План Діви Марії для України та Америки

______________________________________________________________

Містик Йосип Тереля, Богоматір і Її Місія за мир

______________________________________________________________

Свою місію за мир у світі Пресвята Богородиця згадує українському містикові Йосипу Терелі.

За віру він провів 20 років у радянському таборі ГУЛАГу, де пережив багато об’явлень Пресвятої Матері та Архангела Михаїла.

Містик надіслав у Spirit Daily наступний звіт про візит в Україну.

27 серпня 2002 року дві дівчини, 9-річна Маріанна Кобаль та 10-річна Олена Кицур, побачили Пресвяту Богородицю на джерелі Дзиблик, невеликому хуторі між селами Вільчівка та Нижній Нужин у глибині Закарпаття.

Україна та Українська Церква боролися з невпинними нападами демона, який руйнував країну духовно та економічно.

Ці напади спостерігалися в усіх християнських будинках. Коли діти запитали у Пресвятої Матері, чому вона прийшла до них, її відповідь була короткою та вичерпною: «Я прийшов вам допомогти, щоб усі були ОДНО. Я бажаю дати нове життя владі священства, щоб вірні пастирі могли знову вести віруючих до стада Мого єдиного Сина. Я прийшов, щоб допомогти вам об’єднати розділене християнство. Я прийшов спасти, як Мій Син переді мною, усе людство. Бо я залишуся тут до тих пір, поки весь народ України не з’єднається в одне вірне стадо, доки гріх не змиється з мого народу. Це буде місце духовного і фізичного вдосконалення. Пам’ятайте, що зараз ви живете в часи пророцтва».

Тереля приїхала в Україну в це святе місце, і якби дозволила Свята Трійця запитати Діву Марію про теперішній стан справ і чи отримає Америка дар миру.

15 лютого ми з лейтенантом Миколою Корнієнком приїхали до отця Петра Кобаля, де я мав зустрітися з двома дівчатами. Зі собою я приніс вервиці, надіслані кардиналом Ратцінгером і благословлені Папою.

Дівчата були ангельськими і сяяли теплом і любов’ю однохристиян. Бог мав єдину любов до цих дітей і дозволив мені бути в їх присутності. Меса розпочалася після Вервиці. У ньому взяли участь не тільки паства єпископа Івана Маргітича.

Свята Трійця і все Небо разом із давно померлими вірними взяли участь у цій Святій Месі.

У молитві і сповнений надії я запитав у Матері Марії, що буде з Україною і чи буде Америка очищена від гріха і чи здобуде мир.

Я почув тихий голос Матері Марії: «Україна має особливу місію від Бога. Це Його таємниця, і не кожен має зрозуміти це. Прийде час, коли Україна буде очищена від гріха і зла».

О десятій годині вечора я опинився на Дзиблику з п’ятьма іншими на колінах поклонниками та багатьма хворими львів’янами та далекою Одесою.

Яка доля Америки? Моя відповідь надійшла о першій годині ранку у вигляді запашного світла лаудануму, що несе Діву Матері Христа.

«Що стосується Америки, то американці забули, що у Бога є власний план, і його ніхто не має змінити».

Вся земля належить Господу, Який дав її Своєму народу. Він хоче, щоб людство слухалось і любило Його, як і всіх батьків. Сьогодні людство живе в найболючіших штатах не тільки в Америці, а й у всьому світі.

Американці свідчать про те, як занепалі ангели, спокушені дияволом, руйнують сімейне життя і руйнують віру, надію і любов до Бога. І отже, на землі йде битва між раєм і пеклом.

Пророцтва збуваються.

Ви бачите, як політики в десяти розвинених країнах капіталістичного світу занадто зайняті світськими питаннями; як контролювати людей і утримувати владу. Ці політики не створюють матеріальних чи духовних цінностей.

Їхня політична діяльність — це аморальне здобуття влади та грошей; і це притягує грішників.

З благословення Пресвятої Матері, стоячи тут перед вами біля воріт Неба, Америка та її народ стануть образом добра і увійдуть крізь ворота Нового Єрусалиму в 21 столітті з миром і любов’ю.

Амінь.

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.