Слово від Марії та Ісуса про війну в Україні

______________________________________________________________

______________________________________________________________

Березня 18, 2022… Слово від Матері Марії про Україну

Повідомлення від Матері Марії та Ісуса через сестру Клер

(Клер) Нещодавно з нами зв’язався військовослужбовець, український військовослужбовець, який був на передовій. Йому дев’ятнадцять років і він дуже боїться померти, і він просить наших молитов.

Отже, саме тому я підняв це питання, я думаю, Богоматір принесла це послання, щоб допомогти нам зрозуміти динаміку і позицію їхніх душ, тому що вони нічого не знають про торгівлю людьми, наркотики і сатанізм в уряді, ви знаєте, що все так добре приховано від них, так само, як це відбувається в нашій країні.

Господь ігнорує все це, навіть якщо вони працюють на злих. Вони роблять щось почесне, ризикуючи своїм життям, щоб захистити інших, і Господь бере це до уваги. Господи, дай нам серце для воїнів, яким загрожує смерть, особливо в Україні та Росії… Амінь.

(Мати Марія) “Померти за свою країну – це честь, навіть якщо уряд корумпований. Це жертва обов’язку. Навіть у Старому Завіті багато хто помер почесною смертю, тому що це було для їхньої країни і захисту інших. Це винагороджується, дочко, дай йому надію, що його призначенням є Небо.

“Розумієте, корупція настільки прихована від громадян, що вони про неї нічого не знають. Це тому, що вони не інвестували час у з’ясування правди про те, за кого вони борються. Він не знає про ці речі, він вважає, що те, що він робить, почесно, і це так».

(Клер) Мамо, будь ласка, ідіть до нього і втішайте його.

(Мати Марія) “Про це вже подбали. Я просто приношу вам розуміння, і ви можете передати це іншим. Улюблена сім’я, якщо ви робите щось з чистого мотиву, не знаючи, яке зло може стояти за нею, ваш вчинок все ще почесний. Це має бути тому, що корупція, прихована від звичайних громадян, настільки нестримна. Ось чому Господь назвав їх вівцями. Він розумів це про їхню природу. Господь дивиться на серце і мотив.

“У війні багато героїв і мучеників. Якщо серце чисте, якщо покаяння здійснюється, за всі гріхи їхнього життя, Господь дивиться на них прихильно, і вони не послані в пекло. Але покаяння за смертний гріх дуже необхідне. Росія знає, що коли вони відправлять цих «дітей» воювати на передову, вони, швидше за все, будуть вбиті, особливо молоді і недосвідчені.

“Війна – це жахлива річ, яка так сильно грабує людей. Але бувають випадки, як у Содомі та Гоморрі, коли через усе злочестивість треба робити певні вчинки. Ось про що все це йдеться. Це стало необхідним і трагічним вчинком, щоб покарати злих і звільнити невинних.

Ми з кожним солдатом, звертаючись до їхніх сердець, щоб повернути їх до Христа і направити їх у правильному напрямку, навіть захищаючи їх, все для найкращого результату їхніх душ і душ тих, проти кого вони налаштовані, щоб атакувати і вбивати. Нічого про війну не є гарним, але я скажу вам це, воїнам стає неймовірно необхідно звернутися до Бога і звернутися до Нього за милістю.

Це дуже хороший спосіб молитися за них: «Господи, будь ласка, дай їм бажання для Тебе і Твого захисту, а також упокореного серця, коли їхній розум затих, а не прагне до виживання. Допоможіть їм покаятися і повірити в Божу любов і прощення». Таким чином, що б не трапилося, вони більш добре налаштовані на порятунок.

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.