Попередження для англомовних

_______________________________________________________________

Вітаю,

Мої два найкращі друзі – араб і єврей, я католик, релігія ніколи не була проблемою між мною та ними, і я вважаю, що люди зазвичай дотримуються релігії своїх батьків.

Святий Дух спілкувався зі мною розмовною англійською, за допомогою телепатії та внутрішніх розмов. Спочатку він попросив мене написати пакет попереджень про майбутнє попередження та просвітлення сумління чотирма мовами: англійською, португальською, іспанською та французькою. Ці явища відчує кожна людина розумного віку, незалежно від її релігії. Ви неодмінно відчуєте ці явища, і Святий Дух попросив мене сповістити про них вам.

Вони дотримуються деяких відповідних уривків з послання МАРІЇ до пророка ЕНОХА 3 березня 2021 року. МАРІЯ — мати Христа.

«Діти мої, нагадую вам ще раз: готуйтеся до приходу Попередження, бо воно близько, набагато ближче, ніж ви думаєте. Моє Серце страждає, бачачи, що величезна більшість людства не готова; ця велика подія повністю змінить уявлення багатьох про духовне життя. Людство ввійде в стан екстазу, який триватиме від п’ятнадцяти до двадцяти хвилин вашого земного часу, в якому вам буде показано стан вашої душі по відношенню як до Бога, так і до ваших братів».

«Кожний смертний буде засуджений, лише мої маленькі діти, яким не вистачає розуму, будуть винятком; все буде судити навіть твої пусті слова. Як мені сумно бачити, що багато душ загинуть навіки через тяжкість своїх гріхів. Ось чому, дітоньки, я прошу вас бути духовно підготовленими, щоб ви могли витримати це випробування, яке відкриє вам розуміння і знання про існування вічності і Бога».

«Діти мої, ви вже перебуваєте в часах темряви, де ви повинні молитися вранці і вночі, бо на вас нападають сили зла. Якщо ви, малі мої, не відбиватимете цих нападів, то ризикуєте потрапити в пастки й обмани мого супротивника, який духовно послабить вас і відлучить від Бога, а потім викраде вашу душу».

_______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.