4 ביולי 2022

______________________________________________________________

הרביעי ביולי, יום העצמאות, הוא חג ציבורי בארה”ב המנציח את קבלת הכרזת העצמאות ב-4 ביולי 1776.

______________________________________________________________

זהו תקציר המאמר “אזהרה חמורה לאמריקה “Stern Warning to America” זמן שאנו חוגגים את יום העצמאות שלנו. המלאך מיכאל נתן את האזהרה באוקטובר 2020.

“מלחמה עולמית הוכרזה נגד האומה שלך ונגד עמך; נגד מגילת הזכויות והחוקה שנוצרה בהשראת האב עצמו מהעולמות השמימיים. האב שבשמיים הטיל עליי בתור מיכאל המלאך להעביר אזהרה חמורה זו לך.”

“אתה מותקף ממקומות ונסיכויות במרחבים הרוחניים האפלים ביותר. במיוחד בקרב האנושות, האומה שלך נבחרה על ידי השטן, והשדים העיקריים האחרים יושמדו כדי להשיג את מטרתו של הרשע – שעבוד כולם של האנושות בשליטתו”.

“אל תטעו! אתם נמצאים בקרב האחרון של טוב מול רע. הרע רואה בבירור את התוכנית הרעה שעליו לבצע, ורבים מכם פיתחו בתפילה את כושר ההבחנה לזהות את הרע הזה מהטוב ולזהות את השטני. מיניסים שמנסים לשלוט בך.”

“עד עכשיו, אתה כבר חייב להיות בעל כושר ההבחנה להבחין במנהיגים שלך שעושים את עבודתו של אלוהים בניגוד למנהיגים השדים הרבים שהם המיניונים של הרשע. ההתקפות השדוניות נגד הלאום והריבונות של ארצות הברית של אמריקה הן באים מבפנים – מהאזרחים שלך, שנשבעו אמונים לרשע על ידי אימוץ אנרכיזם, מרקסיזם, סוציאליזם וקומוניזם – כמו גם מחוץ לארצך על ידי דיקטטורות קומוניסטיות ושותפיהן הגלובליסטים שרוצים לעשות זאת. רצון השטן דרך החברות הסודיות והנסתר העולמיות שלהם, שרבות מהן זוהו על ידך.”

“אלו מכם שמתמידים בתמיכה במנהיגים שלכם, שמתיישרים עם הגלובליסטים הדמוניים האלה ועם הסדר העולמי החדש שלהם, מעמידים את עתידכם הנצחי והנצחי בסכנה גדולה. עליכם להפסיק ולהפסיק לתמוך במיני הדמוניים הללו כעת או להסתכן בקליעה נצחית. האם אוכל להבהיר לך את האזהרה החמורה שלי יותר ופשוטה יותר?”

“זו הקריאה האחרונה שלך לקרב. תכיר בחשיבות הרגע הזה! האם אני מבהיר את עצמי לחלוטין? אל תסיט או תתעלם מדבריי! עתיד האנושות מונח על כף המאזניים!”

______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.