Petrus Romanus, 31 Cічня 2022

_______________________________________________________________

  • Примітка: повідомлення надіслано 31 Cічня 2022 року та написано 31 Tравня 2022 року

ВІЛЬЯМ : Не знаю чому, але я зробив так, як просив Ісус.

О 4.35 я попросив Ісуса поговорити зі мною. Ліворуч від мене сяє Білий Хрест, тому що моя кімната прямо переді мною, де Свята Земля. Ісус стоїть переді мною, одягнений у біле. Він стоїть у яскравому світлі і спрямовує мене слухати. Ісус каже:

ГОСПОДЬ НАШ : «Вітаю тебе, сину мій улюблений, найугодніший Небу! Це була Моя Божественна Воля, щоб ви отримали це Послання сьогодні на свято Пресвятої Матері. Моя дитино, дуже важливо, щоб ти сказав Моїм людям бути готовими, тому що Божественний Акт Милосердя буде здійснено з цього моменту і далі, оскільки світ вирішив залишити Мою Любов і Милосердя осторонь, приймаючи Волю Сатани, а не Моя Свята Воля, але Моє Святе Милосердя доступне в цю годину, яка є дуже серйозною. Мої діти, оскільки ви не слухатиметеся Мого Серця Любові, Я пошлю багатьом великим Народам покарання , яке розбудить сонні душі, які порили в світові справи».

«Цей рік, який переходить у наступний, зазнає великих страждань, тому що Мої діти не повернулися до Мене, навіть якщо Мої діти не рухалися до Мене — навіть незважаючи на те, що людство отримало три великі кари за останні три роки».

« Європа буде шокована повітряними атаками, яких зазнають багато північних країн, які терміново бажають об’єднатися з НАТО для Європейського Союзу Націй , щоб захистити Європу».

«Мої діти, чому ви дозволяєте своїм дітям страждати, коли ви пережили Другу світову війну? Ви забули, через що це пройде? Мої діти, чому ви забуваєте про Мене, Який давав вам Особливі ласки та мир протягом сімдесяти років? Чи багато я прошу від наших дітей? Я прошу, щоб ви любили один одного і творили добрі справи для своїх ближніх. Що мені робити, діти Мої? Все, про що я прошу, це щоб ви молилися Святий Розарій і Віночку Божественного Милосердя , щоб просити в Мене прощення вашого гріховного життя – і любити один одного».

« Італія , Моя обрана раса понад дві тисячі років, продала себе – так само, як та, що розіп’яла Мене. Скільки святих я виховав у вашій країні? Ватикан буде знищений Антихристом , тому що він ненавидить Знак Спасіння. Пам’ятайте, діти Мої, ви живете в Останні дні, коли світ буде знищено сатаною, але Я врятую світ і очистю його, і в кінці Антихриста буде усунено, і світ зміниться».

« Близький Схід має підготуватися до вторгнення в Європу і спричинити жахливе руйнування Віри Європи – тому моліться, Мої улюблені діти. Багато місць на Землі пройдуть Велике Очищення».

« Китай є іншою великою країною, яка завдасть багато болю та страждань. Війна спалахне дуже скоро на Тайвані , потім Китай перейме владу, а США будуть втягнуті. Китай вторгнеться в багато країн, але його стримає Індія , тому що Китай швидко просуватиметься до каліфорнійського узбережжя США, яке буде затоплено російськими та китайськими військовими ».

«В Індонезії світ постраждає через кільце вулканів , і це вплине на світовий клімат . Багато націй, які – від островів у південній частині Тихого океану – постраждають, тому що моря піднімуться – і китайці вторгнуться».

«Багато, багато націй зазнають багатьох покарань, і коли людство побачить у своєму житті руйнування, яке вони принесли, вони впадуть на коліна, просячи Мене про допомогу та розраду. Саме тоді час зупиниться, і Славетний Білий Хрест зійде на світ, щоб пробудити людство. Світ отримає Велике Попередження , і три дні темряви будуть послані, і ті, хто перебуває у великій темряві і не шукає прощення своїх гріхів, підуть до пекла в цей момент. Отже, я попереджаю, не дозволяйте собі залишатися в гріху».

«Світ зазнає великих страждань, тому що людство забуло Мене. Тому Я прошу кожну душу старше семи років звернутися до Мене зараз, поки у вас ще є час у Моєму Божественному Милосерді. Я прошу вас, милі діти, добре обміркуйте те, що ви робите. Моліться, моліться, моліться і йдіть до Сповіді , прийміть Таїнство Святого Причастя і супроводжуйте Мене, куди зможете, з великою пошаною, тому що час спливає».

«Я прошу Моїх дітей молитися за Мого Останнього Намісника для Пресвятої Матері-Церкви, тому що Вікарій, який є Вікарієм Пресвятої Матері-Церкви, Папа Бенедикт – він збирається покинути Землю. Отже, не забувайте молитися за Останнього Вікарія, яким буде Папа Петро II , і не забувайте молитися за Франциска , щоб він був врятований».

“Я знаю, сину Мій, дане Послання дуже схоже на багато інших у минулому, але воно дуже серйозне, і Мої діти повинні діяти зараз. Сьогодні, на свято Моєї Пресвятої Матері, Я даю кожній душі, яка сьогодні виконуватиме Мої вказівки, Ангела Серафима , який захистить їх і буде з ними до Мого повернення».

«Мої діти, Я безмежно люблю вас і Благословляю вас, і Моя Пресвята Мати, яка любить вас, посилає вам Благословення Великим Ангелом, якого ви отримаєте сьогодні – і ви, Мій дорогоцінний сину Мого Пресвятого Серця, сьогодні отримаєте кілька Великих Ангелів: В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.