אזהרה מסיימת הרחמים

______________________________________________________________

01 ביוני, 2020

קרא מאלוהים האב לאנושות.

הודעה לחנוך.

[ תקציר ]

השלום שלי איתך.

תקשיב ישראל,

הצרה הגדולה לאנושות עומדת להגיע; ילדים מסכנים שלי, הצדק האלוהי שלי יתפוס אותך הרחק ממני! אירועים גדולים ישנו את גורל האנושות, הצרה מגיעה!

התעורר כי מלאך הצדק שלי קרוב; אל תמשיך בהוללות ובחטא, כי הזמן החל בספירה לאחור ומה שחסר הוא מעט מאוד! באזהרה יסתיים רחמי, והאירוע הגדול הזה מתדפק על דלת נשמתך.

הבן את האנושות החוטאת, אם האזהרה תופסת אותך בחטא מוות, אתה מסתכן ללכת לאיבוד במעבר שלך דרך הנצח! שקול מחדש ויישר את חייך לפני האזהרה שלי, כי אש הגיהנום ממתינה לך לנצח אם תמשיך לחטוא!

אני אביך, ואני יותר משופט; לכן, אני לא רוצה שתדע את הצדק שלי. הרצון שלי הוא שתחיה לנצח; ברוך הבא רחמים לפני שהאזהרה שלי תגיע. אני מפנה אליכם את הקריאות האחרונות: זונות, הומוסקסואלים, נואפים, תאוותנים, אתם הזנאים, אתם שחיים חיים רעים, וטמאי מין בכלל; אלכוהוליסטים, מכורים לסמים, גנבים, רמאים, שקרנים, קנאים, גאים, עובדי אלילים, חמדנים, רוצחים, מכשפים ושאר החוטאים שהולכים בעולם הזה בלי אלוהים ובלי חוק. אף אחד מכם שממשיך לחטוא לא יירש את מלכות השמים. (אפסים ה’, ה’) (התגלות כ”ב, ט”ו) (הראשונה לקורינתים 6. 9.10)

חתך אחת ולתמיד בחטא, וקבלו אותי, אביך, כדי שמחר יהיו לך חיי נצח! זכור: ככל שהחטא גדול יותר, כך רחמי גדול יותר, אם תפנה אלי, בלב חרטה ומושפל. לב עצבני ומושפל, לעולם לא אני, אביך, מתעב. (תהילים 51,17) התעורר מהרדיפות הרוחנית שלך ואל תחטאי עוד. אני מחכה לחבק אותך, לסלוח לך ולשפוך עליך את רחמי.

האבא שלך

מָקוֹר: mensajesdelbuenpastor

______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.