Luz de Maria, 7 Ocak 2022

______________________________________________________________

RABBİMİZ İSA MESİH’İN 
SEVGİLİ KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
07 OCAK 2022

Sevgili Halkıma:

KUTSAYIŞIM İYİ İNSANLAR OLMALARI İÇİN ÇOCUKLARIMLA BERABERDİR.

Halkım, bu yeni yılın başlangıcında, unuttuğunuz ve her kurumda esas olan şeylerin uygulayıcısı olun: BİRBİRİNİZE KARŞI SAYGILI OLUN. Sizlere hükmeden dünyevi bir düşünceye bağlı yaşamanın zamanı değildir çünkü bu sizlerin Benim olmayan bir gücün alanına düşmenize yol açar.

Çeşitli ülkelerde sürekli olarak memnuniyetsizliği ortaya koyarak, hükümetlerin büyük baskılar uyguladığı ciddi isyanlara neden olan ve yeniden tüm insanlık için yaklaşan olayları görmedikleri ve ileriye bakmadıkları için bazılarınıza göre bir soluklanma olarak görünse de şu anda zor zamanlarda yaşıyorsunuz. 

ÖZGÜRLÜK SONLANDIRILDI, HÜKÜMETLER KURUMLARA HÜKMEDİYORLAR VE ÇOCUKLARIMI ESARET ALTINDA YAŞAMAYA GÖTÜRÜYORLAR.

İnsanlık olarak geçiş sürecinde bulunmaktasınız ve Benim İradem olmayan bir ”sözde düzenin” (1) parçası olacaksınız.

Annemin çocuklarına karşı ilan edilen zulüm tüm hızıyla devam ediyor, Bana karşı isyan etmesi için Halkımın kalbini zehirleyen, Koyunlarımın tacirleri olan Deccalin (2) kuklaları durmadan devam ediyorlar. Bu yüzden Çocuklarım Bana tapmayı bilmiyorsunuz, sizlerde olduğumu unutuyorsunuz, Beni sadece tehdit altında olduğunuz zaman veya korktuğunuzda arıyorsunuz, inatçısınız, Benimle dalga geçiyorsunuz, sizlerle konuşuyorum ama unutuyorsunuz ama Ben Sözlerimi unutmuyorum.

BENİ UNUTTUNUZ, ARTIK İRADEMİ SEVMİYORSUNUZ, BENİ BEDENİMLE VE KANIMLA ALMAYI İSTEMİYORSUNUZ. Annemi sevmek ve taklit etmek geçmişte kaldı, Beni sizlerle birlikte kalmaya davet etmek bir engel, sağlıklı düşünceler, yumuşak bir kalp istemiyorsunuz, iyi şeyler yapma arzusu düşüncenizde bile yok.  

İnsanlara kötülük etmek için kullanılan teknolojik ilerlemeler, sizleri Deccalin işçilerinin bir parçası olmaya yönlendiriyor. 

Sadakatin olmadığı, hiç düşünmeden ihanetin yapıldığı karartılmış bir insanlığa döndünüz ve işte burada kurumlarda bölünme olacak, Kilisemin bölünmesi buradan çıkacak.

SİZLERİ TÖVBEYE ÇAĞIRDIM, ACİLEN...


Halkımın içerisinde gerçek olmayan o kadar çok insan var ki, İlahi Yasayı hiçe sayıyorlar, Sakramentlere uymuyorlar, işlerine geldiği gibi ürettikleri ”tanrılarıyla” yaşıyorlar. Bana karşı olan şeylerle kendilerini mutlu etmek için ”egolarını” seçiyorlar çünkü eğer Bana hizmet etselerdi bu kadar kötülük yapamazlardı.

Yeni bir liberal din, toplumlarda yenilikler, kurumlarda yenilikler göreceksiniz. Çocuklarımın büyük bir kısmı bu yeniliklerin içine düşecekler ve bunları kabul edecekler.

ÇOCUKLARIM, BÜYÜK YENİLİK BİLDİĞİNİZDİR, BAŞKASI YOKTUR…
O DA İRADEMDE YAŞAMANIZDIR. (Matta 7:21)

İnsan hatalarının ve davranışlarının sonuçları devam ediyor…

Büyük ve küçük uluslarda sıcaktan soğuğa, kuraklıktan sellere, pasif yanardağlardan ani patlamalara, barıştan ölüme, bolluktan gıda ve ilaç yokluğuna ve insanların refahları için kullandıkları şeylerine yokluğuna kadar her şey yaşanacak. Bu yüzden ortadan kalkmış gibi görünen vebalar ortaya çıkacak, daha önce adının bile anılmadığı yerlerde tekrar haber olacak ve yıllar önce düşünülmeyen ve bazı zamanlarda kaçınılan savaşlar yaşanacak. 

İnsan benliğine gömülmüş olan bu neslin arınması insanlara, ”egolarından” vazgeçmedikleri takdirde en acımasız yalnızlığı yaşatacaktır.

SÜREKLİ SİZLERE BAKIYORUM.

Sizleri seviyorum, sizleri koruyorum. 

İsa’nız

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

(1) Yeni dünya düzeni hakkında okuyun…
(2) Deccal hakkında okuyun…

 LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim: 

Rabbimiz İsa Mesih bizlere insanlık için zor olan bu zamanda açık bir Çağrıda bulunuyor.

Ayırt etme yetisinin gerekli olduğu anlarda Kutsal Üçlü Birliğe ve Kutsal Annemize saygı çok önemlidir. 

İnsanlar olarak, şu anda esas olan kardeşçe bir arada yaşamak için birbirimize saygı duymayı öğrenmemiz gerekiyor. 
  
Rabbimiz İsa Mesih bizleri geçiş sürecinde yaşadığımız konusunda uyarıyor, kesinlikle İlahi İrade tarafından değil Deccal tarafından yönlendirilecek olan başka bir yaşam modeline doğru ilerleyen bir değişim bu. 

Tövbe etmek için neyi bekliyoruz?
Kardeşimize saygı duymak için neyi bekliyoruz?
Ne bekliyoruz?
İnsanın Kralı ve Rabbi İsa Mesih’i araması için karanlığı, acıyı ve içsel yalnızlığı mı görmesi gerekiyor? 

Arınma acısının üzerine daha fazla acı niye?

Amin.

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.