Petrus Romanus, 1 травня 2022 року

_______________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ СВЯТОГО ЙОСИФА ВІЛЬЯМУ КОСТЕЛЛІЇ 1 ТРАВНЯ 2022 РОКУ

Свято святого Йосипа трудівника

ВІЛЬЯМ : Святий Менолутіс розмовляє зі мною о 4.10 ранку, повідомляючи, що святий Михаїл з’явиться дуже скоро.

Білий хрест з’явився на небі, вібруючи, наближаючись, то віддаляючись.

Білий хрест дуже великий. Здається, це дуже близько до Святої землі, оскільки я поміщений у в’язницю дуже близько до мого майна.

Святий Михайло приходить. Він стоїть перед Білим Хрестом. Він каже:

СВЯТИЙ МИХАЙЛО: «Це мої воїни, голова Небесної армії».

ВІЛЬЯМ: За спиною Святого Михаїла Святий Йосип виходить вперед. Святий Михаїл рухається ліворуч біля Святої землі і дозволяє святому Йосипу рухатися вперед.

СВЯТИЙ ЙОСИФ: «Я вітаю тебе, мій улюблений сину, незабаром – дуже скоро – стати, публічно, Останнім намісником святої Матері-Церкви».

ВІЛЬЯМ: Святий Михаїл хреститься:

СВЯТИЙ МИХАЙЛО: «В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

СВЯТИЙ ЙОСИФ: «Сьогодні до вашого лігва я приходжу як ваша сила, щоб передати вам Послання для Святої Матері-Церкви. Мій улюблений Сину Всевишнього, Спасителю роду людського, Я посланий до вас і до Наших дітей великої потреби, щоб дати вам Мою батьківську любов і розраду, а ви продовжуєте нести Хрест спасіння на допомогу усіх людей, щоб досягти спасіння в час великої потреби, тому що дорога дуже вибоїста, з багатьма вибоїнами та камінням, щоб найважче зробити шлях до Вічного Спасіння».

«Сьогодні моє свято і в цей день я, святий Йосип, відкрию небо для багатьох душ, які з великою вірою, особливо зараз для дітей України , які переживають страшні звірства. Тож не втрачайте надії, Мої любі діти, бо Небо цілком усвідомлює, що відбувається в Україні . Люди не повинні втрачати ні віри, ні надії, тому що Христос-Спаситель зараз дуже близько і спостерігає за всім, що відбувається у вашій країні. Не бійся, люба дитино, тому що Європа втрутиться».

«Не бійтеся, тому що намір Росії – не тільки ваша нація, але вона збирається напасти на європейські країни , дуже скоро, і кров увійде в поле багатьох націй, тому що намір Росії – зіткнутися з Європою та іншими землями. Люди Європи, будьте готові, тому що війна вступає на вашу землю, дуже скоро. Але знайте це, Росія буде вторгнутися Китаєм , будучи загрозою для світу».

«Знайте це, мої любі діти, я, святий Йосип, був посланий у світ, щоб підготувати його до вбивства людства, оскільки людство відкидає Ісуса та Марію осторонь. Європа буде втягнута у війну, до якої вона не готова. Незабаром послідує Близький Схід , нападаючи на Ізраїль та Іспанію та вводячи війну з мусульманських країн у рівняння Великої війни ».

«Діти мої, ви повинні звернутися до Бога і Божої Матері і молитися за безпеку ваших народів. Мої люди з Норвегії , Копенгагена та Швеції , ви повинні підготуватися до війни, тому що Росія нападе на вас дуже скоро. Швейцарія , земля, яка була захищена так довго, ви повинні готуватися до війни, тому що ваша нація буде атакована дуже скоро».

« Італія буде захоплена ворогом Бога, і міста будуть атаковані дуже, дуже скоро. Армії захоплять Рим – особливо Ватикан – і Прапор комунізму буде розміщено над містом Ватиканом, і Папа сильно постраждає, тому що настав час, коли Папа Бенедикт підготується до видалення Діви Марією, королева папства».

«Моліться, дорогі діти, за Папу Бенедикта і моліться за Франциска , тому що Ватикан буде дуже порушений. Сину мій, ти будеш вільний, дуже скоро, щоб ти [зміг] підготувати Церкву, бо Церква знову постраждає, повертаючись до катакомб».

«Пам’ятайте, діти Мої, ви були попереджені підготувати свої домівки та місця, де буде знайдена Церква».

«Діти мої, ви повинні молитися на Святій Вервиці , у каплеті Божого Милосердя та в багатьох молитвах, які вам дало Небо, щоб підготувати Людський рід до часу Апокаліпсису, тому що час часів настав – хоча ще є за багато років до повернення Ісуса Христа у Своє Друге пришестя – ви повинні бути готові зараз».

Прийде багато-багато страждань і багато руйнувань, бо багато твоїх земель буде затоплено . У Північній півкулі та Південному полюсі розтануть льодовики . Він принесе багато різних морських істот. Це буде небезпечно для людства. Сонце наблизиться до Землі, приносячи велике тепло , яке збентежить людство».

Росія та Китай відправлять підводні човни до Австралії та країн Близького Сходу , а також до США , що викличе сильний страх. Індія отримає теплу кару , яка принесе багато смерті».

«Моліться, діти Мої, особливо за Австралію , бо вона буде дуже суворо покарана на узбережжі. Моліться, діти Мої, бо тільки через Хрест ви будете врятовані».

«Моліться за Тайвань , тому що Китай дуже скоро піде на це. США відправлять туди своїх військових, але при цьому Китай атакуватиме США біля її берегів».

«Діти мої, Пресвята Діва Марія послала мене попередити світ, тому що людство повільно освоюється йти за Антихристом, швидко».

«Моліться до Мене і попросіть святого Михаїла послати свою Небесну армію, щоб захистити вас. Я люблю вас, мої діти і вас, Мій улюблений сину, Вільяме. Бог слухає вас, тому не бійтеся, бо Він вас дуже любить. Я теж люблю вас і благословляю вас і всіх дітей світу: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

«Завжди залишайтеся в спокої. Я, святий Йосиф, благословляю всіх вас: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

_______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.