Petrus Romanus, 31 ଡିସେମ୍ବର 2021

______________________________________________________________

______________________________________________________________

ଆମର ଲେଡି: “ମୋର ପୁତ୍ର ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍ ହେ ମୋର ପୁତ୍ର, ଭୟ କର ନାହିଁ। ”

ୱିଲିୟମ୍: ଆମ ଲେଡି ମୋତେ କପାଳରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଶୁଣିବାକୁ କୁହନ୍ତି |

ଆମର ଲ୍ୟାଡି: “ମୋର ଅମୃତ ହୃଦୟର ମୋର ଆଶୀର୍ବାଦପୁତ୍ର, ତୁମେ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିଛ ଏବଂ କ୍ରୁଶ ଅତି ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେହେତୁ ତୁମର ମିଶନ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଆଗକୁ ବ .ିବ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରଖାଯାଇଛି ତାହା ସଠିକ୍ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର, ତୁମେ ମୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ତାପରେ ତୁମେ ଅନନ୍ତ ପିତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ମୋର ine ଶ୍ୱରୀୟ ପୁତ୍ର, ଯୀଶୁ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି। ”

“2021 ଅନେକ ଦୁ orr ଖ ଏବଂ ଉପତ୍ୟକା ପାଇଁ ଅବସ୍ଥା ସହିତ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ତୁମର ବର୍ଷ ହେବ, ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ ମୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ବିଜୟ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପୁନର୍ବାର ଆସିବ | ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କର, କାରଣ ଅନେକ ଜିନିଷ ବଦଳିଯିବ | ଆମେ ଯାହା ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଛୁ ତାହା ପୂରଣ ହେବ। ”

“2022 ମସିହାରେ ଯାହା ଘଟିବ ସେଥିପାଇଁ ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହେଁ, କାରଣ ତୃତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଅନେକ ରାଷ୍ଟ୍ର ଏଥିରେ ସାମିଲ ହେବେ | ଚୀନ ଘୁଞ୍ଚାଇବା କରିବି ହାଙ୍ଗ କାଙ୍ଗ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ତାଇୱାନ – ଏବଂ ଦ୍ୱୀପପୁଞ୍ଜ ଏବଂ ଉପରେ ଗତି କରିବ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ , କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ, େମାର ପୁତ୍ର ରେ ମୁକ୍ତ େହବ, ହେବ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କରିବା ବହୁତ ପାଇଁ ଅଛି କାରଣ “।

“ଦୁନିଆ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବ, କିନ୍ତୁ 2023 ମସିହାରେ ତୁମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଦେଶକୁ ତୁମର ରାସ୍ତା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପୁଅ, God ଶ୍ବରଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ତୁମର ନିକଟତର ଅଟନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ପରଫେକ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ସମ୍ପନ୍ନ ହେଉଛି ଏବଂ ତୁମେ ତାଙ୍କ ଗ ory ରବ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛ | ମୋ ପୁଅ, God’s ଶ୍ବରଙ୍କ ପବିତ୍ର ଇଚ୍ଛାରେ ବିଶ୍ୱାସ କର, କାରଣ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ମୁକ୍ତ ହେବ | ”

“ଦୁନିଆ ବହୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ଯାଉଛି। ସେମାନେ ବିଶ୍ believe ାସ କରନ୍ତି ଯେ କ୍ରୁଶ ଯାହା ସେମାନେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି, ତାହା ହିଁ ସେମାନେ ଯିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହା କେବଳ ଆରମ୍ଭ – ଏହା ଚେତାବନୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ସମସ୍ତ ଅନୁଗ୍ରହ, ସହ-ରେଡମେଟ୍ରିକ୍ସ ଏବଂ ଆଡଭୋକେସୀ ର ମେଡିଆଟ୍ରିକ୍ସର ମୋର ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ ୟୁରୋପ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ଏହା ବହୁତ କଷ୍ଟ ପାଇବ | ରୁଷ ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ଦୋଷୀ ହେବ, କାରଣ ସେମାନେ କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ way ଙ୍ଗରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ଅଧିକ ଦୁ suffering ଖ ଆଣିବ, ଏବଂ ଚର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ। ”

“ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ କେବଳ ପ୍ରାର୍ଥନାରେ ହିଁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ | ଆସନ୍ତା ବର୍ଷରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବ, କାରଣ ଚୀନ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ଆମେରିକା ଉପରେ ଗତି କରିବ Russia ଷ ୟୁରୋପରେ ଗତି କରିବ ଏବଂ ଫ୍ରାନ୍ସ ବହୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବ କାରଣ ଏକ ଗୃହଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ସ୍ପେନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଅନେକ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବ | ମେକ୍ସିକୋ ଏବଂ ଆମେରିକା – କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆରେ ଭୂକମ୍ପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆଗ୍ନେୟଗିରି ଇଟାଲୀ ଏବଂ ଅନେକ ଦେଶ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ । ”

“ହେ ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ଦେଶଗୁଡ଼ିକ ବହୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବେ। ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ଜର୍ମାନୀ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର , କାରଣ ସେମାନେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ପାଇବେ। ”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ମୁଁ ତୁମକୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରେ, କାରଣ ମୁଁ ତୁମକୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ସର୍ବଦା ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ତୁମର ସମୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ କମ୍, କାରଣ ଏହା ସମୟ ଅଟେ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ମୁକ୍ତ ହେବ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କିଛି ଘଟିବ – ତୁମର ହୃଦୟରେ ତୁମେ ଜାଣ ଯେ ମୁଁ କ’ଣ କହୁଛି | ପ୍ରାର୍ଥନା କର, ମୋ ପୁଅ ଏବଂ ହୃଦୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ତୁମେ ମୋ ଏବଂ ମୋର ine ଶ୍ୱରୀୟ ପୁତ୍ର ଯୀଶୁଙ୍କ ପାଇଁ କରିଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି ଏବଂ ଆମେ ଦୁହେଁ 2022 ବର୍ଷ ପାଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରୁଛୁ | ଆମେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଉ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ଆମ ଲେଡି ଗୋଲାପର ପାଞ୍ଚଟି ଶାଖା ଧରି ସେମାନଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଲାପ ଅଛି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତି: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ଆମର ଲେଡି: “ମୋର ପ୍ରିୟତମ, ଆମେ ତୁମକୁ ଭଲପାଉଛୁ ଏବଂ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରୁଛୁ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍: ଆମ ଲେଡି ବାରଟି ପେଟି ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗ ଏବଂ କ୍ରସ୍ ସହିତ ଏକ ଗୋଲାପ ଧରିଥାଏ, ଯାହା ଧଳା ଅଟେ |

ଆମର ଲ୍ୟାଡି: “ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର, ମୋର ପ୍ରିୟ ଦୂତ ine ଶ୍ୱରୀୟ ପ୍ରେମ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

______________________________________________________________

This entry was posted in ଓଡ଼ିଆ and tagged . Bookmark the permalink.