Слово Марії та Ісуса про українську війну

______________________________________________________________

______________________________________________________________

18 березня 2022 року… Слово Матері Марії про Україну

Послання від Матері Марії та Ісуса через сестру Клер

(Клер) Нещодавно до нас зв’язався солдат, український солдат, який був на передовій. Йому дев’ятнадцять років, і він дуже боїться померти, і він просить про наші молитви.

Отже, ось чому я підняв це, мабуть, Богородиця принесла це повідомлення, щоб допомогти нам зрозуміти динаміку та положення їхніх душ, тому що вони нічого не знають про торгівлю людьми, наркотики та сатанізм в уряді, ви знаєте , яка все так добре прихована від них, як і в нашій країні.

Господь не звертає уваги на все це, хоча вони працюють на злих. Вони роблять щось почесне, ризикуючи своїм життям, щоб захистити інших, і Господь бере це до уваги. Дорогий Господи, дай нам, будь ласка, серце для воїнів, яким загрожує смерть, особливо в Україні та Росії… Амінь.

(Мати Марія) «Померти за свою країну — це честь, навіть якщо влада корумпована. Це жертва обов’язку. Навіть у Старому Завіті багато людей померли почесною смертю, тому що це було за їхню країну та захист інших. Це винагороджено, дочко, дай йому надію, що його призначення — рай.

«Розумієте, корупція настільки прихована від громадян, що вони про неї нічого не знають. Це тому, що вони не витратили часу на те, щоб дізнатися правду про те, за кого вони воюють. Він не знає про ці речі, він вважає те, що він робить, почесним, і це так».

(Клер) Мамо, будь ласка, піди до нього і втіш його.

(Мати Марія) «Про це вже подбали. Я просто приношу вам розуміння, і ви можете передати це іншим. Кохана родина, якщо ви робите щось із чистих мотивів, не знаючи, яке зло може ховатися за цим, ваш вчинок все одно почесний. Це, мабуть, тому, що корупція, прихована від звичайних громадян, настільки поширена. Тому Господь назвав їх вівцями. Він зрозумів це про їхню природу. Господь дивиться на серце і мотиви.

«На війні багато героїв і мучеників. Якщо серце чисте, якщо зроблено покаяння, за всі гріхи їхнього життя, Господь прихильно дивиться на них, і вони не відправлені до пекла. Але покаяння за смертний гріх дуже необхідно. Росія знає, що, коли вони відправлять цих «дітей» воювати на передову, вони, швидше за все, будуть вбиті, особливо молоді та недосвідчені.

«Війна – це жахлива річ, яка так багато позбавляє людей. Але бувають випадки, як у Содомі та Гоморі, коли через все зло доводиться вжити певних дій. Ось про що все це. Покарати нечестивих і звільнити невинних стало необхідним і трагічним.

«Ми з кожним солдатом, промовляючи до їхніх сердець, щоб навернути їх до Христа та направити їх у правильному напрямку, навіть захищаючи їх, усе для найкращого результату для їхніх душ і душ тих, проти яких вони налаштовані, щоб атакувати та вбити. У війні немає нічого гарного, але я вам скажу, що солдатам стає неймовірно необхідно звертатися до Бога і звертатися до Нього про милість.

«Це дуже хороший спосіб молитися за них: «Господи, будь ласка, дай їм бажання Тебе і Твого захисту, а також розкаяне серце, коли їхній розум заспокоїться і не мчить за виживання». Допоможіть їм покаятися і повірити в Божу любов і прощення». Таким чином, що б не трапилося, вони більш добре налаштовані на спасіння.

(Ісус) «Те, що вони бояться піти до пекла, не означає, що вони будуть. Я відвідую їх із Милосердям у годину їхньої смерті, і багато разів витягую їх із палаючого вогню біля їхніх ніг, як дияволи тягнуть їх донизу. Я дивлюся на характер душі і багато разів можу спокутувати їх в останню хвилину. Моліться за цю сім’ю, моліться за спасіння цих маленьких».

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.