Антихрист і новий світовий порядок

______________________________________________________________

______________________________________________________________

Антихрист – це людина або антихристиянський принцип?

«Антихрист» описує зусилля сатани проти Христа, Його вчення та християн після смерті Христа. У ньому також описується правитель під час Останнього часу, який одержимий сатаною, який діє в повній відповідності з його волею, здійснюючи свою владу для досягнення цілей сатани. Усі люди, які слідують за сатаною і діють згідно з його волею, є антихристами.

Коли антихрист з’явиться особисто?

Антихрист «Останні часи» з’явиться відразу після катастрофи з космосу. Він здобуде глобальний вплив і силу завдяки своїй обіцянці надавати допомогу, спасіння і порядок у той час найбільшої потреби і хаосу. Це відповідає меті стратегів Нового світового порядку . . . “Від хаосу до порядку”.

Ще до катастрофи Останнього часу іслам виявляється проявом сатани через його лють проти Бога, Ісуса, Єгови та всіх християн. Переслідування сатани через іслам триватиме в гіршому ключі з боку антихриста після катастрофи і буде спрямоване проти всіх віруючих.

Які характеристики та поведінку виявить антихрист?

Він проявить привабливу зовнішність, помпезність, велику силу волі, красномовство і витончену дисимуляцію. Окультні дари і обіцянки матеріального благополуччя лежать в основі істинної твердосердечної, невблаганної і безжальної натури антихриста, що дозволяє йому отримати всесвітню владу.

Як антихрист приховає свою справжню природу?

Антихрист буде майстром дисимуляції, брехні, неправильного спрямування, обману і наживи. Окультні подарунки підтримають його. Він з’явиться під виглядом того, хто зможе повернути порядок, когось благочестивого, чуйного, справжнього приносителя порятунку, помічника і рятівника. Однак завдяки своїй милості, зарозумілості, жадобі влади, брехні, жадібності до наживи і окультним здібностям його буде легко прозріти.

Якими засобами антихрист збере своїх послідовників?

Хаос і лихо через катастрофу, обіцянки антихриста про відновлення порядку і швидке відновлення земних благ і процвітання; все це є ідеальними умовами для того, щоб антихрист знайшов послідовників у всьому світі, тим самим встановивши свій «Новий світовий порядок» після природної катастрофи. Духовна сліпота населення і його окультні здібності допоможуть йому в цьому починанні.

Як можна розпізнати дії сатани в антихристі?

Сатана матиме антихриста, який займе змагальну позицію проти Христа. Сатана зможе досконало працювати проти Христа, Його вчення, християн і всієї віри і праведності. Духовно сліпі послідовники антихриста не побачать крізь дії сатани всередині антихриста. Послідовники підтримають сатану і будуть одержимі ним і його демонами. Побожні християни визнають володіння антихриста сатаною.

Як люди будуть дивитися і судити антихриста?

Послідовники антихриста будуть слухатися його наосліп. Вони навіть побачать в ньому Месію, який принесе допомогу і порятунок. Вони будуть підбадьорювати, поклонятися і обожнювати його, безпомилково практикувати ідолопоклонство.

Яку стратегію він буде використовувати проти віруючих?

Під виглядом благочестивого приносителя порятунку антихрист буде розширювати своє світове панування приблизно на 3 роки з великою кількістю хитрості і насильства. Довірливі і наївні християни підтримають його. Тоді він здійснить свої реальні плани.

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.