אזהרה לדוברי עברית

______________________________________________________________

ברכות,

שני החברים הכי טובים שלי הם ערבים ויהודיים, אני קתולית, הדת מעולם לא הייתה בעיה ביני לבינם, ואני מאמין שאנשים בדרך כלל הולכים לפי הדת של הוריהם.

רוח הקודש תקשרה איתי באנגלית מדוברת, ובאמצעות טלפתיה ואיתור פנים. הוא ביקש ממני לכתוב את חבילת האזהרה בחמש שפות: אנגלית, פורטוגזית, ספרדית, צרפתית ופיליפינית. האזהרה והארת המצפון יחוו על ידי כל אדם בגיל הגיוני ללא קשר לדתו. אתם בוודאי תחוו את התופעות, ורוח הקודש ביקשה ממני להודיע ​​לכם עליהן.

הם עוקבים אחר כמה קטעים רלוונטיים מהמסר של מרי לנביא ENOCH ב-3 במרץ 2021. מרי היא אמו של ישו.

“ילדים שלי, אני מזכיר לכם שוב: היכונו לבואה של האזהרה, כי היא קרובה, הרבה יותר קרובה ממה שאתם חושבים. הלב שלי סובל מלראות שהרוב העצום של האנושות לא מוכן; האירוע הגדול הזה ישנה לחלוטין את ההבנה שיש לרבים לגבי החיים הרוחניים. האנושות תיכנס למצב של אקסטזה שיימשך בין חמש עשרה לעשרים דקות מזמנך הארצי, שבו יראה לך את מצב נשמתך ביחס לאלוהים וגם לאחיך.”

“כל בן תמותה יישפט, רק הקטנים שלי חסרי התבונה יהיו היוצאים מן הכלל; הכל יישפט אפילו דברי הבטלה שלך. כמה עצוב לי לראות שנשמות רבות יאבדו לנצח בשל חומרת חטאיהן. זו הסיבה, ילדים קטנים, אני מבקש מכם להיות מוכנים מבחינה רוחנית, כדי שתוכלו לעמוד במבחן זה, שיפתח את ההבנה והידע שלכם לגבי קיומו של הנצח והאלוהים”.

“ילדים שלי, אתם כבר בעיתות חושך, בהם עליכם להתפלל בוקר ולילה, כי כוחות הרשע תוקפים אתכם. אם אתם, הקטנים שלי, לא תדפו את ההתקפות האלה, אתם מסתכנים ליפול למלכודות ולרמאות של יריב, שיחליש אתכם רוחנית ויפריד אתכם מאלוהים, ואז יגנוב את נשמתכם”.

______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.