Luz de Maria, 22 КВІТНЯ 2022 РОКУ

________________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ СВ. МИХАЇЛА АРХАНГЕЛА ЛУС ДЕ МАРІЇ

22 КВІТНЯ 2022 РОКУ

[Див. веб-сайт: https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm ]

Улюблені люди нашого Царя і Господа Ісуса Христа:

Ви на шляху до святкування Божого Милосердя.

БОЖИЙ НАРОД ПОВИНЕН БУТИ ЄДИННИМ. ЄВАНГЕЛІЗАЦІЯ — СПІЛЬНА СПРАВА, ПОСТІЙНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ БРАТНЬОЇ ЛЮБОВІ.

Ви робітники у винограднику і повинні працювати на ввіреному вам полі, знаючи, що у винограднику тільки один Господь і Господар. (пор. Івана 15,1-13).

НАРОД НАШОГО ЦАРЯ І ГОСПОДА ІСУСА ХРИСТА ПОЛІКАНИЙ ЗБЕРГУВАТИ ОСОБИСТИЙ МИР ТА ПЕРЕДАВАТИ ЙОГО СВОЇМ БРАТАМ І СЕСТРАМ . У тих, хто не має внутрішнього спокою, не вистачає мудрості зберігати незворушність серед бур.

Поважайте один одного; моліться Нашій Цариці і Матері Останніх часів.

ЛЮДИ БОЖІ, В МОМЕНТ ДЯВОЛ ПРОНИКНУВ ДЕЯКИХ ЛЮДЕЙ ОТРУЮ, МАЮЧИ СТВОРИТИ РОЗДІДНІСТЬ МІЖ НИМИ.

Моліться, щоб наша Цариця і Мати допомогли вам і щоб ви були носіями справжнього миру, бо «від кожного, кому багато дано, багато й вимагатиметься» (Лк. 12, 48).

У цей час, коли людство бачить у невеликому масштабі, я запрошую вас подивитись оком орла на все, що відбувається. Ви добре знаєте, що ті, хто панує над людством, зберігають те, що їм вигідно, і підривають інститут Церкви Нашого Царя і Господа Ісуса Христа. Тому будьте мирними створіннями, які з любов’ю працюють на царських полях, щоб вас не сплутали з кукільгом.

Благословляю вас, Народе Божий. Мої Небесні Легіони постійно охороняють вас.

Святого Архангела Михаїла

________________________________________________________________


ПОСЛАННЯ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА ЙОГО УЛЮБЛЕНОЇ ДОЧКИ ЛУС ДЕ МАРІЇ

22 КВІТНЯ 2022 РОКУ

Мої любі люди:

БЛАГОСЛОВЛЯЮ ВАС СЕРЦЕМ, В ЯКОМУ МИЛОСТЬ ВЛИВАЄТЬСЯ ДО МОЇХ ДІТЕЙ.

Я запрошую вас працювати і діяти на благо.

Я запрошую вас надати форму Моїй Любові, щоб Моє Милосердя вилилося на Мій народ у достатку. Моє Милосердя стоїть перед кожною людиною, бажаючи бути прийнятим усім Моїм.

Мої люди:

ЗАЙМІТЬ ПРИХОД В МОЄМУ БЕЗКІНЕЧНОМУ МИЛОСТЬ, ДЖЕРЕЛО ПРОБАННЯ ТА НАДІЇ ДЛЯ ВСІХ МОЇХ ДІТЕЙ, ДЖЕРЕЛО НАВЕРТЕННЯ ДЛЯ КАЯЮЩИХСЯ, ЛАСКА, ЩО СХОДИТЬ ВІД МООГО СВЯТОГО ДУХА ДО СЕРЦЯ КОЖНОГО З МЕНЕМ. КОЖЕН З ВАШ БАЖАЄ.

Не відмовляючи Себе грішникам, Я виходжу назустріч їм з рясним бальзамом Мого Прощення, щоб людське мислення не стримило надію на Моє Милосердя.

Я йду до грішника, який розкаявся, до грішника, який сумує через свої гріхи, до людини, яка шкодує за те, що образила Мене, до того, хто вирішив запропонувати Мені тверду мету виправити.

Я чекаю зі своїм нескінченним Терпінням на грішників, які відчувають себе безнадійно засудженими і негідними Мого Милосердя, яке горить любов’ю до цих Моїх дітей. Моя Мати шукає їх, знову і знову кличе прийти до Мене.

Я Милосердний і Справедливий Суддя водночас. Ви повинні усвідомлювати, що Моє Милосердя — це не структура, на якій Мої діти можуть стояти в гріху, віддалені від Мене, свідомо виправдовуючи себе, щоб продовжувати грішити.

ПРИХОДІТЬ ДО МЕНЕ, ДІТИ МОЇ: СКОРО НАПАДЕ НІЧ, і темрява завадить вам відрізнити істинний трон від фальшивого і правдивий жезл від фальшивого. Вони поведуть вас, як овець, на заклання, бо не послухалися Мене і запекли ваші серця.

Моліться, діти Мої, моліться один за одного, щоб усі залишалися вірними Мені.

Моліться Мої діти, моліться за тих, хто відмовляється прийняти Моє Милосердя.

Моліться, діти Мої, моліться про духовну силу і щоб ви чинили опір, не відмовляючись від Мене.

Моліться, діти Мої, щоб ви залучили овець до Моєї кошари і не відганяли їх.

Моліться, діти Мої, щоб ви впізнали Мене і не пішли хибними шляхами.

Зміни почалися, але про них мало хто згадує. Чоловік, посвячений для служіння Мені, не ревно ставиться до Моїх справ і не попереджає Моє Містичне Тіло про зло, яке його підриває.

МОЇМ ДІТЯМ ТЕРМІНОВО ВСТУПИТИ В ВІДПОВІДАЛЬНУ ДУХОВНІСТЬ, ЩОБ УЗНАЛИ ЦІННІСТЬ БУТИ МОЇМИ ДИТИНАМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ЗНАННЯ, ЯКІ ЇМ ДАЮ.

Любі діти, прийдіть до Мене; покайтеся, прийміть Моє Милосердя в цей час, дозвольте Моєму Святому Духу проникнути в кожного з вас і зміцнити вас; нехай Він живить вас знанням і нехай Віра залишається у вас непорушною. Події вже стосуються людства, і Моїми дітьми маніпулюють, щоб ними контролювали ті, хто володіє владою на Землі.

Народе мій, перед вашими очима так багато хворих людей – так, духовно хворих, які не мають ні миру, ні милосердя до своїх братів і сестер. Так багато людей, які хворіють через людське его, які зможуть побачити свої помилки лише тоді, коли їм це потрібно, і шукати Мене – лише тоді, а не раніше.

Мої люди:

Я ПОШЛЮ МИЛОСТЬЮ ЛАСУ ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА, ЩОБ ЇЇ ПРИЙНЯЛИ МОЇ ДІТИ, ЯКІ ТАК БАЖАЮТЬ ЦЬОГО.

ЦЯ ЛАСКА ДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗЙДЕ З МОГО ДОМА; ЦЕ БУДЕ ДАВАТИСЯ ПО ЗЕМЛІ, І БАГАТО МОЇХ ДІТЕЙ ВІДЧУВАТЬ ВЕЛИКИЙ БІЛЬ ЗА СВОЇ ОБРАДИ І БУДУТЬ ПРОБАТИ МОЄ ПРОБАЧЕННЯ.

ТІЛЬКИ ТАК ДЕЯКІ З МОЇХ ДІТЕЙ ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО МОЄЇ СПРАВЖНЬОЇ ЦЕРКВИ ТА ЙДУТЬ ДО МЕНЕ, ЩОБ СПРАТУВАТИ СВОЇ ДУШІ.

Ви пройдете через дуже важкі моменти, діти Мої, але ви не повинні забувати, що «Я є, хто Я є» (Вих. 3:14) і що Моє безмежне Милосердя залишається на кожній людині. Я ніколи не покидаю вас: ви Мої діти і «Я ваш Бог».

ПЕРЕД ВЕЛИКИМ БОЛІМ ВИ ОТРИМУЄТЕ БАГАТО ДОБРА ВІД МОЄЇ ДОМИ І ВЕЛИКУ ЛАСТЬ ДЛЯ УСЬОГО ЛЮДСТВА, З ЯКОГО ВИЙДЕТЕ МІРЦЕНІ У ВІРІ.

Мої люди, я люблю вас.

Твій Милосердний Ісус

РАДУЙ, МАРІЯ ПРЕЧИСТА, БЕЗ ГРІХА зачата

РАДУЙ, МАРІЯ ПРЕЧИСТА, БЕЗ ГРІХА зачата

РАДУЙ, МАРІЯ ПРЕЧИСТА, БЕЗ ГРІХА зачата

КОМЕНТАР ЛЮЗА ДЕ МАРІЯ

Брати і сестри у вірі:

Святий Архангел Михаїл виступає, щоб ми зрозуміли, що без любові ми ніщо і що для того, щоб бути братерами, ми повинні мати милосердя, щоб зближувати наших братів і сестер, а не відчужувати їх від Божественної Любові, до якої ми прагнути як члени Божого народу.

Святий Михаїл закликає нас дивитися орлиним оком, бо орли все бачать з висоти, щоб не збити з пантелику бур’яни.

Господь наш Ісус Христос закликає нас до навернення, кажучи: ЗАРАЗ! Він запрошує нас зберігати міцну віру і бути гідно підготовленими через Євхаристійну їжу, щоб ми були керовані Святим Духом і пішли безпечним шляхом, а не хибним.

Боже Милосердя відкриває нам ще одне велике благословення перед Попередженням, крім Хреста на небі. Це ще одна можливість для нас обрати покаяння, коли Він покаже нам промені Свого Божого Милосердя, що сходять з Неба на Землю, будучи проявом Божественної Сили, щоб ми зігнули коліна і щоб більше душ врятувались у світло такої великої демонстрації Божественної Любові.

Брати і сестри, ділюся з вами, що Господь наш Ісус Христос з’явився сяючим. Я бачив на Землі багатьох людей, які виглядали дуже маленькими і дещо схилилися від тяжкості гріха, але світло, що виходить від Божого Милосердя, змусило їх підняти очі, і я бачив, як багато людських створінь волають про прощення своїх гріхів. Наш Господь усміхнувся, і, простягнувши Свою благословенну Руку перед грішниками, що розкаялися, я побачив, як вони зігнули коліна, а потім встали, і вони більше не схилялися – знак того, що їм було прощено Божественним Милосердям.

Браття, ця незбагненна милосердя відкривається, щоб прощати… Підійдимося: ще не пізно.

ГОСПОДЬ НАШ ІСУС ХРИСТОС

08.07.2012

МОЄ МИЛОСТЬ ПІДВИСИТЬ ЛЮДИНУ: ВОНО ОЖИВЛЯЄ ТОГО, ХТО ЛЕЖИТЬ В СТРУКАННЯХ, І ДАЄ НАДІЮ ТОМУ, ХТО ЗАГРАВ. Я – СВОБОДА, ЛЮБОВ, ТЕРПІННЯ; Я СПРАВЕДЛИВИЙ.


Пресвята Богородиця

04.12.2012

Не впадайте перед тими, хто хоче розпорядитися про долю людства: тільки Мій Син зі Своєю Любов’ю, зі Своїм Милосердям і Своєю Справедливістю буде диктувати час часів.

Амінь.

___________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.