ଓଡିଆ ବକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ |

______________________________________________________________

ନମସ୍କାର,

ମୋର ଦୁଇ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଆରବ ଏବଂ ଯିହୁଦୀ, ମୁଁ ରୋମାନ କ୍ୟାଥୋଲିକ, ଧର୍ମ ମୋ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ never ଣସି ସମସ୍ୟା ହୋଇ ନାହିଁ ଏବଂ ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣତ their ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଧର୍ମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି।

ପବିତ୍ର ଆତ୍ମା ​​ମୋ ସହିତ କଥିତ ଇଂରାଜୀରେ, ଏବଂ ଟେଲିପ୍ୟାଥୀ ଏବଂ ଭିତର ଅବସ୍ଥାନ ମାଧ୍ୟମରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ସେ ମୋତେ ପାଞ୍ଚଟି ଭାଷାରେ ଚେତାବନୀ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଲେଖିବାକୁ କହିଥିଲେ: ଇଂରାଜୀ, ପର୍ତ୍ତୁଗୀଜ୍, ସ୍ପାନିଶ୍, ଫରାସୀ ଏବଂ ଫିଲିପିନୋ | ଚେତାବନୀ ଏବଂ ବିବେକର ଆଲୋକ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଧର୍ମର ନିର୍ବିଶେଷରେ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ବୟସର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁଭବ କରିବ, ଏବଂ ପବିତ୍ର ଆତ୍ମା ​​ମୋତେ ତୁମକୁ ତାହା ଘୋଷଣା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ |

ମାର୍ଚ୍ଚ 3, 2021 ରେ ସେମାନେ ଭବିଷ୍ୟ‌ଦ୍‌ବକ୍ତା ENOCH କୁ MARY ର ବାର୍ତ୍ତାର କିଛି ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | MARY ହେଉଛି ଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ମାତା |

“ମୋର ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ମନେ ପକାଉଛି: ଚେତାବନୀ ଆଗମନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଭାବିବା ଠାରୁ ନିକଟତର, ଏହା ନିକଟତର ଅଟେ। ମୋର ହୃଦୟ ଦୁ suffering ଖ ଭୋଗୁଛି ଯେ ମାନବିକତାର ବିପୁଳ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହେଁ; ଏହି ମହାନ ଘଟଣାଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳିଯିବ | ବୁ understanding ିବା ଯେ ଅନେକଙ୍କର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅଛି | ମାନବିକତା ଏକ ଚମତ୍କାର ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ଯାହାକି ତୁମର ପାର୍ଥିବ ସମୟର ପନ୍ଦରରୁ କୋଡ଼ିଏ ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିବ, ଯେଉଁଥିରେ ତୁମେ ଉଭୟ ଭଗବାନ ଏବଂ ତୁମର ଭାଇମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଆତ୍ମାର ସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ | “

“ପ୍ରତ୍ୟେକ ମର୍ତ୍ତ୍ୟର ବିଚାର କରାଯିବ, କେବଳ ମୋର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର କାରଣର ଅଭାବ ରହିଛି, ଏହାର ବ୍ୟତିକ୍ରମ ହେବ; ସବୁକିଛି ତୁମର ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଶବ୍ଦର ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରାଯିବ। ମୁଁ ଦେଖି କେତେ ଦୁ sad ଖ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ପାପର ମାଧ୍ୟାକର୍ଷଣ ହେତୁ ଅନନ୍ତକାଳ ପାଇଁ ବିନଷ୍ଟ ହେବେ। ଏହି କାରଣରୁ, ଛୋଟ ପିଲାମାନେ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ କହୁଛି, ଯାହା ଦ୍ you ାରା ଆପଣ ଏହି ପରୀକ୍ଷଣକୁ ସହ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଅନନ୍ତତା ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କ ଅସ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବୁ understanding ାମଣା ଏବଂ ଜ୍ଞାନକୁ ଖୋଲିବ |

“ମୋର ପିଲାମାନେ, ଆପଣ ଅନ୍ଧକାର ସମୟରେ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ସକାଳ ଓ ରାତି ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବେ, କାରଣ ମନ୍ଦ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି। ଯଦି ଆପଣ, ମୋର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ, ଏହି ଆକ୍ରମଣଗୁଡିକୁ ପ୍ରତିହତ ନକରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଖସିଯିବାର ବିପଦକୁ ଚଲାଇବେ | ମୋର ବିପକ୍ଷଙ୍କର ଜାଲ ଏବଂ ପ୍ରତାରଣା, ଯିଏ ତୁମକୁ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବରେ ଦୁର୍ବଳ କରିବ ଏବଂ ତୁମକୁ God ଶ୍ବରଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା କରିବ, ଏବଂ ତାପରେ ତୁମର ପ୍ରାଣ ଚୋରି କରିବ | ”

______________________________________________________________

This entry was posted in ଓଡିଆ, Odia and tagged . Bookmark the permalink.