Petrus Romanus, 15 ଏପ୍ରିଲ 2022 |

_______________________________________________________________

1522 ଏପ୍ରିଲ, 2022 ରେ ୱିଲିୟମ୍ କୋଷ୍ଟେଲିଆଙ୍କୁ ଆମ ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତା |

ଶୁଭ ଶୁକ୍ରବାର |

ୱିଲିୟମ୍: ଆଜି ସକାଳେ ମୋର ଏକ ଭିଜନ୍ ଥିଲା, ଯାହା ଗତକାଲି ପବିତ୍ର ଗୁରୁବାରରେ ଥିବା ଦର୍ଶନର ଏକ ଅଂଶ ପୂରଣ କରିଥିଲା ​​| ମୁଁ ଯୀଶୁଙ୍କଠାରୁ ବାର୍ତ୍ତା ଆଶା କରିଥିଲି, ଯାହା ମୋତେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କୁହାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି |

ଗତକାଲି ରାତିରେ ମୁଁ ସେର, କ୍ରିଷ୍ଟିନା ଗାଲାଗେର୍ଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସଭାରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡରେ ଥିଲି | ସଭା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ସେ ଭିଡ଼ଠାରୁ ଅଲଗା ଯାଉଥିଲେ | ସେ ଅଟକି ଗଲେ ଏବଂ ମୋତେ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ଡାକିଲେ | ମୁଁ ମୋ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ବିଶପ୍ ବ୍ରସର୍ଡଙ୍କ ସହିତ ଥିଲି | ଏହା ଏକ ଅସାଧାରଣ ସଭା ଥିଲା | କ୍ରିଷ୍ଟିନା କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ପୋପ୍ ହେବି | ସେ ମୋତେ ଅନେକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ବହୁତ ଗଭୀର ସଭାର | ଏହା ବହୁତ ଭଲଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ ସକାଳ 6.45 ରେ କଥା ହେଉଥିଲି, ଭିଜନ ସକାଳେ ଜାରି ରହିଲା | ଯୀଶୁ ମୋ ସହିତ କଥା ହେଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଆପେରିସନ୍ ପାଇବାକୁ ଭୁଲି ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା | ଆଜି ଯୀଶୁ ମୋତେ ଜଗତ ପାଇଁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେବେ |

ଏହା ସକାଳ 4.39 ଅଟେ | ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲ ପାଖେଇ ଆସୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇଜଣ ମହାନ ଦୂତ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି – ସେଣ୍ଟ ଗାବ୍ରିଏଲ୍ ଏବଂ ସେଣ୍ଟ୍ ରାଫେଲ୍ | ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲ ମୋତେ ଅଭିବାଦନ ଜଣାନ୍ତି ଏବଂ କୁହନ୍ତି:

ସାଧୁ ମାଇକେଲ୍: “ଯୀଶୁ ଶୀଘ୍ର ଆସିବେ |”

ୱିଲିୟମ୍: ସେଣ୍ଟ ମାଇକେଲ, ସେଣ୍ଟ ଗାବ୍ରିଏଲ ଏବଂ ସେଣ୍ଟ ରାଫେଲ କ୍ରସର ସଙ୍କେତ ତିଆରି କରନ୍ତି:

ସାଧୁ ମାଇକେଲ୍, ଗାବ୍ରିଏଲ୍ ଏବଂ ରାଫେଲ୍: “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍:   ହ୍ୱାଇଟ୍ କ୍ରସ୍ ବହୁତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ | ଯୀଶୁ ଏହା ଦେଇ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଦୂତମାନେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି କରନ୍ତି |

ଯୀଶୁ ଶୁଦ୍ଧ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଏବଂ ପାଦକୁ ଖୋଲା କ୍ଷତ ସହିତ, ତାଙ୍କର ପବିତ୍ର ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖେ | ଯୀଶୁ ମୋତେ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଲେ:

ଆମର ପ୍ରଭୁ: “ମୋର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ଲେଖିବାକୁ ଅଗ୍ରସର ହୁଅ।”

ୱିଲିୟମ୍: ଯୀଶୁ କ୍ରୁଶର ଚିହ୍ନ ତିଆରି କରନ୍ତି:

ଆମର ପ୍ରଭୁ: “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

ୱିଲିୟମ୍:   ଯୀଶୁ ମୋ ଆଡକୁ ହସୁଛନ୍ତି ଏବଂ କୁହନ୍ତି:

ଆମର ପ୍ରଭୁ: “ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ: + ମୁଁ ତୁମର ଦୁ sad ଖୀ ହୃଦୟକୁ ବହୁତ ଦୁ orrow ଖରେ ଭରି ଦେଉଛି, କିନ୍ତୁ ଭଲଭାବେ ଜାଣ, ମୋର ପିଲା, ତୁମର ଦୁ orrow ଖ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କାରଣ ତୁମର ମୁକ୍ତି ଏବଂ ପୁନରୁତ୍ଥାନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ |”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ଜଗତ ଆବେଗରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି, ଯେଉଁଠାରେ ମାନବିକତା ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କାରଣ ସେମାନେ ଯୀଶୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର ନକରି ପ୍ରକୃତ ଶାନ୍ତି ପାଇବାକୁ ବିଶ୍ belie ାସ କରି ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ନାହାଁନ୍ତି। ମୋର ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନଗଣ, ମୁଁ ମାନବିକତାକୁ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖର ଜୀବନ ପାଇବାକୁ ବାଟ ଦେଇ ନାହିଁ – ଜୀବନରେ ସେମାନେ ପାଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ କ୍ରୁଶ ସତ୍ତ୍ୱେ – ine ଶ୍ୱରଙ୍କ ପବିତ୍ର ଇଚ୍ଛାରେ ପହ of ୍ଚିବା ପାଇଁ ପଥ ଅନୁସରଣ କରିବା |

“ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ: ତୁମେ ଜଗତର ପଥ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ବାଛିଛ, ଯାହାକି ମନୁଷ୍ୟକୁ God ଶ୍ବରଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଏ – ମୋ ଠାରୁ, ତୁମର ine ଶ୍ୱର ତ୍ରାଣକର୍ତ୍ତା – କିନ୍ତୁ ପିଲାମାନେ, ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ତୁମେ ପହଞ୍ଚୁଛ | ମାନବଜାତି ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ | ”

“ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ତୁମର ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଖୋଜେ | ସମୟ ବର୍ତ୍ତମାନ – ଆସନ୍ତାକାଲି ନୁହେଁ – ଦୟାକରି ବର୍ତ୍ତମାନ ପଚାରନ୍ତୁ, ଯେହେତୁ ମାନବଜାତି ପାଇଁ ସମୟ ସରିଯାଉଛି। ”

“ମୁଁ ପୁନର୍ବାର ମୋର ପାସ୍ ବଞ୍ଚୁଛି, କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ମନ୍ଦ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମନୁଷ୍ୟକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରଲୋଭନରେ ନିଜକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି | ଦୟାକରି ପ୍ରିୟ ସନ୍ତାନଗଣ, ତୁମେ କେବଳ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ଏବଂ ମୋତେ ପଚାରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶ୍ୱ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧକୁ ଯିବ , କାରଣ ଅନେକ ଦେଶ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହେବେ – କେବଳ ରୁଷ ଦ୍ୱାରା ନୁହେଁ, ବରଂ ଅଧିକ ଦୁଷ୍ଟ ଆତ୍ମା ​​ଦ୍ୱାରା, ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଗତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛନ୍ତି, ମନୁଷ୍ୟକୁ ଆଣ୍ଟି- ଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି । ”

“ଏହା ଜାଣ, ମୋର ପିଲାମାନେ, ଯେତେବେଳେ ଜଗତ ଯୁଦ୍ଧରେ ଅଛି, ମୋର ପିଲାମାନେ ମୋ ପାଖକୁ ଫେରିଯିବେ, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ମହାନ ଚେତାବନୀ ଅନେକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ପୋଲାଣ୍ଡ ଏବଂ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ସମସ୍ତ ଦେଶରେ ଫ୍ରାନ୍ସ ଯୁଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ସ୍ପେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହେବ ଏବଂ ଜର୍ମାନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବ। ”

“ ଇଟାଲୀ ପାଇଁ ସାବଧାନ , କାରଣ କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ଫୋର୍ସ ଏହାକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ କରିବ | ରୋମକୁ ପ୍ରବଳ ଆକ୍ରମଣ କରାଯିବ। ଭାଟିକାନ୍କୁ ନିଆଯିବ । ”

“ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଦେଶ ସ୍ପେନ୍ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ , କିନ୍ତୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନମାନେ ସହିଦ ହେବେ। ଆଫ୍ରିକା , ଦକ୍ଷିଣ ଆମେରିକାରେ ଯୁଦ୍ଧ ଖୋଲାଯିବ ଏସିଆରେ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେବ , ଯେଉଁଠାରେ ଚୀନ୍ Russia ଷ ଏବଂ ଅନେକ ଦେଶ ତଥା ଆପଣଙ୍କ ଦେଶ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଉପରେ ଗତି କରିବ । ”

“କିନ୍ତୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆମେରିକା ଏବଂ କାନାଡାର ଦେଶଗୁଡ଼ିକ ଥରେ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଆପଣ ଜାଣିବେ ଯେ ବିଶ୍ୱ ଗୁରୁତର ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ; ତୃତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଜାରି ରହିବ ଏବଂ ଏକ ଆଷ୍ଟ୍ରୋଏଡ ଦ୍ୱାରା ବିଶ୍ୱ storm ଡ଼ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ମହା ଚେତାବନୀ ପାଇଁ ସଙ୍କେତ ଦିଆଯିବ | ମହା ଚେତାବନୀ ମାନବିକତାକୁ ମୋ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଛଅ ସପ୍ତାହ ଦେବ, କିମ୍ବା ହଜିଯିବ। ”

ଚେତାବନୀ ସମୟରୁ ଶୟତାନକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯିବ ଏବଂ ସେ ଛଅ ​​ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାନବଜାତିଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ”

“ମାନବଜାତି ତା’ର ମାର୍ଗ ବଦଳାଇବା ଉଚିତ କିମ୍ବା ହଜିଯିବା ଉଚିତ୍। ଛଅ ସପ୍ତାହ ପରେ ଶୟତାନ ପୁନର୍ବାର ମୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟଧର୍ମ ଜଣେ ମହାନ ଏବଂ ଭଦ୍ର ନେତାଙ୍କ ରୂପ ନେବେ | ମାନବଜାତି ତାଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ”

“ମନେରଖ, ମୋର ମଧୁର ପିଲାମାନେ, ତୁମର ଉତ୍ତରର ସମୟ ବର୍ତ୍ତମାନ | ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନାରୀକୁ କେବେ ବି ଭୁଲିଯାଅ ନାହିଁ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ ଏବଂ ତାହା ହେଉଛି ମୋର ପ୍ରିୟ ମାତା , ମରିୟମ ଏବଂ ସମସ୍ତ ହୃଦୟର ରାଣୀ | ମୁଁ ମୋର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ କହୁଛି। ”

“ମୋର ପବିତ୍ର ପୁତ୍ର, ୱିଲିୟମ୍, ମୁଁ ତୁମକୁ ଗତ ରାତିରେ ଏବଂ ଆଜି ସକାଳେ ଏକ ଦର୍ଶନ ଦେଇଥିଲି, ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲ, ( ଖ୍ରୀଷ୍ଟିନା ଗାଲାଗର୍ ) | ଏହି ଦର୍ଶନ ଆପଣଙ୍କୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା, କାରଣ ସେ ଜଣେ ପ୍ରକୃତ ଦର୍ଶକ | ସେ ତୁମ ଉପରେ ଦୃ strongly ବିଶ୍ୱାସ କରେ | ତୁମର ମାମଲା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଯେହେତୁ ତୁମେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ଏବଂ ୟୁରୋପର ଅନେକ ଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବ , ସେମାନଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ | ”

“ହେ ମୋର ସନ୍ତାନଗଣ, ପ୍ରାର୍ଥନା କର, କାରଣ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିନାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତା ପ read ଼ିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ମୁଁ ଏବଂ ମୋର ପବିତ୍ର ମାତା ତାଙ୍କୁ ଯାହା ଦେଇଛନ୍ତି ତାହା ଅନୁସରଣ କରିବା ଉଚିତ୍।”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ପିଲାମାନେ, ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନ read ପ and ନ୍ତୁ ଏବଂ ସାହସ କରନ୍ତୁ | ଯୁଦ୍ଧ ଦେଶ – ୟୁକ୍ରେନରେ ପୀଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର ଏବଂ ସାହସ କର, କାରଣ ତୁମେ ଜାଣ ଯେ ଯୀଶୁ ଏବଂ ମରିୟମ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

“ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ଏବଂ ଚାଇନାରେ ଏକ ବଡ଼ ଭୂକମ୍ପ ଅନୁଭୂତ ହେବ । ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର ଯେପରି ସେମାନେ ଜାଗ୍ରତ ହେବେ। ”

“ମୋର ପ୍ରିୟ ପୁତ୍ର, ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ | ଭୟ କର ନାହିଁ, କାରଣ ଆମେ ସ୍ୱର୍ଗର ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଉ ଏବଂ ତୁମ ଉପରେ ଜଗି ରହିଥାଉ | ତୁମର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଭଲ ଖବର ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ଘରକୁ ପଠାଯିବ | ”

“ମୁଁ ତୁମକୁ ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ମୁଁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ | + ମୋର ପବିତ୍ର ସନ୍ତାନ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରେ – ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପଠାଉଛି | + ମୋର ପବିତ୍ର ମାତା ତୁମକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ପଠାନ୍ତି | ଦୃ strong ଼ ରୁହ ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ରୁହ: ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍। ”

“ମୁଁ ତୁମର ଯୀଶୁ, ତୁମର ହୃଦୟର ରାଜା। ଭୟ କର ନାହିଁ, କାରଣ ତୁମର ଏପରି ଅନେକ ଦର୍ଶନ ପାଇବ | ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ, ମୋର ine ଶ୍ୱରୀୟ ପ୍ରେମର ଦୂତ | ”

“ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅନେକ ଲୋକ ବୁ will ିବେ ଯେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଖ୍ୟା କାହିଁକି କହୁଛି।”

ୱିଲିୟମ୍: ଯୀଶୁ ମୋତେ ତିନିଥର ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତି:

ଆମର ପ୍ରଭୁ: “ପିତା, ପୁତ୍ର ଏବଂ ପବିତ୍ରଆତ୍ମାଙ୍କ ନାମରେ | ଆମେନ୍ (ତିନି ଥର)। ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଶାନ୍ତି ହେଉ + ମୁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ।”

[ଖ୍ରୀଷ୍ଟିନା ଗାଲାଗରର ୱେବସାଇଟ୍ ଦେଖନ୍ତୁ: http://www.christinagallagher.org/en/ ]

_______________________________________________________________

This entry was posted in Odia and tagged . Bookmark the permalink.