नेपाली वक्ताहरूलाई चेतावनी

______________________________________________________________

अभिवादन,

मेरा दुई मिल्ने साथीहरू अरब र यहूदी हुन्, म रोमन क्याथोलिक हुँ, धर्म मेरो र उनीहरूबीच कहिल्यै मुद्दा भएको छैन, र म विश्वास गर्छु कि मानिसहरूले सामान्यतया आफ्ना आमाबाबुको धर्मलाई पछ्याउँछन्।

पवित्र आत्माले मसँग बोल्ने अंग्रेजीमा र टेलिप्याथी र भित्री स्थानहरू मार्फत कुराकानी गर्नुभएको छ। उहाँले मलाई पाँच भाषाहरूमा चेतावनी प्याकेज लेख्न भन्नुभयो: अंग्रेजी, पोर्चुगिज, स्पेनिश, फ्रेन्च र फिलिपिनो। चेताउनी र विवेकको ज्योति तर्क उमेरका हरेक व्यक्तिले तिनीहरूको धर्मको पर्वाह नगरी अनुभव गर्नेछ। तपाईंले पक्कै पनि घटनाहरू अनुभव गर्नुहुनेछ, र पवित्र आत्माले मलाई तिनीहरूलाई घोषणा गर्न भन्नुभयो।

तिनीहरूले मार्च 3, 2021 मा अगमवक्ता ईनोकलाई मरियमको सन्देशका केही प्रासंगिक अंशहरू पछ्याउँछन्। MARY ख्रीष्टकी आमा हुन्।

“मेरा छोराछोरीहरू, म तपाईंलाई फेरि सम्झाउँछु: चेतावनीको आगमनको लागि तयारी गर्नुहोस्, किनकि यो नजिक छ, तपाईले सोचेभन्दा धेरै नजिक छ। मानवताको विशाल बहुमत तयार नभएको देखेर मेरो हृदय दुख्छ; यस महान् घटनाले आध्यात्मिक जीवनको बारेमा धेरैको बुझाइलाई पूर्ण रूपमा परिवर्तन गर्नेछ। मानवता परमानंदको स्थितिमा प्रवेश गर्नेछ जुन तपाइँको पार्थिव समयको पन्ध्र र बीस मिनेटको बीचमा रहनेछ, जसमा तपाइँलाई भगवान र तपाइँका भाइहरू दुवैको सम्मानमा तपाइँको आत्माको अवस्था देखाइनेछ।”

“प्रत्येक नश्वरको न्याय गरिनेछ, केवल मेरा सानाहरू जो तर्कको प्रयोगको कमी छन् अपवाद हुनेछन्; सबै कुराको पनि न्याय गरिनेछ तिम्रो बेकार शब्दहरू। धेरै आत्माहरू तिनीहरूको पापको गुरुत्वाकर्षणको कारणले अनन्त रूपमा नाश हुने देख्दा मलाई कस्तो दुःख लाग्छ। यसकारण, साना बच्चाहरू, म तपाईंलाई आध्यात्मिक रूपमा तयार हुन आग्रह गर्दैछु, ताकि तपाईं यस परीक्षाको सामना गर्न सक्नुहुन्छ, जसले अनन्तता र ईश्वरको अस्तित्वको बारेमा तपाईंको समझ र ज्ञान खोल्नेछ।”

“मेरा बच्चाहरू, तपाईं पहिले नै अन्धकारको समयमा हुनुहुन्छ, जहाँ तपाईंले बिहान र बेलुका प्रार्थना गर्नुपर्छ, किनभने दुष्ट शक्तिहरूले तपाईंलाई आक्रमण गरिरहेका छन्। यदि तपाईं, मेरा सानाहरू, यी आक्रमणहरूलाई पछ्याउनुहुन्न भने, तपाईंले मेरो शत्रुको पासो र धोखामा फस्ने जोखिमलाई चलाउनुहुन्छ, जसले तपाईंलाई आध्यात्मिक रूपमा कमजोर पार्नेछ र तपाईंलाई परमेश्वरबाट अलग गर्नेछ, र त्यसपछि तपाईंको आत्मा चोर्नेछ।”

______________________________________________________________

This entry was posted in नेपाली and tagged . Bookmark the permalink.