Petrus Romanus, 16 липня 2022 р

_______________________________________________________________

ПОСЛАННЯ БОГОРОДИЦІ ВІЛЬЯМУ КОСТЕЛЛІЯ

16 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

ВІЛЬЯМ : Зараз близько 4 години дня. Святий Михаїл стоїть переді мною і каже чекати в благаннях Царицю Небесну.

Білий хрест виглядає дуже яскраво на святих землях. Святий Хрест здається дуже яскравим, піднімається і опускається, оскільки він недалеко від того місця, де я перебуваю. Навколо мене приблизно 20 000 Архангелів, одягнених у біле, з хору Святого Михайла. Місце навколо мене аж до неба освітлюється.

Наша Благословенна Мати спускається вниз у текучому білому світлі і стоїть приблизно на 15 футів від землі – приблизно на 5 футів від мене. Богоматір схиляється наді мною і цілує мою голову – Богоматір з гори Кармель. Наша Пресвята Мати дуже гарна і усміхнена, коли вітає мене і каже:

БОГОРОДИЦІ : «Вітаю тебе, Мій улюблений сину пристрасті, Вільяме, улюблений Мною, твоя Небесна Матір, і Я Благословляю тебе, Мій дорогоцінний сину, майбутній Намісник Мого Святого Сина Ісуса і Його Святої Церкви на Землі. Мій святий син, який чекає на Ісуса, щоб звільнити його від кайданів, які тримають його у в’язниці злочестивості. Будьте спокійні, тому що це ув’язнення Мого дорогого сина закінчиться дуже скоро, тому що все, що вони наклали на вас, що є незаконним і гріховним, буде скинуто дуже скоро, і ті, хто має злу природу та наміри, побачать, що це означає для використовувати систему, щоб налаштувати душі проти добра. Не бійся, сину Мій”.

“ Австралія отримає багато покарань проти землі та її людей, і вони зрозуміють, що вони завдали Мого сина, спонукаючи людство ретельно задуматися над тим, чому вони завдали вам стільки страждань. Буде ще більше руйнівних повеней, і Сідней буде зруйнований, тому що земля розділить і знищить великі пам’ятники. Місто завалиться, і міст Харбор-Брідж завалиться разом з Оперним театром , і багато людей загине, а влада повірить і зрозуміє, що вони з вами зробили».

«Ви піднімешся на велику висоту, тому що тоді людство повірить у Слова Мого Божественного Сина Ісуса та Слова, які Я доносив вам протягом 40 років, попереджаючи людство, тому що люди Австралії відмовилися вірити в Божественні Послання, дані їх. Повір Мені, Мій святий сину, люди цієї країни побачать, що вони зробили з тобою, Моя свята Наречена Останніх Часів».

«Коли на небо потрапляє світло, яке буде світити дуже яскраво, це буде дія, викликана відображенням від астероїда , який підійде дуже близько до атмосфери. Цей камінь стане причиною великих збурень в атмосфері, оскільки астероїд буде дуже великим, і якщо він вдариться об Землю, це спричинить анігіляцію Землі. Захистіть свої очі від Світла, залишайтеся там, де ви є, і моліться».

«Мої діти, ви все ще не приймаєте Попереджень, які Ми з Небес послали вам».

« Іспанія буде покарана дуже скоро, оскільки країни Близького Сходу нападуть на неї і наведуть страх на народи».

« Франція теж постраждає, що спричинить занепокоєння нації, оскільки це призведе до повстання мусульман , що призведе до розколу між націями».

«Мої діти засинають, не усвідомлюючи, що Росія , Ведмідь, прокидається і напливе на Північні країни Європи, приносячи війну нації Швеції, Данії, Норвегії та Східної Німеччини дуже, дуже скоро. Вони ведуть себе так, наче нічого не відбувається, але напад на Україну – це початок Великої війни . Це почалося в 2014 році. Прокиньтеся, Мої діти, оскільки світ готується до Третьої світової війни ».

« Англія , земля, яка вірить, що її не торкнуться, буде здивована, тому що дуже скоро з Королівським домом станеться дуже сумна і сумна подія . Моліться, діти Мої”.

« Китай готується напасти на Тайвань , що зробить вільний шлях для США , прийде захищати націю, але це принесе великий розкол для США . Моліться, діти Мої, тому що людство висуває багато претензій».

“Моліться, Мої діти, за Південну Америку та менші нації між Південною та Північною Америкою, тому що великі хвилі насуваються, щоб розділити малі нації, Кубу, Ямайку, Гаїті, Домініканську Республіку, Пуерто-Ріко та Віргінські Острови . Південна Америка розпадеться, принісши комунізм до деяких націй, але це розділить людей і принесе великий розкол – і брак їжі також принесе великий розкол – між людьми. Моліться, діти, моліться, тому що тільки багато молитви змінить те, як підуть справи».

«Моліться за Папу Бенедикта , тому що він старається, оскільки його вік є ознакою того, що його час дуже близько. Ватикан спалахне , а ворог помістить прапор комунізму на базиліці, щоб показати світові, що комунізм переміг».

« Вулкани будуть вивергатися скрізь, спричиняючи великі хвилювання у світі».

« Японія , послухай Мене зараз: Величезний землетрус розділить Острови. Я шукаю молитви від багатьох людей, тому що тільки молитва змінить серця Наших дітей».

«Прислухайтеся до Моїх слів, Мої улюблені діти, тому що настала війна, і незабаром буде вбито людину , яка має владу, що спричинить великі страждання для світу».

«Я скоро прийду знову, тому що хочу поговорити з нашими дітьми, тому що часи дуже серйозні. Люблю вас, милі діти, і дарую вам Ангела з хору Архангелів. Моліться, Мої діти, і не бійтеся. Носіть коричневий скапулярій – це знак захисту ваших душ. Благословляю вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Благословляю тебе, Мій святий сину: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Не бійтеся, тому що допомога вже на вашому шляху, дуже скоро, і ваша робота продовжуватиметься, тому що ви той, кого вибрали Ми з Неба. Благословляю вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Я люблю тебе, моя мила дитина Вільям».

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українські and tagged . Bookmark the permalink.

1 Response to Petrus Romanus, 16 липня 2022 р

  1. It is truly a great and useful piece of info. I am glad that
    you just shared this useful information with us. Please keep
    us up to date like this. Thank you for sharing.

Comments are closed.