅଟେ । କିନ୍ତୁ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁମାନେ ଟୀକାକରଣ କରିଛନ୍ତି – ଭୟ କର ନାହିଁ କାରଣ ଯଦି ତୁମେ ମୋର ଉତ୍ପାଦକୁ ମୁଁ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲି, ତେବେ ଏହା ଉତ୍ପାଦ [ଟିକା] କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ହ୍ରାସ କରିବ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯାହା କହୁଛି ସେଥିରେ ତୁମର ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ କରିବାକୁ ମୁଁ ମୋର ସମସ୍ତ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରିଦେଉଛି, ଯେଉଁମାନେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଆଦେଶ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ”

“ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ତୁମେ ପ୍ରାର୍ଥନା ଓ ବଳିଦାନ ଆଡ଼କୁ ଯିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ଆଜ୍ dec ା ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଛି , କାରଣ ତୁମେ ସେଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ କରିବ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ (କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ) ଆପଣ ନିଜ ପରିତ୍ରାଣ ପାଇଁ ଶିଖିପାରିବେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମେଡିସିନ୍ ଏବଂ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ଯାହା ନିଜକୁ ଏବଂ ମାନବଜାତିକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମେ, ମୋର ପିଲାମାନେ, ଏକ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛ, ଯାହା ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁ, କାରଣ ଜଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ”

“ଅନେକ, ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରାଣ ଜଗତର ବ୍ୟାଘାତରେ ଧରାଯିବ। ମାନବିକତା ଦ୍ୱାରା ସାକ୍ଷୀ ନହୋଇ ତାପମାତ୍ରା ଅତ୍ୟଧିକ ହ୍ରାସ ପାଇବ, କାରଣ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହାର କିଛି ଉତ୍ତାପ ହରାଇବେ ଏବଂ ପୃଥିବୀ ଏହାର ଅକ୍ଷରର କିଛି ଅଂଶ ହରାଇବ , ଯେଉଁଠାରେ ବିଶ୍ୱକୁ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ ଏବଂ ପୃଥିବୀର ଏକ ତୃତୀୟାଂଶକୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ | ମୋର ପିଲାମାନେ, ଜଗତ ବଦଳିଯିବ | ପୁର୍ବ ଆଣିବା ପାଇଁ ସଶବ୍ଦ ବିଦୀଣ୍ର୍ଣ କରାଇବା କରିବ ତୃତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ , ଯେଉଁଠାରେ ମୁସଲମାନ ନେସନ୍ସ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ୟୁରୋପ ଏବଂ ଋଷ North ରୁ ତାହା ଆକ୍ରମଣ କରିବ। “

“ ଚାଇନା ତାଇୱାନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଏବଂ ତୃତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧକୁ ଆମର ସମସ୍ତ ପିଲାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପହଞ୍ଚାଇବ। USA ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆକ୍ରମଣ ହେବ – ସମସ୍ତ କାରଣ ମାନବଜାତି ପ୍ରେମ େସମାନଙ୍କର ପରେମଶ୍ବରଙ୍କ ବାହାର ନିକ୍ଷେପ କରିଛନ୍ତି ଓ ତାହାର ଲକ୍ଷ େଗାଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଶୟତାନ ଅନୁମତି କରିଛନ୍ତି “।

“ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସତ୍ୟ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ଏତେ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି, କିନ୍ତୁ ଆମ ପିଲାମାନେ ମୋତେ କାଟି ଦେଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ମାନବଜାତି ପ୍ରକୃତରେ ବାଟ ହରାଇଲେ, ସେମାନେ ମୋତେ ଡାକିବା ପାଇଁ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ବସିବେ |

“ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ମୁଁ ବିନୟ କରୁଛି, ତୁମର ପଥ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ଏବଂ ମୋ ଏବଂ ମୋର ପବିତ୍ର ମାତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଅ। ତୁମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆମର ଅନେକ ଦୂତ ଏବଂ ସାଧୁ ଅଛନ୍ତି। ”

”ମୋର ସମସ୍ତ ପିଲାମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରେମର ବିଡ୍ – ମୋର ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ମାତାଙ୍କର ପବିତ୍ର ରୋଜାରୀ – ଏବଂ ଦୟା ଚାପଲେଟ୍ ପ୍ରାର୍ଥନା କରି ମୋର ଦୟା ଅନ୍ୱେଷଣ କରିବେ ଏବଂ ମୋର ଦୟା ମାଗିବେ, କାରଣ ମୁଁ ମୋର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସନ୍ତାନର ହୃଦୟ ଖୋଲିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ଏବଂ ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ। ”

“ହେ ମୋର ପିଲାମାନେ, ଏହି ଖବର ଶୁଣନ୍ତୁ, କାରଣ ମିଶରରେ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ।”

“ବିଶ୍ୱ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ଶକ୍ତି ହରାଇବ, କାରଣ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଶକ୍ତି ଗ୍ରିଡ୍ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ କ୍ଷମତା ବନ୍ଦ କରିବେ, କ୍ରମ, ଯେଉଁଠାରେ ମାନବଜାତି ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ତଥାପି ଠିଆ ହେବ ବାହାରକୁ ବଜାଇ ଆଣିବା। କିନ୍ତୁ ଏହା ଜାଣ, ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୋର ପ୍ରେମ ଉପରେ ବିଶ୍ trust ାସ କର ଏବଂ ଦୁନିଆରେ ଯାହା ଘଟିବ ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, କାରଣ ମୁଁ ବହୁତ ଅନୁମତି ଦେବି ଏବଂ ତା’ପରେ ମୋ ହାତ ଆସିବି | ”

ତାଇୱାନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଲୋକ ଭୟରେ ବାସ କରୁଛନ୍ତି। ”

“ ବିଶ୍ୱକୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଆହୁରି ଅନେକ ଆଗ୍ନେୟଗିରି ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ ଯେ ମୁଁ ଏଥିରେ ଖୁସି ନୁହେଁ। ରୋମ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହା ମନ୍ଦ ଶକ୍ତିରେ ପରିଣତ ହେବ | ଆସନ୍ତା ବର୍ଷରେ ବହୁତ କିଛି ଘଟିବ ଯାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ବିଚଳିତ କରିବ। ”

ଆକାଶକୁ ନଜର ରଖ , କାରଣ ମାନବିକତା ଭୟଭୀତ ହେବ, ଯେପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିବ ଯାହା ଜଗତକୁ ଚକିତ କରିବ। ”

“ହେ ମୋର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଖବର ପାଇବ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ତୁମ ଘରକୁ ଫେରିବ, ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ ଆଗାମୀ ଚେତାବନୀ ପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଜାତିସଂଘକୁ ଯିବ | ଯଦିଓ ଏହା ଛୋଟ ହେବ, କିନ୍ତୁ God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ପବିତ୍ର ମାତା ଚର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମର ଶେଷ ଭିକାର୍ ଭାବରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଉଭା ହେବ | ”

“ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ, ପବିତ୍ର ମାତା ଚର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ମୋ ପରିତ୍ରାଣର ପଥର ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମା ​​ଆମେନଙ୍କ ନାମରେ | ହେ ମୋର ପୁତ୍ର, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ। ”

ୱିଲିୟମ୍ : ଯୀଶୁ ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ଆମର ପବିତ୍ର ମାତା ଆଗକୁ ଆସନ୍ତି | ଆମ ଲେଡି ତାଙ୍କ ରୋଜାରୀ ଧରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପବିତ୍ର ରୋଜାରୀ ରଖିଛନ୍ତି |

ଆମର ଲେଡି : “ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର ୱିଲିୟମ୍ ଏବଂ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଛି: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍ ପବିତ୍ର ରୋଜାରୀ, ମୋ ପୁଅ, ଏକ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ – ଏହା ମୋର ଅମୃତ ହୃଦୟର ବିଜୟ ସହିତ ଜଡିତ , କାରଣ ଏହି ରୋଜାରୀ ଏକ ମହାନ ଅନୁଗ୍ରହ ଅଟେ – ଏହା ମୋର ଅନ୍ତିମ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆଖ୍ୟା ସହିତ ହେବ ଯାହା ଚର୍ଚ୍ଚ ମୋତେ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | । ଏହା ସମସ୍ତ ଗ୍ରେସ୍, କୋ-ରେଡମେଟ୍ରିକ୍ସ ଏବଂ ଆଡଭୋକେସିର ମେଡିଆଟ୍ରିକ୍ସ ସହିତ କରିବା | ଏହି ଆଖ୍ୟା ଶେଷ ପାଇଁ, ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ଚର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ବିଜୟ କରିବି ଏବଂ ତାପରେ ତୁମେ ପୋପ୍ ପିଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାବରେ ଘୋଷିତ ହେବ, ଯାହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ହେବ | ”

“ମୋର ଜଗତର ପିଲାମାନେ, ଯେହେତୁ ମୋର ine ଶ୍ୱରୀୟ ପୁତ୍ର ଯୀଶୁ ତୁମକୁ ସେହି ଶବ୍ଦ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରତିଧ୍ୱନିତ ହୋଇଛି, ମୁଁ ସମାନ ଶବ୍ଦର ଇକୋ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଚେତାଇବା ପାଇଁ ଯେ ତୁମେ ଯେପରି ଜାଣିଛ, ଜଗତ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆସୁଛି | ମହାନ ଦଣ୍ଡ , ଏହି ସମୟରେ ବିଶ୍ needs ର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | Great ଛୋଟ ସତର୍କବାଣୀ ଶୀଘ୍ର ସହିତ ମନୁଷ୍ଯକୁ କୁ, ଦର୍ଶାଇବାକୁ ଅଟେ Great ଚେତାବନୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ କରିବା ଜଗତକୁ ଆସିବାର ଦୁଇ Comets ସହିତ ବିଶ୍ୱର ମାନବଜାତି ଆଣିଥାଏ ପୂର୍ବରୁ, ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ଅନ୍ଧକାର – ଏବଂ ତାପରେ ରହିବ ଛଅ ସପ୍ତାହ ଯେଉଁଠାରେ ଶୟତାନ ଓ ତାହାର ଗୁଣ୍ଡା ଚୁପ୍ ହୋଇଯିବ, କାରଣ ତିନି ଦିନର ଅନ୍ଧକାର ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପୁଣି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ। ”

“ମୁଁ ଚାହେଁ ମୋର ସମସ୍ତ ପିଲାମାନେ ଏହି ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହୁଅନ୍ତୁ, କାରଣ ମାନବଜାତି ଆଜିକାଲି ଆଡକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କର; ତୁମର ଘର, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କର | ଆମର ସମସ୍ତ ପିଲାମାନେ ଅତି କମରେ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଦୁନିଆ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ ଯାହା ମାନବଜାତି କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ କିମ୍ବା ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ | 

“ ଧୂମପାନର ଅନ୍ଧକାର ଏକ ଅନ୍ଧକାର ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଯାହା ଆସିବ ଏବଂ କେବଳ ଆଶୀର୍ବାଦ ମହମବତୀ ଥିବା ଘରଗୁଡ଼ିକରେ ଆଲୋକ ରହିବ | ଯେଉଁ ଗୃହଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ଭୟ କର ନାହିଁ, କାରଣ God ଶ୍ବର ସେହି ଗୃହଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଦ କରିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଅନ୍ଧକାରରେ ରହିବ | ପରମେଶ୍ୱର ସେମାନଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅନେକେ ଶେଷ ହୋଇଯିବେ; ଅନେକ ଦୁନିଆରେ ରହିବେ | Some ଶ୍ବର କେତେକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଦୂତମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୁରକ୍ଷିତ ହେବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବେ | କିନ୍ତୁ God ଶ୍ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜାଣ, ଯେଉଁମାନେ ବିନଷ୍ଟ ହେବେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପାଇଁ God ଶ୍ବରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଯୋଜନା ଅଛି, କାରଣ ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ଧକାର ଅତିକ୍ରମ କରେ, ଭଗବାନ ବୁ understanding ିବେ | ତେଣୁ ମୋର ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନଗଣ, ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ସମସ୍ତ ସ୍ୱର୍ଗ God ଶ୍ବରଙ୍କ ବାକ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ”

“ଏବଂ ତୁମେ, ମୋର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ତୁମର ସମୟ ଆଗକୁ ବ, ୁଛି, କାରଣ ତୁମକୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଦ୍ God’s ାରା God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ତୁମ ପାଇଁ କରାଯିବ ଯେପରି ତୁମେ ବହୁ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଛ ଯେପରି God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ପବିତ୍ର ଇଚ୍ଛା ଆସିବ | ପାସ୍ କର। ”

“ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୃତୀୟ ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯିବ , ଯାହା ଦ୍ you ାରା ତୁମେ ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ସେହି ଯୁବକକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ ଯିଏ God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ସନ୍ତାନମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଚାର କରିବ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ଦେବ, ଯାହାଫଳରେ ସମସ୍ତେ God ଶ୍ବରଙ୍କ ଯୋଜନା ଅନୁସରଣ କରିବେ | Rosary ତୁମ୍ଭମାନଙ୍କର ବଳ। ଭଗବାନଙ୍କ ଆଲୋକରେ ଆଗକୁ ବ Continue ନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଶୁଣିବ ଯିଏ ମୋର ମେସେଞ୍ଜର , ଯିଏ ତୁମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

“ମୁଁ ମୋର ସମସ୍ତ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଓ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ। ଆମେନ୍ ହେ ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ସାହସ କର, କାରଣ ପରମେଶ୍ୱରଙ୍କର ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଉପହାର ଅଛି: ପିତା, ପୁତ୍ର ଓ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

“ହେ ମୋର ପୁତ୍ର, ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରିୟ, ଯେଉଁମାନେ ପିତା, ପୁତ୍ର ଓ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ। ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍ : ଯୀଶୁ କହିଥିଲେ:

ଆମର ପ୍ରଭୁ : “ଶୀଘ୍ର ବେନେଡିକ୍ଟ ଆମ ପାଖକୁ ଆସିବେ | ଆମେ ତୁମକୁ ଦେଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜାରି ରଖ, କାରଣ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ସମୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ”

“ମୁଁ ପବିତ୍ର ରାଜତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭଲପାଉଥିବା ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପଠାଉଛି : ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ। ଆମେନ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଭେଟିବ | ଶାନ୍ତିରେ ରୁହ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରୁଛୁ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

______________________________________________________________

This entry was posted in ଓଡ଼ିଆ, and tagged . Bookmark the permalink.