4 липня 2022 року

______________________________________________________________

Четверте липня, День незалежності, — державне свято в США, яке відзначає прийняття Декларації незалежності 4 липня 1776 року.

______________________________________________________________

Це синопсис статті, написаної англійською мовою “Stern Warning to America” коли ми святкуємо наш День незалежності. Архангел Михаїл дав попередження у жовтні 2020 року.

“Вашій нації та вашому народу оголошено глобальну війну; проти Білля про права та Конституції, які були натхненні Самим Батьком із Царства Небесного. Небесний Батько доручив мені, як архангелу Михаїлу, дати вам це суворе попередження”.

Вас атакують місця та князівства в найтемніших духовних сферах. Зокрема, серед людства, ваша нація була виділена сатаною, а інші головні демони повинні бути знищені для досягнення мети лукавого – поневолення всіх людства під його контролем”.

Не помиляйтеся! Ви перебуваєте в останній битві добра зі злом. Злий чітко бачить план зла, який він повинен здійснити, і багато з вас з молитвою розвинули розрізнення, щоб розпізнати це зло від добра та ідентифікувати сатанинське слуги, які намагаються контролювати вас”.

“На даний момент ви вже повинні мати розбірливість, щоб розрізняти своїх лідерів, які виконують Божу роботу, на відміну від багатьох демонічних лідерів, які є прислужниками лукавого. Демонічні напади на національність і суверенітет Сполучених Штатів Америки є вихід зсередини – від ваших власних громадян, які присягнули на вірність злу, прийнявши анархізм, марксизм, соціалізм і комунізм, – а також ззовні вашої країни через комуністичні диктатури та їхні глобалістські партнери, які прагне зробити Воля сатани через їхні глобальні таємні та окультні товариства, багато з яких були визначені вами”.

“Ті з вас, хто наполегливо підтримує своїх лідерів, хто пов’язаний із цими демонічними глобалістами та їхнім Новим Світовим Порядком, ставлять ваше вічне і вічне майбутнє під велику небезпеку. Ви повинні припинити підтримку цих демонічних прислужників зараз або ризикувати вічним прокляттям. Чи можу я зробити своє суворе попередження простіше і зрозуміліше?”

“Це ваше останнє покликання до бою. Визнайте важливість цього моменту! Чи я чітко висловлююсь? Не відхиляйте і не ігноруйте мої слова! Майбутнє людства під загрозою!”

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.