Petrus Romanus, 15 квітня 2022 року

______________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ НАШИМ ЛОРДОМ ВІЛЬЯМУ КОСТЕЛЛІЇ 15 КВІТНЯ 2022 РОКУ

ХОРОША П’ЯТНИЦЯ

ВІЛЬЯМ: Сьогодні вранці у мене було видіння, яке здійснило частину бачення, яке я мав учора, у Великий четвер. Я чекав Послання від Ісуса, про яке мені сказали кілька днів тому, що я збираюся отримати, але забув.

Минулої ночі я був в Ірландії на зустрічі з Провидцем Крістіною Галлахер . Коли збори закінчилися, вона йшла окремо від натовпу. Вона зупинилася і покликала мене окремо від усіх. Я був із дружиною та єпископом Бруссаром. Це була надзвичайна зустріч. Христина сказала, що я стану останнім Папою за дуже короткий час. Вона розповіла мені про багато питань, про дуже глибоку зустріч. Це було чудово. Бачення тривало вранці, коли я розмовляв з нею о 6.45 ранку. Ісус заговорив зі мною і сказав, що я не забув мати Об’явлення, бо це була Його воля. Сьогодні Ісус дасть мені Послання для світу.

Зараз 4.39 ранку. Святий Михайло наближається. З ним стоять два Великих ангела – святий Гавриїл і святий Рафаїл. Святий Михайло вітає мене і каже:

СВЯТИЙ МИХАЙЛО: «Ісус незабаром прийде».

ВІЛЬЯМ: Святий Михаїл, святий Гавриїл і святий Рафаїл хрестяться:

СВЯТИ МИХАЙЛО, ГАВРИЇЛ І РАФАЇЛ: «В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ:   Білий хрест дуже світить. Ісус проходить через це, а ангели стають на коліна.

Ісус одягнений у чисто біле. Я бачу Його Руки та Ноги з відкритими ранами, а також Його Святе Серце. Ісус вітає мене і каже:

НАШ ГОСПОДЬ: «Пиши, мій святий Сину».

ВІЛЬЯМ: Ісус хреститься:

НАШ ГОСПОДЬ: «В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ:   Ісус посміхається мені і каже:

НАШ ГОСПОДЬ: «Благословляю тебе: + Я цілую твоє сумне серце, сповнене великого смутку, але знай добре, дитино моя, твій смуток наповниться радістю дуже скоро, тому що твоє звільнення і воскресіння прийде дуже скоро».

«Мій улюблений сину, світ вступає у Страсть і повну зміну, де людство буде шукати миру, тому що вони не отримали його, як сподівалися, вірячи, що людство має справжній мир, не покладаючись на допомогу Ісуса. Мої любі діти, хіба я не дав людству шлях отримати життя в мирі та щасті – незважаючи на різноманітні хрести, які вони отримують у житті – щоб йти шляхом досягнення Божественної Святої волі».

«Діти Мої, діти Мої: ви обрали йти шляхом світу, шукаючи всього, що відводить людство від Бога – від Мене, вашого Божественного Спасителя – але діти, вам потрібно замислитися над своїм життям, тому що ви досягаєте дуже важливий час для людства».

«Я люблю вас, мої діти, і шукаю вашого щастя та життя, повного радості та миру. Час настав ЗАРАЗ, а не завтра, тому, будь ласка, запитайте зараз, оскільки час для людства спливає».

«Я знову живу Своїми Страстями, тому що багато з них віддалися спокусам, даним людині злими. Будь ласка, дорогі діти, вам потрібно лише молитися і просити Мене. Світ незабаром потрапить у світову війну , бо багато земель будуть залучені – не тільки Росія, але ще більше злі духи, які зараз керують світом, готуючи людство до контролю Антихриста ».

«Знай це, діти Мої, коли світ воює, Мої діти звернуться до Мене, але тоді Велике Попередження здивує багатьох. Війна почнеться в Польщі та всіх Північних країнах , Франція вступить у війну, Іспанія буде вторгнутися, а Німеччина буде протистояти».

«Остерігайтеся Італії , тому що комуністичні сили застануть її зненацька. Рим буде сильно атакований. Ватикан буде захоплений» .

« Близькосхідні країни вторгнуться в Іспанію , але християни будуть замучені. Війна розпочнеться в Африці , в Південній Америці ; війна почнеться в Азії , звідки Китай порушить Росію і багато земель і вашу країну, Австралію ».

«Але знайте, що коли країни США та Канади будуть вторгнені, ви будете знати, що світ буде в серйозній біді; що Третя світова війна триватиме недовго і світ буде штурмувати астероїдом . Незабаром після цього будуть подані знаки Великого Попередження . Велике попередження дасть людству шість тижнів, щоб навернутися до Мене, або воно буде втрачено».

«Сатану буде вилучено з часу Попередження , і він не зможе спокушати людство протягом шести тижнів ».

«Людство має змінити свій шлях, інакше загине. Через шість тижнів Сатана знову буде звільнений, і Антихрист прийме форму великого і ніжного Лідера. Людство зможе його подолати».

«Пам’ятайте, мої любі діти, зараз час ваших відповідей. Ніколи не забувайте про наймогутнішу Жінку , Яка може вам допомогти, а це Моя Улюблена Матір , Марія і Королева всіх сердець . Я прошу Моїх дітей уважно подумати і помолитися».

«Мій Святий сину, Вільяме, я дав тобі видіння минулої ночі та рано вранці, де ти зустрів Провидця ( Крістіна Галлахер ). Це бачення має зміцнити вас, бо вона справжня провидиця. Вона сильно вірить у вас. Ви зустрінетеся з нею, як тільки ваша справа буде скасована, оскільки ви поїдете до Ірландії та багатьох країн Європи , щоб підготувати їх до майбутніх подій».

«Моліться, діти Мої, бо ви повинні читати Послання, дані навіть Христині , і слідувати тому, що я і Моя Свята Мати їй дали».

«Мої любі діти, перечитайте Послання, дані вам по всьому світу, і наберіться сміливості. Моліться за людей, які страждають у країнах війни – Україні – і будьте мужніми, бо знаєте, що Ісус і Марія вас люблять».

«Незабаром дуже сильний землетрус потрясе Індонезію та Китай . Моліться за Моїх дітей, щоб вони прокинулися».

«Мій улюблений сину, я люблю тебе безмежно. Не бійся, бо Ми з Небес дуже любимо тебе і пильнуємо. Незабаром у вас будуть хороші новини, і вас звільнять і відправлять додому».

«Я благословляю вас і всіх тих, кого ви любите, і тих, хто вас любить. + Я благословляю тебе, Моя Свята дитино – я посилаю тобі Благословення. + Моя Свята Мати посилає вам Свою Любов. Будьте сильними і залишайтеся в мирі: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

«Я ваш Ісус, Цар ваших сердець. Не бійтеся, бо таких Видінь у вас буде багато. Я люблю тебе, Мій Ангел Божественної Любові ».

«Незабаром багато людей зрозуміють, чому я називаю вас цим найважливішим титулом».

ВІЛЬЯМ: Ісус благословляє мене тричі:

НАШ ГОСПОДЬ: «В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. (три рази). Мир вам +. Я так тебе люблю.”

[Дивіться веб-сайт Крістіни Галлагер: http://www.christinagallagher.org/en/ ]

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.