Попередження Yкраїнським Cпікерам

______________________________________________________________

Вітаю,

Мої два найкращі друзі – араб і єврей, я католик, релігія ніколи не була проблемою між мною та ними, і я вважаю, що люди зазвичай дотримуються релігії своїх батьків.

Святий Дух спілкувався зі мною розмовною англійською, а також за допомогою телепатії та внутрішніх розмов. Він попросив мене написати пакет попереджень п’ятьма мовами: англійською, португальською, іспанською, французькою та філіппінською. Попередження і Просвітлення сумління відчує кожна людина розумного віку, незалежно від її релігії. Ви неодмінно відчуєте ці явища, і Святий Дух попросив мене сповістити про них.

Вони дотримуються деяких відповідних уривків з послання МАРІЇ до пророка ЕНОХА 3 березня 2021 року. МАРІЯ — мати Христа.

«Діти мої, нагадую вам ще раз: готуйтеся до приходу Попередження, бо воно близько, набагато ближче, ніж ви думаєте. Моє Серце страждає, бачачи, що величезна більшість людства не готова; ця велика подія повністю змінить уявлення багатьох про духовне життя. Людство ввійде в стан екстазу, який триватиме від п’ятнадцяти до двадцяти хвилин вашого земного часу, в якому вам буде показано стан вашої душі по відношенню як до Бога, так і до ваших братів».

«Кожний смертний буде засуджений, лише мої маленькі діти, яким не вистачає розуму, будуть винятком; все буде судити навіть твої пусті слова. Як мені сумно бачити, що багато душ загинуть навіки через тяжкість своїх гріхів. Ось чому, дітоньки, я прошу вас бути духовно підготовленими, щоб ви могли витримати це випробування, яке відкриє вам розуміння і знання про існування вічності і Бога».

«Діти мої, ви вже перебуваєте в часах темряви, де ви повинні молитися вранці і вночі, бо на вас нападають сили зла. Якщо ви, малі мої, не відбиватимете цих нападів, то ризикуєте потрапити в пастки й обмани мого супротивника, який духовно послабить вас і відлучить від Бога, а потім викраде вашу душу».

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський. Bookmark the permalink.